anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Box - pytanie o wysyłki

MAMY ROZWIĄZANIE!
Ryuzaki_Umi
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry!

Czy jako osoba prywatna, mogę nadawać na zwykłym Allegro przesyłki w Allegro One Box?

Przed moim blokiem dosłownie, postawiono zielony automat i bardzo mnie to ucieszyło, bo pomyślałem sobie, że nie będę musiał już jeździć daleko do paczkomatu inpost.

Ale nie potrafię znaleźć w cenniku dostawy jak ustawić w moich ofertach Allegro One Box.
Ktoś, coś?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
serwis-texas
#21 Demiurg#

@Ryuzaki_Umi 

Dobry 🙂

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/allegro-one/allegro-one-informacje-dla-sprzedajacych-2YVL...

a tam

"Jak udostępnić Allegro One w swoich ofertach

Jeśli masz konto firmowe,

w Ustawieniach dostawy, przejdź do swoich cenników. Wybierz Wysyłam z [Polski] oraz zakładkę Kupujący odbierze w: Polsce. W sekcji Rozliczasz się z Allegro (sposób rozliczeń Allegro Standard) zobaczysz sekcję Allegro One (Allegro Standard),"

także wygląda że tylko dla kont firma.

oznacz moderatorów
Ryuzaki_Umi
#9 Pomysłodawca#

Tego niestety się spodziewałem 😞

No nic, ruch to zdrowie... podobno. Dziękuję!

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Ryuzaki_Umi Obecnie mając konto prywatne możesz nadawać przesyłki Allegro One Box poprzez Allegro Lokalnie. Na Allegro.pl konieczne jest posiadanie konta firmowego. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@w_kiwi ja bym poleciał za ciosem, jesteście teraz na topie 🙂 jak nie teraz to kiedy, udostępnijcie to wszystkim jak leci a nawet dał bym możliwość nadawania Paczek One do zewnętrznych zamówień ze sklepów internetowych 😄 Raz się żyje, albo wypali albo padnie jak to powiada mój wspólnik 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@Ryuzaki_Umi  napisał(a):

Przed moim blokiem dosłownie, postawiono zielony automat i bardzo mnie to ucieszyło


Nawet gdyby osoby prywatne mogły nadawać One Box, to niestety jest to tylko pozorna radość. Wspomniana metoda "dostawy" to loteria - nie tylko w kwestii czasu dostawy, ale też w kwestii samego dotarcia przesyłki do celu.

oznacz moderatorów