anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mam zaktualizować aplikacje allegro bo nie mogę kupić z allegro Pay do póki nie zaktualizuje apl

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:70682209
#7 Wielbiciel#

Do tej pory kupowałam z allegro Pay, mam jeszcze 2945zl środków ale pokazało przy zakupie że muszę zaktualizować aplikacje

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:70682209 Aplikację zaktualizujesz w Apple Store lub Google Play - w zależności od tego, z jakiego systemu operacyjnego korzystasz na swoim urządzeniu mobilnym. 🙂 

Wejdź w Apple Store / Google Play, wpisz frazę "Allegro" w wyszukiwarce i odszukaj przycisku "Aktualizuj". 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:101305501
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Dziś kolejna taka prośba, zapytaj o co chodzi, moderacja mówi o aktualizacji aplikacji: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

A może chodzi to twoje dane. Coś było pisane, że po 18 maja będą prosili o ponowne weryfikację zdolności kredytowej.

18 maja zmienią się przepisy prawa. Sprawdź, jak to wpłynie na Twoje przyszłe umowy z Allegro Pay 

oznacz moderatorów
Janke5
#7 Wielbiciel#

Tak, to to. I po tej aktualizacji nawet obniżyli mi limit o 1000 zł.

Może to i lepiej, skoro Allegro Pay i tak jest traktowane jak parabank i podnosi ryzyko nieotrzymania kredytu w normalnym banku.

oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

A jak to oni robią, skąd wartość limitu?

oznacz moderatorów
Client:91353612
#1 Nowicjusz#

Cześć, chciałabym kupić coś z Allegro pay, mam prawie 3tys dostępnych środków, nie mogę zfinalizowac opłaty ponieważ pisze ze Allegro pay trzeba zaktualizować, allegro zaktualizowałam i na aplikacji tak samo wszystko. Mino wszystko dalej nie mogę zapłacić poprzez allegro pay. Macie jakieś rozwiązanie?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:91353612 Były takie pytania o aktualizację aplikacji na zakupy Allegro Pay. Masz nową aktualizację apki? Zawsze możesz poprosić o pomoc : https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc

oznacz moderatorów
konoo82
#7 Wielbiciel#

Do tej pory nie mialem problemow z zakupem przez allegro pay, mam dostępne 3800zl z 4200zl 

lecz dziś wyskoczył mi komunikat ze nie mogę kupić abym zaktualizował aplikacje. Aplikacja aktualna, wszystko zdaje się w porządku a brak możliwości zakupu, co się stało? 

IMG_7374.png

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@konoo82 napisz proszę, jaką masz wersję aplikacji? Spróbuj jeszcze ją usunąć i zainstalować na nowo. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Taki urok, może trzeba na nowo zainstalować.

oznacz moderatorów
Client:48908444
#7 Wielbiciel#

chce kupić przedmiot mam pieniądze na psy a nie mogę pisze że trzeba zaktualizować 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48908444 możliwe, że musisz zaakceptować nowe warunki - czyli weryfikację Twojej zdolności kredytowej na podstawie danych z BIK. Jaki dokładnie pojawia Ci się komunikat?

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#
oznacz moderatorów
hemma01
#7 Wielbiciel#

Jak zaktualizować Allegro pay?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@hemma01 doprecyzuj proszę, na czym polega problem? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
hemma01
#7 Wielbiciel#

Aby dokonywać kolejnych zakupów w Allegro pay, mam komunikat zaktualizuj Allegro pay. Otrzymałam informacje, aby pobrać ponownie aplikacje Allegro i ja zaaktualizować. Nie mogę tego zrobić bo już od dawna jest zaktualizowana. Nie wiem jak dalej działać aby dokonywać zakupów za pośrednictwem Allegro pay. Komunikat dalej wisi. 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@hemma01 Prześlij proszę zrzut ekranu z widokiem komunikatu, o którym piszesz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów