anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak można zmienić punkt nadania Allegro One Box, bo przypisało mi najbliższy punktowi zamieszkania

arcade_tn
#7 Wielbiciel#

jak można zmienić punkt nadania Allegro One Box, bo przypisało mi najbliższy punktowi zamieszkania a wygodniej mi wysłać z innego miejsca, w inpost można wysłać paczkę w dowolnym punkcie, a Allegro One Box trzeba wysłać w puncie zdefiniowanym wcześniej.

oznacz moderatorów
224 ODPOWIEDZI 224

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Bartosh-e23 Usunęłam dla Ciebie ostatnią etykietę Allegro One Box, możesz ją wygenerować ponownie (podczas generowania etykiety wybierz miasto nadania z dostępnymi automatami Allegro One Box). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Madziaab39
#7 Wielbiciel#

Witam, również mam taki problem na allegro lokalnie ponieważ automatycznie przypisało mi punkt nadania ze starego adresu zamieszkania mimo iż podałam aktualny. co w takiej sytuacji zrobić? 

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Madziaab39 podaj mi proszę numer ogłoszenia, którego dotyczy paczka. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Madziaab39
#7 Wielbiciel#

4e70ec89-aa06-4c4f-9e37-54ccfc194696 zakup był dzisiaj o 8:35

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Madziaab39 nie mamy jeszcze wygenerowanej etykiety, ale który adres jest aktualny? Podaj mi proszę nazwę ulicy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Madziaab39
#7 Wielbiciel#

Aktualny adres to Józefa Wybickiego 82-300 Elbląg. Etykieta została przeze mnie wydrukowana i jest na niej punkt nadania Żukowo. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Madziaab39 a czy możesz podać mi jeszcze dokładny adres z Żukowa? Najlepiej wszystkie informacje jakie znajdują się w tym polu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Madziaab39
#7 Wielbiciel#

Na etykecie jest 

Allegro One Box AL005GKA

Gdańska 59 A

83-330 Żukowo

oznacz moderatorów

Madziaab39
#7 Wielbiciel#

Mam też instrukcję gdzie jest dokładnie 

Nadaj paczkę w wybranym automacie Allegro One Box

  • 1. Spakuj przesyłkę.
  • 2. Wydrukuj etykietę i naklej ją na paczce.
  • 3. Umieść w wybranym automacie Allegro One Box

Punkt nadania

 

One Box AL005GKA

Gdańska 59 A

83-330 Żukowo

I punkt 3 mówi że można w wybranym automacie Allegro One Box czyli mam rozumieć, że tym który widnieje niżej który automatycznie mi się wybrał tak? 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Madziaab39 widzę w systemie, że etykieta z adresem z Żukowa jest już anulowana i udało Ci się wygenerować nową, z poprawnym automatem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:37501543
#2 Obserwator#

Witam, czy mogę nadać paczkę w dowolnym automacie Allegro One Box ? automatycznie został przypisany automat  AL001DLU na ulicy Bema 8 Lubin, chciałbym nadać paczkę z automatu w Zielonej Górze

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:37501543 Automat paczkowy Allegro One Box wybierasz, gdy przygotowujesz paczkę do nadania. Nie możesz go później zmienić. Nie nadasz też przesyłki bezpośrednio u kuriera. 

Mogę dla Ciebie usunąć starą etykietę z wybranym automatem w Lublinie, wtedy możesz wybrać inny automat. Problem w tym, że w Zielonej Górze nie ma ani jednego automatu Allegro One Box: https://allegro.pl/kampania/one/znajdz-nas 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:37501543
#2 Obserwator#

Czyli zostaje wysłanie paczki poza Allegro tak ? proszę więc o usunięcie etykiety, dziękuję

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:37501543 Tak — ewentualnie możesz spróbować porozumieć się z klientem i wystawić ofertę jeszcze raz, z dostawą np. Allegro Paczkomaty InPost (takich nie brakuje w Zielonej Górze).  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:37501543
#2 Obserwator#

Ok dziękuję

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:37501543 Zerknęłam jeszcze na Twoje oferty — jeśli mieszkasz w Zielonej Górze (a nie ma tam automatów Allegro One Box), to warto usunąć tę metodę dostawy ze swoich ofert na Lokalnie, bo nie będziesz obecnie w stanie nadać takich paczek w swoim mieście. 🙂 Zaoszczędzi to Twój czas na przyszłość 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Zbixniew1
#7 Wielbiciel#

Eh, paczkę umieściłem w najbliższym punkcie, myśląc że działa to jak inpost, na każdy paczkomat lub punkt... Wracam o domu, a tam inna miejscowość... Zostawiłem w allegro one punkt, ale rozumiem że nie mogę zostawić tam paczki z allegro box? Można skontaktować się jakość z kurierem na trasie Ciechanów - Turowo?

oznacz moderatorów

pepe523869
#7 Wielbiciel#

Również proszę o usunięcie etykiety do zamówienia A000A5OU65. Szkoda, że allegro box nie działa jak inpost.

oznacz moderatorów

Client:37475131
#7 Wielbiciel#
  • Dzień dobry. Proszę o anulowanie etykiety AL294KR1
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:37475131 Podałaś numer automatu. Podaj proszę numer przesyłki lub zamówienia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów