anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wygenerować etykiety wyskakuje komunikat :

BoJa43
#7 Wielbiciel#

"Pole "Dane nadawcy - adres" zawiera błędne dane: Kod pocztowy nadawcy znajduje się poza obszarem One Kuriera".  Wusyłałem setki razy i było OK. Po za tym dowożę paczki do punktu przyjęć  i mój kod nie ma znaczenia . Co mogę zrobić?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BoJa43 wcześniejsze przesyłki nadawałeś metodami Allegro One Box lub Allegro One Punkt, natomiast w tym przypadku metoda dostawy jest Allegro One Box, One Kurier, a jeśli One Kurier nie obsługuje Twojego kodu pocztowego to nadanie jej z podanym adresem nie będzie możliwe. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

SKOTTUNING
#2 Obserwator#

mam identyczny problem , tylko klient ma wybrany wasz paczkomat. Paczki oddaje do punktu, nigdy nie było problemu....

oznacz moderatorów

FalaPlanty
#10 Popularyzator#

"One kurier" to inna forma dostawy działa tylko w wybranych miastach.

oznacz moderatorów

SKOTTUNING
#2 Obserwator#

co to za forma przesylki do zielonego punktu allegro.pngTo ja juz nie wiem co klient wybrał. Mam w opcji wysylke do paczkomatu allegro z adresem paczkomatu

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@SKOTTUNING Allegro One to dwie metody dostawy:

  • Allegro One (Punkt, Box) – przesyłki odbiera i dostarcza kurier UPS na terenie całej Polski:
    • z dostawą jutro:
      • do punktów odbioru - Allegro One Punkt
      • do automatów paczkowych - Allegro One Box
  • Allegro One (Punkt, Box, Kurier) – przesyłki odbiera i dostarcza Allegro One Kurier w wybranych miastach:
    • z dostawą jutro:
      • do punktów odbioru - Allegro One Punkt
      • do automatów paczkowych - Allegro One Box
      • na adres kupującego - Allegro One Kurier oraz Allegro One Kurier pobranie
    • z dostawą dzisiaj:
      • do automatów paczkowych - Allegro One Box
      • na adres kupującego - Allegro One Kurier oraz Allegro One Kurier pobranie.


Jeśli Kurier Allegro One nie obsługuje Twojego adresu (możesz to sprawdzić tutaj) to nie nadasz przesyłki metodą Allegro One Box, One Kurier nawet jeśli odbiór jest w automacie paczkowym. W takiej sytuacji powinieneś udostępniać tylko metodę dostawy Allegro One (Punkt, Box).

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

SKOTTUNING
#2 Obserwator#

Czyli to jest tak czytelne jak ustawy :), dziekuje

oznacz moderatorów

FalaPlanty
#10 Popularyzator#

Możesz skontaktować się z kupującym aby anulował zakup i poprosić go by kupił ponownie i wybrał inną formę dostawy. Możesz wysłać własną przesyłką np Pocztą Polską i zapłacić z własnej kieszeni 😞

Bezwzględnie usuń ze swoich metod dostaw "One Kuriera"

Pozdrowionka i powodzenia życzę.

oznacz moderatorów