anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier UPS podjazd po paczki One Box - czy bezpłatny?

drakenek
#9 Pomysłodawca#

Chodzą słuchy, że podjazd kuriera UPS po paczki Allegro One Box jest bezpłatny. Niestety nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat.

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ czy mogę prosić o potwierdzenie wraz z linkiem do źródła?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@drakenek Proszę - link do artykułu i zrzut z właściwym fragmentem tekstu:

nat_not_0-1692777286122.png

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@drakenek to ,że bezpłatny masz czarno na białym tu -https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/allegro-one/allegro-one-jak-przygotowac-i-nadac-przesylke... , a to że  podjedzie hmmmm ........palcem po wodzie pisane 

oznacz moderatorów

drakenek
#9 Pomysłodawca#

@mdrogeria czarno na białym to byłoby napisane w regulaminie. Ja nie znalazłem nigdzie w regulaminie One by Allegro zwrotu 'UPS' - zatem mam wątpliwość czy np. za rok, albo dwa Allegro nie zacznie doliczać zaległych opłat za podjazdy UPS, bo im się przypomni, że w regulaminie przecież nic nie ma o darmowych podjazdach UPS.

oznacz moderatorów

drakenek
#9 Pomysłodawca#

@nat_not Dziękuję, ale to jest link do artykułu, który potwierdza to, że 'chodzą słuchy, że podjazd UPS jest bezpłatny'. Niemniej, już nieraz bywało tak, że to co Allegro napisało w artykule nie miało pokrycia w rzeczywistości. Prosząc o link do źródła, chodziło mi raczej o wiążący regulamin. Ponawiam zatem prośbę o podanie zapisów regulaminowych, z których taki bezpłatny podjazd UPS wynika. Z góry dziękuję.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@drakenek Informacje zawarte w Pomocy są wiążące. W artykułach przedstawiane jest oficjalne stanowisko Serwisu. Nie wszystkie zasady są ujęte w regulaminie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@nat_not  napisał(a):

@drakenek Informacje zawarte w Pomocy są wiążące. W artykułach przedstawiane jest oficjalne stanowisko Serwisu. Nie wszystkie zasady są ujęte w regulaminie.


@nat_not 

1. Czy informacje w Pomocy mogą być w każdej chwili zmieniane/poprawiane przez serwis? 

2. Czy informacje w Pomocy zapisane są na nośniku trwałym wraz z każdą datą i treścią modyfikacji?

3. Czy jako klient Allegro jestem zobowiązany do zapoznania się ze wszystkimi artykułami w Pomocy?

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@drakenek Jest tak jak pisze @mdrogeria - o wszystkich zmianach informujemy z wyprzedzeniem. Jeśli chciałbyś mieć dostęp do najbardziej aktualnych w temacie Allegro One Kuriera, zaglądaj tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

drakenek
#9 Pomysłodawca#

@nat_not To bardzo niepokojące co piszesz, bo przecież oficjalne stanowisko może w każdej chwili ulec zmianie 😞

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@drakenek masz link  to czytaj .... wszystko , łącznie z zakładkami i w jednej z nich jest interesujący Cię zapis , który obowiązuje aktualnie  ,będą  zmiany w przyszłości  zapewne allegro nie zapomni o tym poinformować podając konkretne daty.

oznacz moderatorów

drakenek
#9 Pomysłodawca#

@mdrogeria ale link do czego konkretnie? Właśnie pracownik Allegro napisał, że darmowy podjazd UPS to 'oficjalne stanowisko Serwisu' i nie wynika z żadnych zapisów regulaminowych. 

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@mdrogeria zauważ, że moderatorka pominęła odpowiedzi na moje pytania, a one są zadane nie dla frajdy, tylko chciałbym wiedzieć ile prawnie są warte te artykuły. Co zrobisz jak sobie w tym artykule zmodyfikują informacje? Na czym się oprzesz? Że gdzieś w artykule Allegro to pisało i co dalej? A baboli oni mają w tych artykułach co nie miara.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów