anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zaginiona przesyłka?

Klaudia_Zamo
#9 Pomysłodawca#

@Allegro_One 
Gdzie znajduje się przesyłka A000URNEQ6 i kiedy (i czy w ogóle) mogę się jej spodziewać? Produkt był opłacony przeze mnie i wysłany przez sprzedawcę dnia 18. lipca 2024. Od tamtej pory słuch o niej zaginął.

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

kostas11
#21 Demiurg#

@Klaudia_Zamo ja dla zdrowia wolę się przejść 200 metrów i mieć paczkę na drugi dzień 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Klaudia_Zamo
#9 Pomysłodawca#

Teraz też tak będę sobie mówić, z pewnością 😆 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Klaudia_Zamo Skierowałam Twoje zgłoszenie do konsultacji. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @Klaudia_Zamo, już zajęliśmy się tym tematem. Dalsze informacje przekażemy Ci w sprawie mailowej o numerze 43592233.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@MiMary ale my też się z chęcią dowiemy czemu paczka od 18 jest na magazynie ? Autorka napisała na publicznym forum więc nie ma przed nami żadnych tajemnic 😄 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Klaudia_Zamo
#9 Pomysłodawca#

@kostas11 Jak na razie się niczego nie dowiedziałam. Dostałam słowa otuchy i zapewnienie, że ktoś zajmuje się tematem 😅

oznacz moderatorów

Klaudia_Zamo
#9 Pomysłodawca#

Chciałam tylko poinformować że minęło 35 dni, moja przesyłka ma status zaginionej i teraz jeśli sprzedawca wystąpi z reklamacją to, mam nadzieję, za kolejny miesiąc dostanę zwrot pieniędzy na konto. Wszystkie zapewnienia, że “zajmą się sprawą” to tylko takie gadanie. Nigdy w życiu nie skorzystam z usług Allegro One Box i będę odradzać rodzinie i każdemu znajomemu. Mimo że zakup nie był wyjatkowo wartościowy, to zawiodłam się na Allegro i źle mi się będzie od teraz kojarzyć.

oznacz moderatorów