anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie złożyć reklamację?

MAMY ROZWIĄZANIE!
gonia1671
#8 Zapaleniec#

Jakiś czas temu zakupiłam towar, pieniądze poszły a nie dostałam potwierdzenia nadania przesyłki. Dużo zakupów robiłam i jakoś mi to umknęło. Towaru do tej pory nie ma, pieniędzy też a dyskusji ze sprzedawcą nie mogę podjąć bo mam tylko potwierdzenie przelewu bez numeru zamówienia bo się nie zarejestrowało. Pomocy 😢

Pozdrawiam Małgorzata 

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Sprzedawca powinien ci podać numer nadania wysyłki ,poproś go o to przez  allegro .Jeśli nie masz numeru zamówienia poproś na czacie pracownika allegro lub może tu ktoś z moderacji zajrzy i pomoże  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Jaki czas temu? Jak to się nie zarejestrowało?

Płaciłaś przez Allegro czy na indywidualny numer konta. czyj numer skąd wzięłaś dane do przelewu.

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@gonia1671  wejdz w zakładke swoich zamówien i jelsi robilaś zakup poprzez allegro to tam wszystko powinno byc. 

NIe rozumiem jak to sie nie zarejestrowało zamówienie ??

Jełsi zakup był na allegro to zamówienie bedzie zarejestrowane. Jełsi zakup był poza allegro ... cóż wówczas musisz poszukać kontaktu do sprzedającego i z nim wszysko wyjasniac

 

oznacz moderatorów
gonia1671
#8 Zapaleniec#

Prowadziłam transakcję przez allegro, towar do koszyka, płatność allegro i poszło. Śladu na moich zakupach nie ma za to z konta pieniądze poszły. Gdzie mam teraz tego szukać. W moich zakupach są wcześniej zrobione zakupy i później 

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@gonia1671  zawołamy moderatorów. Będa mogli powiedzieć co sie zadziało. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   Możecie rzucic okiem i jakoś pomóc w wyjasnieniu tej sytuacji ???

oznacz moderatorów
gonia1671
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo, mam ogłoszenia gdzie dokonałam zakupu i potwierdzenie przelewu. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

A co jest w tytule płatności na koncie, może to wcale nie jest zakup na Allegro, może np. za Smarta pobrało ci opłatę.

oznacz moderatorów
gonia1671
#8 Zapaleniec#

Jest dokładnie payu allegro 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

PayU jest twój zakup???

oznacz moderatorów
gonia1671
#8 Zapaleniec#

Czego nie rozumiesz? Tytuł wypłaty z konta. Ty płacąc przez payu allegro masz dopisek na koncie że to skarpetki np? Chcesz pomóc czy się czepić

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
gonia1671
#8 Zapaleniec#

Cud się zdarzył 🤯🤯 właśnie wskoczyło w zakupy z adnotacją że czeka na wysyłkę od 13 września i termin zwrotu minął 🤯🤯🤯 od razu rozpoczęłam dyskusję ze sprzedawcą. Nie zwróciłam uwagi że towar z Chin 😢😢😢

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

termin zwrotu nie mógł minąć, bo liczymy go od momentu otrzymania paczki, a Ty jej przecież jeszcze nie masz ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@gonia1671 Termin zwrotu nie minął, ten termin to 14 dni OD ODEBRANIA TOWARU PRZEZ CIEBIE, więc Allegro takimi komunikatami wprowadza w błąd. Gdybyś nie otrzymała towaru lub zwrotu wpłaty, zamknij po 14 dniach Dyskusję jako nierozwiązaną i złóż wniosek o zwrot środków z Programu Ochrony Kupujących; https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@gonia1671, szukałam zakupu, o którym tu mówisz, jednak zarówno na Allegro Lokalnie, jak i Allegro.pl ostatnie Twoje zakupy pochodzą z czerwca. Czy jesteś pewna, że był to zakup z konta, z którego tu piszesz?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
gonia1671
#8 Zapaleniec#

Tak, jestem pewna, zakup pojawił się do oceny i znowu nie mogę znaleźć. Nie mogę znaleźć również kilku późniejszych zakupów. 

oznacz moderatorów
gonia1671
#8 Zapaleniec#

71ce2d73-26e0-11ec-a910-d358d6f06660 to jest numer mojej transakcji której również nie ma w moich zakupach. Odebrane i zgodne, numer z wiadomości email 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@gonia1671, dziękuję Ci za tę informację. Otrzymałaś od nas wiadomość mejlową w tej sprawie. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów