anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak platnosci karta za Allegro Pay

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:100994012
#8 Zapaleniec#

dlaczego zniknela platnosc karta jest tylko blik i przelew w przelewach niema mojego banku co jest

oznacz moderatorów
269 ODPOWIEDZI 269
ASpecnaz
#7 Wielbiciel#

Fajnie by bylo jeszcze zebyscie sie okreslili czy znow bedziecie chcieli za jakis czas robic "testy" albo czy nowe umowy maja jakies obostrzenia lub brak splaty karta bo szczerze powiedziawszy aktualnie to strach robic jakies wieksze zakupy za pomoca Allegro Pay

oznacz moderatorów
kranu2
#9 Pomysłodawca#

Teraz to już chyba nikt z grupy testowej bez wyraźnej potrzeby z Allegro Pay nie skorzysta.

oznacz moderatorów
Arkadia_OK
#11 Animator#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Fajna odpowiedź, jak u Barei.

"Nie mamy Pana płaszcza i co Pan nam zrobi ...?"

Usuwacie Państwo ważne funkcjonalności z systemu (za korzystanie z którego płacimy w ten lub inny sposób kupę pieniędzy), nie informujecie o tym swoich klientów i uważacie, że wszystko jest OK....

Żenada...

 

oznacz moderatorów
SoniXioR
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ Jaką przewidują Państwo rekompensatę za to złamanie prawa ? czy rekompensatę trzeba załatwić przez złożenie sprawy w UOKiK/pozew zbiorowy czy sami Państwo wyjdziecie z propozycją ?

oznacz moderatorów
SoniXioR
#8 Zapaleniec#

*regulaminu

oznacz moderatorów
Fuujiou
#9 Pomysłodawca#

@SoniXioR na swoje złamanie regulaminu AllegroPay odpowiadają regulaminem ogólnym Allegro. Lepiej juz powoływać się na umowę o kredyt konsumencki jaką dostajemy przy każdorazowych zakupach, bo to on jest prawnie wiążący i to jego nieprzestrzeganie może nam narobić brudu na lata.

oznacz moderatorów
monia19900
#8 Zapaleniec#

Chyba się przestraszyli i skończyli swoje „testy „ ja  miałam szczęście bo zostało mi 8 godzin do spłaty i zdarzylam ale tym którzy nie mieli jak spłacić współczuje bo sama tez nie miałam jak i bym nie Zapłaciła. Mam nadzieje ze Allegro za to zapłaci 

oznacz moderatorów
eryk_s
#8 Zapaleniec#

Przywrócili płatności bo przy pozwie sądowym, najlepiej zbiorowym dostali by taką karę, że nawet "nienasze" allegro mogłoby uklęknąć i się nie pozbierać. Trochę artykułów w tzw mediach i opinia i akcje w dół i po premiach.

oznacz moderatorów
Loofral
#8 Zapaleniec#

No i dobrze że przywrócili - to jeszcze pytanie jaka kara dla nich będzie i rekompensata? Bo kara im się należy za łamanie regulaminu i stworzenie problemów ludziom. A jak chcą coś testować niech dają wcześniej znać i pytają czy chcemy i np w zamian dadzą coś (monety, smart, coś innego) i jak się zgodzimy to spoko, tak testować można.

oznacz moderatorów
Fuujiou
#9 Pomysłodawca#
Dokładnie, testy systemu to swoją drogą. Ok, wg regulaminu mogą nieinformować (wprowadzanie nowych funkcji itp). Ale losowanie? W dodatku osób, które wywiązują się z umowy kredytowej? Narażanie ich na wpisanie do BIK i na ewentualne konsekwencje dla tych osób na przyszłość, jeśli będą chciały np za 2 lata wziąć w banku pożyczkę czy zamknąć jedną kartę kredytową, a wyrobić w innym banku? Przecież to później rzutuje prawnie na zdolność kredytową. Takie działanie jest niedopuszczalne! Test był przez nich przewidziany, nie był przypadkowy, to nie był błąd systemu. Mieli cel w zablokowaniu nam zagwarantowanej w umowie możliwości spłaty kartą. Wiedzieli, że ludzie będą chcieli spłatić kartą czy szybkim przelewem w przeddzień terminu lub nawet w dniu. Dla mnie to żerowanie na nieświadomości użytkownika i próba wyłudzenia odsetek karnych, bo przelew tradycyjny zrobiony w dniu spłaty, dotrze opóźniony. Wtopa totalna
oznacz moderatorów
manie100
#7 Wielbiciel#
Patrzcie jacy hojni. Taką rekompensatę przyznali w odpowiedzi na moje reklamacje. 
 
 
Temat: Odpowiedź na reklamację Allegro Pay

Szanowny Panie, 

Informujemy, że możliwość dokonywania spłat kartami została przywrócona. Spłat można dokonywać przez Panel Allegro Pay.

Przepraszamy za niedogodności związane z czasową niedostępnością tej metody spłaty. W ramach przeprosin, przekazaliśmy na Pana konto 10 Monet Allegro, do wykorzystania na zakupy na platformie Allegro.


Pozdrawiamy,

Zespół Allegro Pay

 

oznacz moderatorów
Loofral
#8 Zapaleniec#

Nie wydaj na głupoty 😄

oznacz moderatorów
kranu2
#9 Pomysłodawca#

Też dostałem. Łaskawcy kuźwa. Za taki odjeb to co najmniej ze 100 monet powinni dać.

oznacz moderatorów
Fuujiou
#9 Pomysłodawca#
Ja nawet nie zasługuję na "łaskę" xD, ani nawet na "przepraszam".
oznacz moderatorów
krzych50
#8 Zapaleniec#

Chyba losowo dawali bo też nic nie dostałem 😞

oznacz moderatorów
Sowaiwa
#8 Zapaleniec#

Ja też nie zasłużyłam, nawet na przeprosiny

oznacz moderatorów
Fuujiou
#9 Pomysłodawca#

A nawet dostałam kapitalnego maila. Tak jakby UOKiK prosił o więcej dowodów na naruszenie warunków umowy.

Fuujiou_0-1673452284719.png

 

oznacz moderatorów
CooLBaRT
#8 Zapaleniec#

Zauważcie, że na tegorocznych umowach jest punkt: 

Spłatę zrealizujesz bezgotówkowo:

1. poprzez Panel Allegro Pay w ramach udostępnionych metod płatności.
Tak dokonana Spłata dotrze do nas od razu;

 

a do końca listopada było: 

Spłatę zrealizujesz bezgotówkowo:

1. za pomocą Panelu Allegro Pay korzystając z szybkiego przelewu, BLIK lub
karty płatniczej przy czym ta ostatnia opcja będzie dla Ciebie dostępna
tylko przy terminowej Spłacie. Tak dokonana Spłata jest bezpłatna i dotrze
do nas od razu;

 

Więc furtka dla Allegro jest otwarta.

oznacz moderatorów
kranu2
#9 Pomysłodawca#

CooLBart nie bardzo droga jest otwarta. Jedynym sposobem, żeby poznać metody płatności przed zakupem jest regulamin Allegro Pay w którym dalej jest płatność kartą. Umowa nie może mieć zapisów otwartych. Równie dobrze mogą sobie wpisać, że przy płatności pobiorą "odpowiednie opłaty".

oznacz moderatorów
babudzynski
#8 Zapaleniec#

Czy tylko ja nie widzę maila, który wkleiłeś?

oznacz moderatorów