anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Długie wysyłki przez Allegro Box

Novosan
#9 Pomysłodawca#

Cześć,

Są tu osoby, które wysyłają poprzez Allegro Box? Przecież to jest jakiś dramat. Już mam kolejnego klienta, który ma pretensje, że to tak długo jedzie. Nadałem przesyłkę w piątek o 10:12. Teraz jest gdzieś na jakimś magazynie. Pewnie nawet nie dostarczającym. https://furgonetka.pl/zlokalizuj/ALE00006B49B699

Inpost, DPD spokojnie mieszczą się w jednym dniu, rzadko kiedy są to dwa dni. W Allegro tj jest z reguły 4. Już mam nie pierwszą taką paczkę. Dodam, że mój paczkomat Allegro znajduje się w Pruszkowie w mega uczęszczanej części miasta.

@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

Client:110143050
#11 Animator#

@Novosan Od początku istnienia Allegro Box słuchać tylko narzekania na problemy i nic więcej. Zalecałbym po prostu wyrzucić ich usługi z metod dostaw.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Novosan cóż .... podjąłeś decyzję i wprowadziłeś bubla to się teraz męcz , trzeba było przed podjęciem decyzji poczytać watki na ten temat , a jest ich sporo .

oznacz moderatorów

Novosan
#9 Pomysłodawca#

Oczywiście, że czytałem. Większość jest starych albo w okolicy świąt. Przecież to jest problem tylko i wyłącznie z UPSem, który odbiera przesyłki z paczkomatu kiedy chce. Spotkałem kuriera wczoraj, który mi powiedział, że przesyłki odbiera tylko wtedy kiedy ma dostawę do paczkomatu. Nikt nie wymaga od nich wybierania paczek z paczkomatu np najwcześniej o 15 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

"Większość jest starych albo w okolicy świąt"

@Novosan , jak widzisz, nic się nie zmieniło. Weź to usuń z oferty.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

możesz dodać krótki opis w zakładce dostawa

np: nie polecam wysyłek allegro box bo firma nie trzyma standardów

do podobnych przewoźników

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak coś nie działa tak jak powinno to należy się tego pozbyć niezwłocznie bo inaczej subiektywne opinie odbiorców mogą Ci zrujnować statystyki a allegro w tym pomocy nie udzieli.

oznacz moderatorów

Novosan
#9 Pomysłodawca#

Nad tym się zastanawiam. W przypadku zbyt długo przesyłanej paczki przez Allegro Box klient mógłby wystawić negatywny komentarz. Ciekawe czy Allegro by go usunęło. 

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Nie licz na to...

A czemu te przesyłki tak długo idą?

Rozmawiałam na ten temat z moim "rejonowym" kurierem UPS.

Rozwiązanie jest proste. Roboty z tymi paczkościanami dowalili im huk, natomiast nie doszli dodatkowi kurierzy do obsługi tych wynalazków i najzwyczajniej się nie wyrabiają

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@AGLOPRIMA2 

I tyle w temacie. Dzięki za cenne info.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Novosan przesyłka o podanym numerze dziś została umieszczona w automacie paczkowym. 

oznacz moderatorów

e_smistek
#1 Nowicjusz#

Cześć.


Mam ten sam problem, tyle że jestem kupującym. Od wczoraj paczka jest "dostarczana" przez kuriera, a bardzo mi zależy aby była dostarczona jak najszybciej, bo to narzędzia potrzebne do pracy. To jest pierwszy i ostatni raz gdy wybrałem tę opcję dostawy przez Allegro Box. Zawsze gdy zamawiam przez Inpost, paczka najpóźniej była dostarczana na trzeci dzień od zamówienia, w godzinach porannych. 

Według mnie Allegro powinno coś zrobić z firmą kurierską, ponieważ to jest nie pierwszy taki wątek na tym forum.  

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Kupując trzeba też wybierać formę dostawy bardziej sprawdzona ,wystarczy choćby tu na forum poczytać kto jest polecany a kto krytykowany przez innych.

oznacz moderatorów

e_smistek
#1 Nowicjusz#

Niestety, moja wina bo wcześniej nie sprawdziłem opinii. 

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

Odpowiem jako Sprzedający.

Wymonitorowałem swoje wszystkie paczki do tego Zielonego Obrośniętego Bluszczem i każda nadana przy sklepie spożywczym dotarła po 2 dniach.

Te nadane u mnie pod domem, czyli miejsce gdzie nie ma żadnego sklepu wisiała 4 dni w skrzynce.

 

To ma sens ... Wybierać sobie Budkę blisko sklepu np Stokrotka. Kurier też kupuje maślankę i drożdżówkę 🤣

oznacz moderatorów