anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak można zmienić punkt nadania Allegro One Box, bo przypisało mi najbliższy punktowi zamieszkania

arcade_tn
#7 Wielbiciel#

jak można zmienić punkt nadania Allegro One Box, bo przypisało mi najbliższy punktowi zamieszkania a wygodniej mi wysłać z innego miejsca, w inpost można wysłać paczkę w dowolnym punkcie, a Allegro One Box trzeba wysłać w puncie zdefiniowanym wcześniej.

oznacz moderatorów
364 ODPOWIEDZI 364

deadalive_84
#7 Wielbiciel#

Witam. Poproszę o anulowanie  etykiety 18ABBB72

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@deadalive_84 jakiej dokładnie oferty dotyczy ta przesyłka? 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Bartosh-e23
#2 Obserwator#
oznacz moderatorów

Bartosh-e23
#2 Obserwator#

kupująca każe mi wysłac z Nowosiedlic

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Bartosh-e23 Usunęłam dla Ciebie ostatnią etykietę Allegro One Box, możesz ją wygenerować ponownie (podczas generowania etykiety wybierz miasto nadania z dostępnymi automatami Allegro One Box). 

oznacz moderatorów

Madziaab39
#7 Wielbiciel#

Witam, również mam taki problem na allegro lokalnie ponieważ automatycznie przypisało mi punkt nadania ze starego adresu zamieszkania mimo iż podałam aktualny. co w takiej sytuacji zrobić? 

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Madziaab39 podaj mi proszę numer ogłoszenia, którego dotyczy paczka. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Madziaab39
#7 Wielbiciel#

4e70ec89-aa06-4c4f-9e37-54ccfc194696 zakup był dzisiaj o 8:35

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Madziaab39 nie mamy jeszcze wygenerowanej etykiety, ale który adres jest aktualny? Podaj mi proszę nazwę ulicy. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Madziaab39
#7 Wielbiciel#

Aktualny adres to Józefa Wybickiego 82-300 Elbląg. Etykieta została przeze mnie wydrukowana i jest na niej punkt nadania Żukowo. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Madziaab39 a czy możesz podać mi jeszcze dokładny adres z Żukowa? Najlepiej wszystkie informacje jakie znajdują się w tym polu. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Madziaab39
#7 Wielbiciel#

Na etykecie jest 

Allegro One Box AL005GKA

Gdańska 59 A

83-330 Żukowo

oznacz moderatorów

Madziaab39
#7 Wielbiciel#

Mam też instrukcję gdzie jest dokładnie 

Nadaj paczkę w wybranym automacie Allegro One Box

  • 1. Spakuj przesyłkę.
  • 2. Wydrukuj etykietę i naklej ją na paczce.
  • 3. Umieść w wybranym automacie Allegro One Box

Punkt nadania

 

One Box AL005GKA

Gdańska 59 A

83-330 Żukowo

I punkt 3 mówi że można w wybranym automacie Allegro One Box czyli mam rozumieć, że tym który widnieje niżej który automatycznie mi się wybrał tak? 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Madziaab39 widzę w systemie, że etykieta z adresem z Żukowa jest już anulowana i udało Ci się wygenerować nową, z poprawnym automatem. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:37501543
#2 Obserwator#

Witam, czy mogę nadać paczkę w dowolnym automacie Allegro One Box ? automatycznie został przypisany automat  AL001DLU na ulicy Bema 8 Lubin, chciałbym nadać paczkę z automatu w Zielonej Górze

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:37501543 Automat paczkowy Allegro One Box wybierasz, gdy przygotowujesz paczkę do nadania. Nie możesz go później zmienić. Nie nadasz też przesyłki bezpośrednio u kuriera. 

Mogę dla Ciebie usunąć starą etykietę z wybranym automatem w Lublinie, wtedy możesz wybrać inny automat. Problem w tym, że w Zielonej Górze nie ma ani jednego automatu Allegro One Box: https://allegro.pl/kampania/one/znajdz-nas 

oznacz moderatorów

Client:37501543
#2 Obserwator#

Czyli zostaje wysłanie paczki poza Allegro tak ? proszę więc o usunięcie etykiety, dziękuję

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:37501543 Tak — ewentualnie możesz spróbować porozumieć się z klientem i wystawić ofertę jeszcze raz, z dostawą np. Allegro Paczkomaty InPost (takich nie brakuje w Zielonej Górze).  

oznacz moderatorów

Client:37501543
#2 Obserwator#

Ok dziękuję

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:37501543 Zerknęłam jeszcze na Twoje oferty — jeśli mieszkasz w Zielonej Górze (a nie ma tam automatów Allegro One Box), to warto usunąć tę metodę dostawy ze swoich ofert na Lokalnie, bo nie będziesz obecnie w stanie nadać takich paczek w swoim mieście. 🙂 Zaoszczędzi to Twój czas na przyszłość 

oznacz moderatorów