anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One,godziny graniczne, nikt nie odbiera paczek.

hadronsport_com
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, prosiłbym o interwencję u przewoźnika allegro one z regionu Olkusz.

Paczki A000VE5XH0, A000UXR8G2 A000V8T889 pomimo nadania przed godziną graniczną nie są odbierane z allegro boxa. Jest to nagminne w naszym regionie, a klienci coraz częsciej wybierają tą metodę dostawy, za która potem jako sprzedawca musimy tłumaczyć się klientom!!!

Dodatkowo ciekawostka, zwrot od klienta odebrany przez kuriera dnia 15 lipca (numer nadania A000U89J71)

Od kilku dni jest w doręczeniu i nadal nie dotarł! 

Proszę o interwencję, gdyż nie da się współpracować w taki sposób z przewoźnikiem allegro one!

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  zaraz dziewczyny będą interweniowały, przepraszały i wykluczą paczki z jakości 😄

Wybierają bo Allegro jest podstępne, płaci za to kupującym, zmienia podczas zakupów na One z InPostu, sam tego doświadczyłem, teraz sprawdzam zanim kupie 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@hadronsport_com dziękuję za zgłoszenie. Opóźnione zamówienia nie będą się wliczać do jakości Twojej sprzedaży. Przekazałam je do zespołu Allegro One z prośbą o  interwencję u Kuriera z Waszego regionu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@hadronsport_com piszesz ,że klienci coraz częściej wybierają , przejadą się i będzie z górki  ,miałem czas ,że było tego z dnia na dzień coraz więcej , ale dotarło do szczytu i leeeci z górki , bywają dni jak dzisiaj i przedwczoraj totalne zero , jak się trafi jedna ,, góra ,, dwie to wszystko ,podziubdziaj nieco w ustawieniach da się to trochę ograniczyć 

oznacz moderatorów

TMarchaj
#9 Pomysłodawca#

@hadronsport_com  Zgłaszałem problem w Olkuszu już nie wiem ile razy i niestety cały czas jest to samo paczki są odbieranie po 2 czasem 3 dniach i za każdym razem trzeba oczywiście pisać do allegro żeby łaskawie wykluczyli te przesyłki ze statystyk. 

oznacz moderatorów