anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy coś się zmieniło w temacie etykiety Allegro One?

SklepMisiek
#8 Zapaleniec#

Czy coś się zmieniło w temacie etykiety Allegro One? czytnik przy skanie podczas pakowania nie czyta tych etykiet problem zgłaszany już kilka miesięcy temu funkcjonalność chwilę działała i mamy powrót do stanu pierwotnego... Szalenie istotna sprawa bo wysyłek One jest coraz więcej a jak pakujący mają na piechotę je filtrować z Baselinkera to dzięki bardzo za taką pracę.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@SklepMisiek 

Od dziś zacząłem testy. Wg mnie numeru nadania (tego strykte Allegrowego) w ogóle nie ma na etykietach. Jest ten długi UPSa, jakiś numer wywnętrzy nadawcy i to coś co przypomina QR z kółkami w środku czego np mój telefon nie umie zaczytać.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@SklepMisiek czy możesz podać mi jakiś aktualny przykład zamówienia, którego dotyczy ten problem? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

SklepMisiek
#8 Zapaleniec#

488d9a60-3da2-11ee-8afb-b59d5dadeff4

 

oznacz moderatorów

SklepMisiek
#8 Zapaleniec#

Proponuję dogadać temat z UPSem na etykiecie są 2 kody kreskowe plus 1 kwadrat QRCode, niech przynajmniej ten ich UPS skaner czyta

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@SklepMisiek 

W ogóle Ci nie czyta? Mnie się skanują oba bez najmniejszego problemu.

oznacz moderatorów

SklepMisiek
#8 Zapaleniec#

Nie czyta niczego

oznacz moderatorów

SklepMisiek
#8 Zapaleniec#

Info jakie otrzymałem od supportu Baselinkera może Allegro pomoże nam wszystkim w tym problemie?

Wiemy, że problem ze skanowaniem istnieje, aczkolwiek nic nie jesteśmy w stanie na niego poradzić - zgłaszaliśmy to już do Allegro.

Etykiety wyglądają jak standardowe etykiety UPS, gdzie nadany jest numer UPS. Po zeskanowaniu kodu kreskowego dostają Państwo numer przesyłki UPS, natomiast Allegro zwraca do panelu Baselinkera jedynie ich wewnętrzny identyfikator tj. "ALE..." i tak naprawdę nie mamy skąd wziąć numeru przesyłki UPS, który zwraca skaner.

 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@SklepMisiek 

Pisałem przecież że tego numeru w ogóle nie ma 🙂

oznacz moderatorów

SklepMisiek
#8 Zapaleniec#

To jakim cudem skanuje Ci się wszystko?

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@SklepMisiek 

Ja zrozumiałem że w ogóle skaner nie czyta kodów. Stąd to nieporozumienie. Odnoszę wrażenie ze wciskanie na siłę numery do BL a jest przecież taki prosty sposób. Wystarczy zeskanować etykietę do zwykłego notatnik i zobaczysz co się skanuje. Reszta to już prosty FIND w BL. A ze numerów strykte One Box na etykiecie nie ma to "cztery litery...."

oznacz moderatorów

Expert-sport_pl
#8 Zapaleniec#

Problem nadal występuje. Ma ktoś jakieś rozwiązanie?

oznacz moderatorów