anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Kurier - dostawa jutro - problem z nadaniem

czerwonybonzaj
#9 Pomysłodawca#

Witam,

 

Klient zakupił towar i wybrał wysylke 

Allegro One Kurier - dostawa jutro

 

mimo że podczas generowania etykiety wyskakuje komunikat:

 

"Kod pocztowy nadawcy znajduje się poza obszarem One Kuriera"

 

W jaki sposob wyłaczyć ta opcje wysylki skoro nie działa pod moim kodem nadawcy ?

printscreen.jpg

oznacz moderatorów
44 ODPOWIEDZI 44

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@czerwonybonzaj Dziękuję Ci bardzo za informację. Już się tym zajmuję! Proszę, pamiętaj, aby poprawić adres w książce adresowej. 

Dodam, że niestety nie będziesz miał możliwości nadania zamówienia One Kurier, które już Ci wpadło. W takim wypadku sugeruję poinformowanie klienta i zlecenie zwrotu środków. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

czerwonybonzaj
#9 Pomysłodawca#

Witam,

 

Złożone zamówienia , OK rozumiem, narazie wyłączyłem cały pakiet ALLEGRO DELIVERY ale jak właczyć  sam ALLEGRO ONE BOX bez kuriera ?

Ten "ptaszek" w zakladce cenniki dostawy/Allegro delivery jest u mnie na stałe 😞

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@czerwonybonzaj Tak, jak wspomniałam, zajmuję się tą kwestią! 🙂 Skierowałam do odpowiedniego zespołu prośbę o jak najszybsze wyłączenie One Kuriera z Twoich metod. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

czerwonybonzaj
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry,

 

 

Ale kiedy można się spodziewać wyłączenia One Kuriera u mnie? Nadal jest "po staremu" co bardzo utrudnia pracę, oczywiście też wyklucza mnie ze smarta (po wyłączeniu całego Allegro delivery) 😞

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@czerwonybonzaj Kurier One został już u Ciebie wyłączony. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

czerwonybonzaj
#9 Pomysłodawca#

Pani Wiktorio, ale u mnie się nic nie zmieniło niestetyscreen 2706.jpg 😞

Nie ważne czy chcę tworzyć nowy cennik dostawy czy edytować istniejący, w momencie włączenia ALLEGRO DELIVERY załacza się on razem z ONE KURIER , nie mam możliwości wyłączenia go...

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@czerwonybonzaj 

Tłumaczyłem Ci to poniżej. Allegro Ci z tym nie pomoże. Nadal masz wysyłkę z Przeżmierowa. System widzi kontakt z One i automatyzuje w cenniku. Wiki pomogła tylko dorżnie 🙂

czerwonybonzaj.jpg

oznacz moderatorów

zielonybonzaj
#8 Zapaleniec#

Tak, miany w kazdej aukcji sa w trakcie (czasu to zjada dużo) , niemniej jak dla mnie to troche absurd gdyż adres w książce nadawczej jest poprawny (62-090 czy poza strefa one kuriera) a nawet robiac nowy cennik (czyli bez zadnych przypisanych do niego aukcji) juz z automatu system ustawia mnie w strefie one kuriera... ba nawet jak już jest to gotowy cennik w którym wszystkie aukcje maja podaną wysyłka z Kobylnik.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

Oj wywali się to Delivery szybciej niż myślałem 🙂

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@czerwonybonzaj Bardzo mi przykro, ale wystąpiło opóźnienie. Usługa zostanie wkrótce u Ciebie wyłączona. Natomiast wciąż nie poprawiłeś adresu nadania (nie będzie to miało wpływu na wyłączenie, ale może powodować inne problemy, w tym zamówienie podjazdu pod błędny adres). 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

czerwonybonzaj
#9 Pomysłodawca#

Ale o jaki adres nadania chodzi?

Bo jesli chodzi o ten wyżej wspomniany czyli ten

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia/ustawienia?sellerId=102669497

 

to był i jest aktualny czyli

 

ul. Jesionowa 19

62-090 Kobylniki

 
 
 
 

 

Natomiast co do kazdej aukcji z osobna czyli te "wysyłam z..." to każda aukcje recznie trzeba poprawic, zajmuje to ogrom czasu ale jest w trakcie zmiany

oznacz moderatorów

czerwonybonzaj
#9 Pomysłodawca#

Faktycznie teraz zmieniło się, dziękuję.

 

Czy mogę prosić o analogiczną zmianę na drugim koncie firmy : nick "zielonybonzaj"?

 

Identyczna sytuacja, oczywiście ta sama firma, ten sam NIP, ten sam adres nadania paczek (poza strefa One kuriera) itd...

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@czerwonybonzaj Tak, zgłoszę również to konto - na nim również masz ustawiony adres wysyłki jako Przeźmierowo.

w_kiwi_0-1719564931532.png

 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

zielonybonzaj
#8 Zapaleniec#

Witam,

 

To jest identyczna sytuacja, adres wysyłki (czyli podjazdu kuriera) = 

adres w książce nadawczej jest poprawny (62-090 czy poza strefa one kuriera)  natomiast same informacje w aukcjach "wysyłka z...." są w trakcie zmian.

 

Już ok. połowa  (prawie 300) aukcji zostało zmienionych na Kobylniki, szkoda że tego parametru w aukcji nie da się zmienić hurtowo tylko ręcznie pojedynczo...

 

 

Kiedy można się spodziewać wyłączenia kuriera one na tym koncie?

oznacz moderatorów

zielonybonzaj
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

 

 

Pani Wiktorio co się dzieję w mojej sprawie? Niestety nadal jestem ustawiony w strefie Allegro one kuriera mimo że wysyłka jest spoza strefy (kod 62-090)

 

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@zielonybonzaj Już przypomniałam się w Twojej sprawie, natomiast tutaj taka sama sytuacja, jak dla konta czerwonybonzaj - masz wskazane jako miasto wysyłki Przeźmierowo. Dla konta czerwonybonzaj już to poprawiłeś. 

w_kiwi_0-1719923319064.png

 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

e-zone24_com_pl
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem proszę też o wyłącznie tej usługi z mojego konta na jednym koncie jest ok a na drugim nie

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@e-zone24_com_pl Podaj mi swój kod pocztowy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

e-zone24_com_pl
#7 Wielbiciel#

83-332

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@e-zone24_com_pl Dziękuję. Przekazałam Twoją prośbę do odpowiedniego zespołu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów