anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Box, One Kurier

MAMY ROZWIĄZANIE!
arete-sklep
#9 Pomysłodawca#

Witam serdecznie. Kolejny raz mam problem z lokalizacją paczki nadanej przez Allegro One Box, One Kurier (Allegro One Box, zielony) . Numer przesyłki 537895a0-0c60-11ef-bd3b-4b4a532724e5 poniżej historia przesyłki

07 May 2024, 14:03
Przesyłka została przygotowana przez nadawcę
 
Paczkę wczoraj odebrał kurier pod paczkomatem bo akurat tam był i stwierdził, że to paczka dla niego !!! 
I brak dalszej HISTORII PRZESYŁKI
Sprawa dla nas PILNA!!! gdyż klient do zamówienia miał PROŚBĘ:

"Będę ogromnie wdzięczna za wysłanie przesyłki dzisiaj, uratuje to moje życie! Pozdrawiam serdecznie i życzę spokojnego dnia!"

którą my spełniliśmy a tu taki zonk!!! ;-(

PROSZĘ O WYJAŚNIENIE SPRAWY

Dziękuję @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20
BCGEnterprise
#11 Animator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  podpinam sie pod temat, numer przesyłki A000MFPFX6, numer zamówienia f8ab37f0-06e6-11ef-a101-ed257eaf1148, klientka twierdzi że przesyłka jest w sortowni w warszawie, ja widzę że została wydana do doręczenia w poznaniu. prosba o weryfikację 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@BCGEnterprise Z tego co widzę, to przesyłka została już doręczona. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
BCGEnterprise
#11 Animator#

@w_kiwi no tak tylko do nas.... wczoraj w dyskusji wprowadzilismy numer przesyłki, adres podany przez klienta a dzis odebrane owszem przez nas wlasnie. 

BCGEnterprise_0-1715163214123.png

 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@BCGEnterprise Czy możesz napisać, dlaczego odebraliście przesyłkę? Skoro nie jest ona w posiadaniu przewoźnika, to nie mogę podjąć żadnej interwencji w tej sprawie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
BCGEnterprise
#11 Animator#

 @w_kiwi  zaraz zaraz , wprowadziliście wszystkich a przede wszystkim nas w błąd!!!podczas dyskusji pisząc że my jako sprzedający wprowadziliśmy numer przesyłki nowy. Nastepnie w dyskusji piszecie że przesyłka bedzie jeszcze dzis u kupującego.... kupujący w szoku bo brak informacji. A JAK SIĘ OKAZUJE SAMI SOBIE WPROWADZILISCUIE NUMER PRZESYLKI W DYSKUSJI JAKO PRZESYLKI ZWROTNEJ OD KUPUJACEGO BO SIE NIE ZMIESCILA W PACZKOMACIE DO NAS. Dziś afera bo kupująca pyta dlaczego wydana do doręczenia w Warszawie a nie w poznaniu przeciez wczoraj Państwo nadali do Poznania.... Serio i Pani się mnie pyta dlaczego odebraliśmy????

oznacz moderatorów
BCGEnterprise
#11 Animator#

W ogole dlaczego w dyskusji podszyliście się pod nas i nadaliście jako my przesyłkę do kupującego ktora miała byc zwrotna? co to za praktyki? za takie właśnie zachowania dostajemy pozniej bańki bo co allego napisalo...że wysłane... a ocenkui my dostajemy ...nie Wy.

oznacz moderatorów
BCGEnterprise
#11 Animator#

 @w_kiwi  zaraz zaraz , wprowadziliście wszystkich a przede wszystkim nas w błąd!!!podczas dyskusji pisząc że my jako sprzedający wprowadziliśmy numer przesyłki nowy. Następnie w dyskusji piszecie że przesyłka będzie jeszcze dziś u kupującego.... kupujący w szoku bo brak informacji. A JAK SIĘ OKAZUJE SAMI SOBIE WPROWADZILISCUIE NUMER PRZESYLKI W DYSKUSJI TYLKO TO PRZESYLKA ZWROTNA OD KUPUJACEGO BO SIE NIE ZMIESCILA W PACZKOMACIE DO NAS. Dziś afera bo kupująca pyta dlaczego wydana do doręczenia w Warszawie a nie w poznaniu przecież wczoraj Państwo nadali do Poznania.... Serio i Pani się mnie pyta dlaczego odebraliśmy????

 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@BCGEnterprise Nie wspomniałeś wcześniej o żadnej dyskusji, dopiero w ostatniej wiadomości. Ja posiadam tyle informacji, ile sam mi przekażesz. Nie mam tutaj magicznego przycisku, który mi wyświetli wszystkie możliwe informacje na temat paczki i każdej wzmianki o niej. W takim wypadku proszę Cię, abyś odpisał w dyskusji, bo tam doradca jest zaznajomiony ze sprawą. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
BCGEnterprise
#11 Animator#

tak...doradca... oprocz nadania paczki od nas to tylko padlo info dyskusja przedłużona... wcześniej 2 godz temu jest wspomniane o dyskusji w załaczniku screen. Zrzut ekranu (393).png

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@BCGEnterprise Tak właśnie napisałam, że wspomniałeś o tym w poprzedniej wiadomości, ale nie wyjaśniłeś, na czym dokładnie polega problem. Wciąż nie wiem, czego ode mnie oczekujesz, skoro paczka została już przez Ciebie odebrana i jak mogę Ci pomóc? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
BCGEnterprise
#11 Animator#

Oczekuje aby nie praktykowac podszywania się pod soprzedawce i wprowadzania wszystkich w błąd bo 3 h straciłam razem z kupującą straciłysmy na dyskusjach przecież sprzedający wysłał ...

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@BCGEnterprise Dopytam o ten komunikat zespół odpowiedzialny za dyskusje. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
BCGEnterprise
#11 Animator#

przepraszam wyraźiłam się nie jasno ! wczoraj w dyskusji rzekomo wprowadziliśmy numer przesyłki. W historii oczywiście dany numer wprowadzonej przesyłki i adres dostarczenia, w statusie dostarczono...

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@arete-sklep kurier przy Tobie powinien przesyłkę zeskanować , albo obudzi się ok. południa ,albo Cię .....wyrolował .

oznacz moderatorów
arete-sklep
#9 Pomysłodawca#

Super, człowiek goni z wywieszonym jęzorem żeby zdążyć, klienta zadowolić a

Allegro One Box, One Kurier robi nas w balona i to już nie pierwszy raz jak wskazuje moja historia poruszonych tematów. Kurierzy nie odbierają paczek w danym dniu, klienci się wkurzają i opinię NAM a nie ALLEGRO dają!!!!
Gdzie szukać winnego????
oznacz moderatorów
serwis-texas
#20 Guru#

@arete-sklep 

No ale tu nie ma co lamentować tylko się przyzwyczajać. Przecież takich przypadków będzie coraz więcej!!! Zaraz wkracza Orlen na salony!!!

oznacz moderatorów
arete-sklep
#9 Pomysłodawca#

GDZIE W TAKIEJ SYTUACJI LUB DO KOGO SKARGĘ ZŁOŻYĆ? Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@arete-sklep powinien się już zmienić status Twojej przesyłki , widzę to po swoich nadanych wczoraj , spróbuj może 616 306 997

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@arete-sklep W takiej sytuacji zadzwoń proszę pod numer 616 306 997. Tutaj nie wystarczy standardowa weryfikacja. Prawdopodobnie trzeba będzie sprawdzić nagrania z kamer. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów