anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak platnosci karta za Allegro Pay

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:100994012
#8 Zapaleniec#

dlaczego zniknela platnosc karta jest tylko blik i przelew w przelewach niema mojego banku co jest

oznacz moderatorów
269 ODPOWIEDZI 269
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@p_sta jakie dokładnie testy masz na myśli? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
gurka_pazurka
#1 Nowicjusz#

Brak platnosci karta za allegro pay, jest tylko blik i przelew, czy zostanie uruchomiona ponownie opcja platnosci karta lub Apple Pay ?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@gurka_pazurka Możesz przesłać zrzut ekranu z dostępnymi opcjami płatności?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
eryk_s
#8 Zapaleniec#

Testy powinny być przeprowadzane za zgodą użytkowników, ja również chcę częściowo zapłacić kartą za ratę allegro pay. Ta opcja jeszcze wczoraj była dostępna. Nie wyrażam zgody na testowanie na mnie takich opcji. Proszę o przywrócenie wszystkich dostępnych form płatności

oznacz moderatorów
eryk_s
#8 Zapaleniec#

eryk_s_0-1672860357990.png

 

oznacz moderatorów
Fuujiou
#9 Pomysłodawca#
 
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A to coś na allegro czy u Ciebie?

oznacz moderatorów
Dial13
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry.

    Dzisiejszego dnia podczas próby spłaty zaległości w Allegro Pay, okazało się że opcja spłaty kartą przestała być widoczna, a co za tym idzie, płatność tym sposobem stała się nie możliwa do wykonania.

    Do tej pory nigdy nie miałem takich problemów. Aż do dziś...

   Czy Ktoś może udzielić informacji w czym leży problem ?

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Dial13 Nie jest to błąd techniczny. Obecnie trwają testy, którymi objęta została wybrana grupa klientów. W ramach testu nie wszystkie metody spłaty są dostępne. Niedostępna jest m. in. płatność kartą. Sugeruję skorzystanie z innej metody zapłaty.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
eryk_s
#8 Zapaleniec#

Z ciągłego powtarzania tego samego tekstu nie wynika kompletnie nic. Allegro koniecznie chce kolejnego negatywnego rozgłosu i zgłoszenia do UOKIK o dyskryminacji 'grupy użytkowników wybranych losowo" ? Jeśli tak to nie ma sprawy. Jestem na allegro od 21 lat i takich numerów jeszcze nie było. Proszę o przywrócenie dostępnych form płatności, albo napiszę do kilku portali które uwielbiają takie sytuacje rozdmuchiwać i skieruje wniosek do UOKIK o ukaranie za dyskryminację "wybranej grupy użytkowników" Pozdrawiam

oznacz moderatorów
Client:46970794
#4 Eksplorator#

Kuba Klawiter lubi takie tematy, już do niego napisałem.

oznacz moderatorów
PanMalpeczka
#1 Nowicjusz#

Popieram!!!!

oznacz moderatorów
reboot23
#11 Animator#

Dzień dobry.
Jak wyłączenie płatności kartą ma się do regulaminu usługi?

§ 6. Panel Allegro Pay
2. W Panelu Allegro Pay będziesz mógł dokonać Spłaty wierzytelności objętej Umową Allegro Pay (w tym niektórych przeterminowanych wierzytelności przeniesionych do firmy zewnętrznej), korzystając z szybkiego przelewu, BLIK lub karty płatniczej przy czym ta ostatnia opcja będzie dla Ciebie dostępna tylko przy terminowej Spłacie. Za tak dokonaną Spłatę nie pobierzemy opłat ani prowizji, a Spłata dotrze do nas od razu.

 

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
mariola78
#2 Obserwator#

Opcja: "terminowa spłata" oznacza dzień wymagania spłaty i tym dniu będzie możliwość spłaty kartą?

oznacz moderatorów
kranu2
#9 Pomysłodawca#

Też nie mam możliwości zapłaty kartą za spłatę Allegro Pay. Nie jest to normalne działanie, ponieważ nie zostało to nawet zapowiedziane. Termin najbliższej spłaty do 9.01.2023 a zapłacić nie mogę bo sobie testy robicie. Przedłużcie terminy spłat do 5 dni od zakończenia testów a nie zabieracie możliwość spłaty a wszystkie konsekwencje finansowe tego **piiip**yzmu mają ponosić użytkownicy. Sprawa już została zgłoszona do UOKiK!!! I polecam zrobienie tego każdemu, kogo w taki sposób Allegro oszukało.

oznacz moderatorów
elemental1
#8 Zapaleniec#

Ja już też zgłosiłem do UOKIK. Nigdy więcej allegro i tej ich żałosnej usługi. 

oznacz moderatorów
babudzynski
#8 Zapaleniec#

Natalio, odpowiedź na ten komentarz brzmi "nie", wklejając go wciąż w tej samej formie budzisz tylko większe rozgoryczenie.

 

Na pewno ten, kto wzrusza ramionami widząc te komentarze będzie zaraz mocno żałował, że nie wyeskalował sprawy.

 

Póki co złożyłem reklamację, dziś zgłaszam sprawę do UOKiK, podobnie jak współrozmówcy z tego wątku.

oznacz moderatorów
GTiStyle
#8 Zapaleniec#

Dobry wieczór,

Widzę, że ja też zostałem wybrany do tego grona osób objętych testem. Z racji tego, że nie wyrażam zgody na obejmowanie mnie jakimiś testami... żądam przywrócenia możliwości płacenia wcześniejszymi metodami. Macie Państwo czas do jutra. Sugerować takie rozwiązanie może Pani ale nie mnie. W momencie dokonywania zakupów mogłem zapłacić wybraną metodą. Teraz już jej nie mam. 

oznacz moderatorów
uzytkownik1984
#8 Zapaleniec#

@nat_not Zablokowanie metody płatności kartą, bez poinformowania mnie o tym przed zawarciem umowy allegro pay, traktuję jako naruszenie mojej swobody wyboru metody płatności oraz naruszenie przez Państwa Regulaminu Allegro Pay. O sprawie został poinformowany UOKIK.

oznacz moderatorów
profile
#9 Pomysłodawca#

Mordo, dla osób które płacą z wielu rachunków kart kredytowych, płatność jakimikolwiek innymi metodami nie wchodzi w grę. Rachunki nie oferują tradycyjnych przelewów, nie można też wygenerować w nich kodów BLIK. Kapiszcze?

oznacz moderatorów