anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wymagany jest poprawny adres e-mail (BAD_REQUEST Etykieta.Dane Nadawcy.email) (#NP5)

AROMA-SHOP-PL
#8 Zapaleniec#

Wymagany jest poprawny adres e-mail (BAD_REQUEST Etykieta.Dane Nadawcy.email)
(#NP5)

Witam mam ptaki problem z nadawaniem paczel

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

AROMA-SHOP-PL
#8 Zapaleniec#

Witam dalej nie mozna nadawać paczek

oznacz moderatorów

petshoprumia
#1 Nowicjusz#

Ten sam problem, pojawił się po godzinie 18:00... wcześniej etykiety Allegro One generowały się poprawnie. Czy ktoś wie dlaczego tak się dzieje? Chwilowa awaria? 

oznacz moderatorów

AROMA-SHOP-PL
#8 Zapaleniec#

Witam dalej nie mozna nadawać paczek

 

oznacz moderatorów

firany-online
#1 Nowicjusz#

Hej, kontaktowałam się właśnie z Baselinkerem. Adres mailowy trzeba wpisać we wtyczkach w sekcji "Opcjonalna sekcja danych adresowych do odbioru paczki, niewyświetlanych na etykiecie (np. adres hurtowni dla modelu DropShipping)".

U mnie pomogło. Powodzenia!

oznacz moderatorów

planeta_kabli
#11 Animator#

możesz opisać to troszkę jaśniej ? gdzie znajduje się ta sekcja w kkórrej wtyczce ?

oznacz moderatorów

firany-online
#1 Nowicjusz#

Wchodzisz we wtyczki -> wysyłam z Allegro -> przechodzisz na dół gdzie znajdują się Twoje dane i klikasz edytuj -> prawie na końcu znajduje się pole "Opcjonalna sekcja danych adresowych do odbioru paczki, niewyświetlanych na etykiecie (np. adres hurtowni dla modelu DropShipping)". 

oznacz moderatorów

top_online_pl
#8 Zapaleniec#

pomogło , dzięki

oznacz moderatorów

planeta_kabli
#11 Animator#

Ok już znalazłem faktycznie rozwiązuje problem. 

(jeśli mamy więcej kont na allegro robimy dla każdego konta oddzielnie) Wchodzimy w integrację --> wysyłam z Allegro --> klikamy edycja danych --> w skelcji "Opcjonalna sekcja danych adresowych do odbioru paczki, niewyświetlanych na etykiecie (np. adres hurtowni dla modelu DropShipping)" w pulu: "E-mail" wpisujemy e-mail. 

Koniec 🙂

oznacz moderatorów