anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odblokować wniosek Allegro Pay?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Alex31121992
#1 Nowicjusz#

Hej, jak mogę edytować lub wypełnić od nowa wniosek na allegro pay ? 

Zrobiłam literówkę we wniosku i allegro mi to zablokowało.

Niestety nie mogę tego edytować i wyplenić od nowa bo wyskakuje informacja żeby się skontaktować z allegro. 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
xyz96
#21 Demiurg#

No więc skontaktuj się bezpośrednio z Allegro Pay; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc Najszybciej jest na czacie.

oznacz moderatorów
amadejka
#8 Zapaleniec#

Ja  mam podobnie, zablokowałam sobie wniosek do allegro pay i Pani napisała mi ; nie ma możliwości odblokowania wniosku.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@amadejka sprawy związane z blokadą wniosku pomogą wyjaśnić Eksperci z Allegro Pay, dlatego bardzo proszę napiszcie tutaj Być może w Twoim przypadku konieczne będzie poczekanie 14 dni na ponowne złożenie wniosku, dla pewności napisz proszę do nas. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
amadejka
#8 Zapaleniec#

Czy jest tak, że kiedy raz wniosek jest zablokowany, nawet nie wiem dlaczego, to nie ma możliwości odblokowania go ? Miał ktoś taką sytuację?

oznacz moderatorów
amadejka
#8 Zapaleniec#

Pani z Mbanku napisała mi, że widzi, iż wniosek jest już zablokowany i niestety nie ma możliwości odblokowania go.

oznacz moderatorów
jolcia19761
#7 Wielbiciel#

Witam jak mam odblokowac wniosek ?

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Witaj @jolcia19761 . Chyba tak 

blokada wniosku

oznacz moderatorów
amadejka
#8 Zapaleniec#

Pani z Mbanku napisała mi, że widzi, iż wniosek jest już zablokowany i niestety nie ma możliwości odblokowania go.

oznacz moderatorów
amadejka
#8 Zapaleniec#

No niestety mam pecha, błędnie wypełniłam wniosek i Pani z Mbanku napisała mi, że widzi, iż wniosek jest już zablokowany i niestety nie ma możliwości odblokowania go.

oznacz moderatorów
AGACHELM
#7 Wielbiciel#

Witam.czy udało się odblokować wniosek o Allegro Pay ?

ile czasu trwała blokada ?

U mnie sytuacja taka że zablokowali mi bo we wniosku podałam nr.tel. z konta męża który już miał tą usługę

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
AGACHELM
#7 Wielbiciel#

Konto Allegro Pay mam zablokowane od 14dni.....Konsultanci rozkładają ręce twierdząc że niema możliwości odblokowania bo to system blokuje do którego nie mają dostępu

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Pierwsze tu czytam takie coś, zawsze była możliwość odblokowania, zapytajmy o powód: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów