anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro one kolejne przygody

3kELO
#10 Popularyzator#

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  dzień dobry, przygód z Allegro One ciąg dalszy. Dzisiaj nadałem przesyłkę A000RN4PJ0 z podjazdem kuriera. Podjechał DPD i zabrał paczkę. Zdziwiłem się, bo etykietka byla typowo z One. Zeskanowal przy mnie, weszło, pojechał. Po 2h podjechał kurier z One i również chciał te sama paczkę, bo miał na nią zlecenie. Status paczki wskazuje tak jakby nie została odebrana przez kuriera.. 

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

mdrogeria
#21 Demiurg#

@sl-aw-ek łony mam do 6:00 i zastanawiam się czy jeszcze nie skrócić , Inpost i Poczta do 12:00

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@3kELO Sprawą zajmują się doradcy, w zgłoszeniu numer 43071975. Proszę, tam kieruj pytania dotyczące paczki. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

3kELO
#10 Popularyzator#

Nie dostałem nic na maila nawet, że zgłoszenie jest zrobione @Allegro_One CZY KTOŚ Z PAŃSTWA MOŻE MI POWIEDZIEĆ GDZIE JEST PACZKA I DLACZEGO dwie firmy dostały zlecenie na ten sam numer paczki???? 

@w_kiwi bardzo proszę o usunięcie tej paczki z jakości wysyłki, bo to jest jakieś nieporozumienie co tutaj się dzieje. Mam też kolejne dwie z DPD, do jednej kurier się nie pofatygował, a druga w punkcie pickup leży od 2dni, bo też kurier ma wywalone na zabranie paczki. 

Coraz gorzej jest z tym Allegro One i DPD. Nie chcę agitować, ale do Inpostu to im brakuje lata świetlne. 

oznacz moderatorów

3kELO
#10 Popularyzator#

DPD 1000782304936U

do tej kurier nie podjechał mimo zlecenia, wkurzyłem się i zostawiłem w paczkopunkcie.

DPD 1000781609758U

a tutaj paczka leży i czeka od wczoraj mimo, że kurier tam jest codziennie (: może nie lubi zabierać większych paczek? Nie wiem.

 

 

oznacz moderatorów

tkaniny-madec
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi @Allegro_One @RaBarbar_ka @MiMary  @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ 

paczka A000RO8HY6 od piątku nieodebrana. Wczoraj wasz pracownik infolinii zapewniał mnie, że kurier odbierze paczkę do końca dnia, dalej nic. Paczka leży w automacie paczkowym od 3 dni roboczych (5 dni z weekendem!). Dziś zamówiona kolejna rozmowa z pracownikiem infolinii na 10:15, ale nikt nie dzwoni. Proszę o kontakt z oddziałem w Krakowie żeby kogoś wysłali po odbiór tej przesyłki i jeszcze dwóch pozostałych, które leżą w tym automacie. To są jaja. 

oznacz moderatorów

3kELO
#10 Popularyzator#

@Allegro_One To zabrzmi jak telenowela, ale opiszę całą sytuację, bo już się wyjaśniła. 

Po 1 kurier DPD twierdził, że miał zlecenie na przesyłkę (akurat zamawiałem wtedy tylko jeden podjazd, więc nie miałem wątpliwości). Zapaliła mi się czerwona lampka i poprosiłem, żeby dla pewności przy mnie zeskanował paczkę, powiedział, że wszystko OK, więc zabrał paczkę (to był piątek).

Sprawdziłem wieczorem przesyłkę i status się nie zmienił, założyłem ten wątek.

Wczoraj się wysłałem drugą przesyłkę tym razem Inpostem na swój koszt i została dostarczona.

Udało się w końcu dodzwonić do tego kuriera (był na L4 i pomylił więcej przesyłek w piątek w tym moją). Powiedział mi, że nie mógł jej zostawić na sortowni (stąd w zgłoszeniu info z DPD, że nie mają tej paczki). Przywiózł mi ją dzisiaj.

Zgłoszenie można zamknąć, kupujący otrzymał paczkę, ja również. Nie wiem kto powinien odpowiedzieć za taką sytuację, ale Allegro One powinien przyjrzeć się temu bałaganowi, który panuje w Katowicach. @w_kiwi Was proszę o przyjrzenie się DPD w tym rejonie, bo jeden kurier 3 dni nie podejmuje paczki z PICK UP mimo, że jest tam codziennie, drugi ignoruje zlecenia podjazdu i myli paczki. 

Pozdrawiam i zamykam wątek. 

oznacz moderatorów