anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak platnosci karta za Allegro Pay

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:100994012
#8 Zapaleniec#

dlaczego zniknela platnosc karta jest tylko blik i przelew w przelewach niema mojego banku co jest

oznacz moderatorów
269 ODPOWIEDZI 269
Client:106803616
#1 Nowicjusz#

Wcześniej używałam zawsze karty, a od kilku dn jedyne opcje do splaty zakupów to:

- blik

- przelew

Pomyślałam, że może jak dodam kartę do konta, to będę mogła to zrobić.

Wprowadziłam dane karty, potwierdziłam w aplikacji płatność, wszystko bylo ok, po czym patrzę a nie ma żadnej karty dodanej do mojego konta. Próbowałam ponownie - efekt taki sam.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak ie można, allegro zablokowało niektórym taką możliwość, piszą że to taki test na m-c.

oznacz moderatorów
silvant
#8 Zapaleniec#

Ja przed chwilą chciałam również dokonać opłaty kartą, co czyniłam dotychczas terminowo i ze zdumieniem zauważyłam brak takiej możliwości. Również z oburzeniem czytam informację o testach, które stawiają mnie i podobnych klientów w trudnej sytuacji. Nie zgadzam się na takie testy! i Chcę nadal terminowo dokonywać opłat w taki sposób, w jaki robiłam to dotychczas.

oznacz moderatorów
Client:46970794
#4 Eksplorator#

BlilK i przelew, no szalejecie z tymi możliwościami. Po takiej akcji , jak dla mnie nasza przygoda się kończy. Traktowanie klienta z pozycji silniejszego jest źle widziane w pewnych instytucjach. 

oznacz moderatorów
Labrador8558
#7 Wielbiciel#

Proponują również udanie się do urzędu pocztowego i zlecenie przelewu, lub poproszenie osoby trzeciej, która nie jest objęta testem, o dokonanie wpłaty swoja kartą.

A to wszystko w ramach usprawniania obsługi i komfortu klienta!!! To chyba jakiś prank!!!

oznacz moderatorów
elemental1
#8 Zapaleniec#

U mnie to samo. Ostatni raz korzystam z allegro pay i ogólnie postaram sie jak najmniej kupować przez allegro. Miałem tak dobre zdanie o nich a teraz wszystko stracili. Ich sprawa. Pojutrze spłace innym sposobem zadłużenie ale za to co odwalili są w moich oczach skompromitowani jako miejsce zakupów:) Bye bye allegro:)

oznacz moderatorów
kolekcje_panini
#7 Wielbiciel#

Do tej pory należności AllegroPay opłacałem wygodnie i szybko poprzez GooglePay lub kartą kredytową. Nie mam teraz takiej możliwości. Kiedy błąd zostanie naprawiony? Mam do wykonania spłatę za 3 dni, nie mam fizycznie możliwości na skorzystanie z innych form okrojonych płatności (blik, przelew).

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
kolekcje_panini
#7 Wielbiciel#

W takim razie czas na zmianę serwisu allegro na inny. Szkoda, bo byłem z nimi grubo ponad 10 lat. Pierwszy raz mi coś nie pasuje.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Może się dogadują z operatorami płatności, jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, jak zawsze.

oznacz moderatorów
Fuujiou
#9 Pomysłodawca#

Ale kogo to obchodzi z kim się dogadują? Nie wywiązali się z pkt 5 umów - tych sprzed Świąt (nowe mają zapis, że można spłacić bezgotówkowo za pomocą DOSTĘPNYCH PŁATNOŚCI - czyli dla nowych umów zrobili sobie furtkę do zmian bez informacji). Nie zmienia to faktu że nagięli nasze umowy i swobodę spłaty formami płatności z pkt 5. O sprawie też jak coś wie Aion Bank (ja akurat mam cesję umowy na nich).

oznacz moderatorów
Gamurin
#1 Nowicjusz#

Dlaczego możliwość płatności kartą została zablokowana?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tego nikt tu nie wie. Allegro pisze o jakiś testach dla wybranych.

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

No jak to, miesiąc free przez payu, drugi miesiąc free kartą kredytową z odroczoną płatnością.

Tu odsetki są wysokie i zarobki uciekają.

oznacz moderatorów
hubertno
#8 Zapaleniec#

Ale można było to załatwić w sposób cywilizowany...

oznacz moderatorów
deepBASS
#8 Zapaleniec#

To ciekawe, losowo wybierani... ostatnio byłem "losowo" wybrany do wyszukiwania produktów bez opcji wyszukania w opisach a obecnie "losowo" wybrano mnie do pozbawienia spłaty kartą. 

Taka allegrowa losowość...

oznacz moderatorów
grzegorz-skorupa
#8 Zapaleniec#

To jak mam opłacić raty jak pieniądze na raty mam na karcie kredytowej.  

oznacz moderatorów
grzegorz-skorupa
#8 Zapaleniec#

Witam. Czyli trzeba poczekać aż naprawią problem z wyświetlaniem karty w allegro Pay.  U mnie też  wyświetla blik lub przelew a karty brak. A raty płatne do 10 stycznia.  

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  🤔 nie działa???

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@grzegorz-skorupa Skorzystaj z innej dostępnej metody płatności. Brak możliwości spłaty zamówienia kartą to część trwającego testu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów