anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Box kolejny raz kurier DPD nie odebrał przesyłek z paczkomatu

kakabe_2007
#11 Animator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wykluczenie ze statystyk sprzedaży przesyłek Allegro ONE BOX o numerach zamówień : b0f45720-1a00-11ef-abf1-975e0775d270 numer listu przewozowego A000OBEJ92 oraz zamówienia numer 5e9e42a0-19c0-11ef-a586-cd54d8a98f66 numer listu przewozowego A000OB8JJ1.

Przesyłki zostały nadane w paczkomacie w dniu 27.05.2024 o godzinie 05:26 i do chwili obecnej kurier Allegro nie pojawił się po ich odbiór.

Dodam jeszcze że w tym samym dniu i w tym samym paczkomacie nadałem przesyłkę obsługiwaną przez UPS, która została odebrana o godzinie 09:39.

W związku z powyższą sytuacją, która powtarza się kolejny raz ( dotyczy kurierów DPD ) zwracam się z prośba do Allegro o nie przydzielanie do obsługi swoich paczkomatów firmy DPD, która w moim mieście świadczy usługi transportowe na bardzo niskim poziomie !!! Unikniemy w ten sposób problemów i ja i Państwo z terminową dostawą przesyłek co według mnie może przyczynić się do postrzegania Allegro przez kupujących w lepszym świetle !

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  to samo mam z DHL , wczoraj nadane przed 6:00 rano , jeszcze siedzą w automacie 

c93dccf0-18e6-11ef-b2fb-4f789bc58db7

496e7a40-1a69-11ef-aaaf-5f5efc70a476

oznacz moderatorów

kakabe_2007
#11 Animator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_   Allegro ochoczo odjęło 8 punktów za złą pracę swoich kurierów ..........  a teraz trzeba będzie poświęcić sporo czasu i "adrenaliny" aby "kara" za nie swoje przewinienia zastała anulowana ....... pozostają jeszcze klienci którym Allegro "obiecało" dostarczenie przesyłki w dniu dzisiejszym ....... choć ewentualnych negatywnych komentarzy za nieterminową dostawę nie usuną 😣 ...........

oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#13 Ambasador#

Miałem przez tydzień czasu problem z odbiorem zleceń (ze sklepu) przez DPD na przesyłki AllegroOne. Okazało się, że DPD nie otrzymywało zleceń od Allegro. Kurier (kierowca - spoko gościu) powiedział mi, że najlepiej do niego zadzwonić - i sprawa załatwiona. Ale to było już za późno.

Sęk w tym, że na odpowiedź Allegro (formularz kontaktowy) czekałem ponad 48 godzin i otrzymałem "formułkę dla zbycia upierdliwego klienta" - czyli "podaj nr przesyłek, żeby je wykluczyć ze statystyk". A po tygodniu czasu sam opłaciłem tą przesyłkę (chwała kupującemu za wyrozumiałość - i złożył kolejne zamówienie) i wysłałem na swój koszt. Od Allegro chciałem tylko zwrotu opłaty za przesyłkę SMART - niestety, temat wysyłki na mój koszt i zwrot kosztów przesyłki SMART - to temat "tabu" - ani słowa o tym w odpowiedzi na zgłoszenie.

Ja "DZIADEM" nie jestem. Jak Allegro przez tydzień czasu nie potrafi odebrać swojej przesyłki Allegro One DPD SMART, to mnie stać na to, żeby zapłacić za przesyłkę ze swojej kieszeni i w końcu wysłać paczkę kupującemu. 

Jak ALLEGRO nie zwróci mi pobranej opłaty za przesyłkę SMART i nie przeprosi za zaistniałą sytuację - to wtedy okaże się, kto jest "DZIADEM" i liczy tylko i wyłącznie na zyski. 

oznacz moderatorów

kakabe_2007
#11 Animator#
oznacz moderatorów

kakabe_2007
#11 Animator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ Zwracam się z uprzejmą prośbą o wykluczenie ze statystyk sprzedaży przesyłek Allegro ONE BOX o numerach zamówień : b0f45720-1a00-11ef-abf1-975e0775d270 numer listu przewozowego A000OBEJ92

oraz zamówienia numer 5e9e42a0-19c0-11ef-a586-cd54d8a98f66 numer listu przewozowego A000OB8JJ1.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Zgłoszone zamówienia:

 * b0f45720-1a00-11ef-abf1-975e0775d270 /  A000OBEJ92
* 5e9e42a0-19c0-11ef-a586-cd54d8a98f66 /  A000OB8JJ1
 
zostały wykluczone z Jakości. Zmiany będą widoczne po dzisiejszym nocnym przeliczeniu. 
oznacz moderatorów

kakabe_2007
#11 Animator#

@ko_alkaBardzo dziękuję Pani za pomoc

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka odnoszę wrażenie ,że jednak się gniewasz na mnie ....🤔

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mdrogeria Zainterweniowałam w Twojej sprawie, ale nie dostałam jeszcze odpowiedzi. 

oznacz moderatorów