anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One - brak chętnych na "błyskawiczną" dostawę?

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  czyżby Wasz "wspaniały" kurier AO cierpiał na brak chętnych ze skorzystania z oferty, że przymuszacie tych, co korzystają z AO by UPS do korzystania z niego?

Przed momentem wpadł mail o tym:

"udostępniasz już w ofertach dostawę Allegro One (Punkt, Box), w ramach której Twoje paczki w naszym imieniu odbiera kurier UPS. Niebawem automatycznie dodamy do Twoich cenników metodę Allegro One (Punkt, Box, Kurier) z dostawą następnego dnia – obsługiwaną przez Allegro One Kurier."

OK, będzie można to niby wyłączyć, ale ilu sprzedawców się nie zorientuje i zostaną "uszczęśliwieni" na siłę...

Poza tym, zgodnie z przepisami prawa, za niezamawianą usługę nie należy się zapłata. Więc przemyślcie, czy na pewno chcecie udostępniać użytkownikom swoistą "promocję".

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@medalik_2009 Cześć. 🙂 Tutaj możesz zrezygnować z automatycznego włączenia w ofertach pakietu z dostawą następnego dnia (Allegro One Punkt / Box / Kurier): https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-dostawy/wlaczamy-metode-allegro-one-punkt-box-ku.... Ten link znajduje się również w mejlu, który otrzymałeś 🙂  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

W sumie AO nie jest takie złe, sami klienci tego nie wybierają. Na tydzień jest może 2 przesyłki AO.

oznacz moderatorów

DogsPassion
#9 Pomysłodawca#

Niestety wybierają, a potem mają do nas pretensje. My tego nie chcemy 😞 Klienci wybierają, bo tanio, a potem my obrywamy 😞

oznacz moderatorów