anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chcę zapłacic przelewem za Allegro Pay, ale nie ma mojego banku w wyszukiwarce.

Client:39431859
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:39431859 jak nie masz możliwości płatności np: BLIK lub karta płatnicza musisz wybrać szybki przelew i poszukać przelew tradycyjny

oznacz moderatorów

Client:39431859
#7 Wielbiciel#

Chciałbym. Ale przy wyborze przelew (nie ma wyboru "szybki przelew", muszę wybrać typ banku. wybieram Banki Spółdzielcze i tam muszę wybrać swój bank, którego tam niestety nie ma.

Nie ma wyboru nigdzie przelew tradycyjny.

Pozdrawiam

Darekska

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:39431859 Metoda "przelew tradycyjny" jest możliwa do wyboru po wskazaniu metody płatności "przelew". W tym kroku, w którym wybrałeś Banki Spółdzielcze.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:39431859
#7 Wielbiciel#

Witam. wybieram "spłać". Przechodzi na metodę płatności:

karta, google, blik i przelew. Wybieram przelew. W tym momencie pojawia mi się okno z 18 bankami, w tym banki spółdzielcze. wybieram banki spółdzielcze. Wyświetla się przelew z podpisem banki spółdzielcze. Przyciskam spłać i pojawia sie wybór województwa, a jak go wybiorę to banki spółdzielcze w tym województwie. Nie ma tam mojego banku. I nie ma opcji Przelew tradycyjny.

Pozdrawiam

Darekska

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:39431859 Rozumiem, widzę, że metoda płatności przez przelew tradycyjny jest dostępna przy opłacaniu zamówienia, ale nie przy spłacaniu Allegro Pay. W tej sytuacji zachęcam do wyboru innej metody spłaty np. kartą.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

keichi
#13 Ambasador#

Zrób przelew na nr konta podany w umowie.

Jako tytuł płatności podaj Allegro Pay nr <nr twojej umowy>

oznacz moderatorów