anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Naliczane opłaty za wystawienie mimo zapłaconego abonamentu - jak to działa ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Nabyteq
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam 

Szykujemy się do wykupienia abonamentu allegro i sprawdzamy profity jakie z tego płyną. Z tego co doczytaliśmy się na forach to jest to dobre wtedy kiedy sprzedajesz przynajmniej 50 produktów miesięcznie w innych okolicznościach nie do końca. Tymczasem byłem u znajomego który sprzedaje na allegro produkty AGD i on po wykupieniu abonamentu za 49zł nie płaci również opłat za wystawienie przedmiotu. Jedyną opłatą jest prowizja od sprzedaży no i abonament. U mnie aukcje odnawiają się co 10 dni i za każdą allegro inkasuje od 0,20-xxx kwoty co przy ponad 300 aukcjach robi kwotę miesięcznie. ( kategoria części samochodowe ) 

Jak to jest , czy to zależy od kategorii czy od czego? 

Czy jak wykupię abonament też nie będzie opłaty za wystawienie co 10 dni ? 

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Nabyteq Cześć. 🙂 Mówisz o dwóch różnych opłatach: jednostkowej opłacie transakcyjnej i opłacie za wystawienie przedmiotu. 

Jednostkowa opłata transakcyjna wynosi 1 zł i jest pobierana od każdego zakupu w ofercie — nie bierzemy pod uwagę liczby sprzedanych sztuk. Pobieramy ją, jeśli nie masz aktywnego Abonamentu na koncie.

Opłata za wystawienie jest pobierana w przypadku: 

  • ofert, które wystawiasz w kategoriach: Kolekcje, Sztuka, Design i Antyki z wyłączeniem kategorii Antykwariat, oraz Leki bez recepty – gdzie opłata jest zależna od ceny początkowej
  • ofert z parametrem stan innym niż nowy, które wystawiasz w kategoriach Części samochodowe, Części do maszyn i innych pojazdów, Części i wyposażenie motocyklowe, Opony i felgi, Chemia, Wyposażenie i akcesoria samochodowe (z wyłączeniem podkategorii Elektronika samochodowa)
  • ofert, które wystawiasz z ceną początkową powyżej 15 000 zł.
Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Nabyteq
#7 Wielbiciel#

Tak tez myślałem że zalezy od kategorii. 
dziekuje za wyjasnienie. 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Nabyteq abonament znosi opłatę transakcyjną 1 zł za wstawienie i tak się płaci 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Nabyteq
#7 Wielbiciel#

Nie masz racji kostas 11

w niektórych kategoriach nie płacisz za wystawienie ale tez się w sumie dopiero dowiedzialem takze wybaczam 😉

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Nabyteq wiem że niektóre kategorie mają tylko płatne, ale odpisałem na to co pytałeś że płacisz więc pewnie masz kategorie płatne 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów