anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Box - opóźnienia w podejmowaniu paczek

nettletree_pl
#9 Pomysłodawca#

Godzina graniczna dla wysyłki tego samego dnia to 12.00. Niestety kurier nie podejmuje paczek nadanych do tej godziny,  wręcz opóźnienie potrafi wynosić 2 dni. Czy można to zweryfikować?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To już są standardy w tej formie dostawy o których nie ma dnia ani godziny żeby ktoś nie wspominał .

oznacz moderatorów

nettletree_pl
#9 Pomysłodawca#

Aha, czyli "norma"...

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@nettletree_pl niestety z tym jest poważny problem, kurier UPS (allegro one box) u mnie odbiera paczki np. rano o godz. 9-10, a kurier allegro one wieczorem. Z boxu niekiedy wyjmuje je w ok. 22. Stąd zrezygnowałem z nadań z wykorzystaniem UPS, a przerzuciłem się na allegro one. Przynajmniej nie muszę się spieszyć z nadaniem.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

nettletree_pl
#9 Pomysłodawca#

To u mnie odwrotnie. Ale z terminowością odboru kuriera UPS nie ma problemu. Kurier Allegro One odbiera kiedy chce. Klienci dzwonią zaniepokojeni, że paczka gdzieś zaginęła. skuteczność wysyłki spada... Chyba też musim zrezygnować z tej formy dostawy.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@nettletree_pl Wskaż proszę numery przykładowych przesyłek, których dotyczy problem. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

nettletree_pl
#9 Pomysłodawca#

Np A0002D1611

Dziś prześledziliśmy, że większość przesyłek odbierana jest ok 9.50 zamiast po 12. Stąd trzymając się godziny granicznej przesyłki odbierane będą dopiero następnego dnia.
Np: A0002MHZ75. Niektóre odbierane są ok 11.00, rzadko kiedy po 12.00. Ciężko w związku z tym ustalić godzinę, do której klienci mogą zamawiać z wysyłką dziś...

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#13 Ambasador#

@nettletree_pl Hm, nie udostępniam co prawda tej metody dostawy (poki Nie ma obowiązku) ale z tego co pamietam dostawa „dziś” jest gwarantowana tylko gdy kurier odbiera paczki, nie dotyczy ona nadania w onebox-ach 

oznacz moderatorów

nettletree_pl
#9 Pomysłodawca#

Nie dostawa dziś, tylko wysyłka dziś, dostawa jutro.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@nettletree_pl Doprecyzuj proszę, w jaki sposób nadajesz przesyłki - jeśli w punkcie/automacie to wskaż jego kod.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@nettletree_pl jest to zupełnie normalne w przypadku Allegro One, przesyłki są odbierane zgodnie z chęciami kuriera a nie jakimiś tam godzinami granicznymi. 

oznacz moderatorów