anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

UPS nie odebrał mojej paczki

Wojcix_pl
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam,

kurier UPS nie odebrał mojej paczki i kiedy z nim rozmawiałem telefonicznie to powiedział że nie ma fizycznej możliwości żeby odbierał paczki w godzinach innych niż poranne.Gwarantuje wysyłke towaru zamówionego do godziny 11 i po tym jak zostałem zmuszony do uruchomienia Allegro One Box zaczynają się moje problemy z odbiorami paczek.O obawach informowałem na infolinii ale zostałem zapewniony o konieczności odbioru paczek w związku z umowami które z Allegro podpisała firma kurierska UPS - a brak odbiorów oznacza kary.Ja paczkę przygotowałem od razu ale kurier nie odebrał przesyłki.Jak mam wysyłać paczki Allegro One Box kiedy współpracujecie z firma która nie chce odbierać przesyłek?Co będzie kiedy otrzymam negatyw za brak wysyłki kiedy nie mam na to najmniejszego wpływu? podaje nr paczki: A0002VK5U1

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@Wojcix_pl powiedz mi kto Cię zmusza do One Box ????  Twój wybór i teraz się użeraj 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Wojcix_pl
#7 Wielbiciel#

Zostałem poinformowany przez konsultanta że aby mieć Allegro Smart przy aukcjach to muszę włączyć Allegro One Box do 31sierpnia.Posiadanie Allegro Smart jest istotne dla Klientów , wiem bo już kiedyś to wyłączyłem.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

odroczyli do 20 października

oznacz moderatorów

Wojcix_pl
#7 Wielbiciel#

dzięki za tą informację.Niestety nie sprawdzałem- już to wyłączam

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

podejrzewam, że nadal będą przedłużać bo jak na razie sytuacja się nie poprawia

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:44052296 wepchną na siłę bo stracą twarz , zacznie się jazda ...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Wojcix_pl to dopiero początek Twoich problemów ,

oznacz moderatorów