anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałam komplet felg z oponami, tj. 4 sztuki, ale tworząc ogłoszenie musiałam zaznaczyć pole: ilo

azjata7
#7 Wielbiciel#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Sprzedałam 1 komplet felg z oponami, tj. 4 sztuki. Cena w ogłoszeniu dotyczy całego kompletu. Tworząc ogłoszenie musiałam wypełnić pole: ilość felg. Wpisałam 4. Dostawa kurierem została wyliczona na 19 zł za sztukę. Nie wiem,, czy liczą sztukę, jako komplet, czy sztukę, jako jedną felgę . Chciałam skorzystać z pomocy allegro i zapytać o to, ale mam z tym duży problem.

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@azjata7 Felgi, koła i opony najlepiej wystawiać w zestawach. Tutaj możesz sprawdzić jak to zrobić.

Z Twojego opisu wnioskuję, że oferta była niejasna i mogła wprowadzać w błąd jeśli chodzi o liczbę zamawianych przedmiotów. Podaj numer oferty, żebyśmy mogli sprawdzić jak to wygląda.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@azjata7   Możesz sprzedawać jako komplet,  ale dla przesyłek zawsze sztuka to sztuka. Możesz te 4 koła związać jakoś (tylko że chyba wtedy  takiej wiązki nie udźwigniesz) i wysłać na palecie. Wtedy będzie jedna sztuka = jedna paleta i na pewno nie będzie 19 zł lecz wiele, wiele   drożej.

Wyślij osobne 4 sztuki, nie kombinuj.

oznacz moderatorów

azjata7
#7 Wielbiciel#

Nie kbinuję, tylko nie rozumiem. Oczekuję tylko jasnej odpowiedzi

Ile wynosi kosxt wysyłki kompletu, bo ilość sztuk w ofercie, to 4

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Odpowiedzi szukasz ? to znajdź przewoźnika z którym wyślesz i zobaczysz cenę wysyłki, PALETA.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@azjata7 Przed wystawieniem oferty należało wycenić koszty wysyłki - za 19 zł nie nadasz nawet jednego koła... a co dopiero 4

Wejdź na stronę dowolnego brokera kurierskiego - sendit / epaka itd. i wyceń koszt wysyłki oraz co ważne - zapoznaj się z artykułami pomocy i sprawdź jak pakować oraz nadawać takie niestandardowe przesyłki bo jeśli tego nie zrobisz to możesz się narazić na dodatkowe koszty naliczone do niestandardowych przesyłek.

Każde koło trzeba będzie pewnie nadać jako osobną przesyłkę lub ewentualnie całość na palecie.

oznacz moderatorów