anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z Allegro Pay [10.12.2021 r.]

MAMY ROZWIĄZANIE!
crysteck
#7 Wielbiciel#

Witam. Kika razy kupowałem przez Allegro Pay, wszystkie spłaty spłacone, środki na zakupy 4200. Ikona Allegro Pay na stronie głównej jest, lecz podczas zamówienia nie mam możliwości wyboru Allegro Pay.

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
178 ODPOWIEDZI 178
cwyna
#7 Wielbiciel#

Mam środki na koncie allegro pay, ale nie mogę z nich korzystać, wszelkie należności spłacone.

oznacz moderatorów
ARTURGT2
#8 Zapaleniec#

Witam. W dniu dzisiejszym spłaciłem przedmiot zakupiony przez Allegro Pay - płatność jest przetwarzana od kilku godzin. Poza tym usiłowałem zakupić inny, dwukrotnie - błąd w płatności , płatność nie została dokonana przez Allegro Pay. Uprzedzając - stan konta Allegro Pay jest ok i kwota zakupu była dużo niższa i stan konta Pay. Anulowałem oba zakupy ale nie wiem co dalej. Ale jak czytam problem jest baaaaardzo duży bo nie tylko ja mam takie kłopoty.

oznacz moderatorów
tatneu
#7 Wielbiciel#

Też mam taki sam problem.A jeszcze dodatkowo mam środki na koncie allegro pay a nie mogę płacić

oznacz moderatorów
MnichU06
#7 Wielbiciel#

Nie widzę możliwości spłaty rat z Allegro Pay, a w harmonogramie mam 13h do końca spłaty

oznacz moderatorów
robert2039
#7 Wielbiciel#

Jak długo trwa księgowanie spłaty allegro pay, skoro było to zrobione BLIKIEM? Zawsze odbywało się to natychmiast. Spłaciłem 2 transakcje.

oznacz moderatorów
plsuchy19
#7 Wielbiciel#

Witam. Dlaczego zniknęła opcja płatności Allegro pay? Środki są w nie można skorzystać z płatności

 

 

oznacz moderatorów
piter-qter
#2 Obserwator#
WYŚWIETLACZ EKRAN DOTYK LCD DO REALME 7i RMX2193 - 11276691034

 

oznacz moderatorów
Anielica811
#8 Zapaleniec#

Witam dokonalam splaty zakupow z profilu aleegropay niestety nie zoatala automatycznie zaksiegowana.

oznacz moderatorów
JoannaJuraszek
#7 Wielbiciel#
  • Allegro Pay nie działa nie można wejść na konto i dokonać płatności?
oznacz moderatorów
Ziva2112
#8 Zapaleniec#

Panel Allegro Pay nie działa - w trakcie naprawy podejrzewam, więc nie widzę czy moje spłaty zostały poprawnie zaksięgowane ... Zakup z allegro Pay jest w toku potwierdzania więc podejrzewam że nadal coś jest nie tak z system Allegro Pay

Screenshot_20211210-123431.png

oznacz moderatorów
go1ch
#2 Obserwator#

U mnie nadal problem, po kliknięciu Allegro Pay ze strony głównej (prawe górne rozwinięcie) pojawia się informacja: Błąd w trakcie pobierania danych i żadne dane nie są widoczne.

oznacz moderatorów
unadarek69
#8 Zapaleniec#

Czy jest tu jakiś Moderator który mógłby odpowiedzieć co się dzieje z allegro pay - spłaciłem zakup i nic nie widać jest - Błąd w trakcie pobierania listy spłat

oznacz moderatorów
JAMA15
#8 Zapaleniec#

niestety mam taka sytuację ze spłatą, dodatkowo przy zakupach płatność dla sprzedawcy nie może być zrealizowana...

oznacz moderatorów
unadarek69
#8 Zapaleniec#

Niezaksięgowana moja spłata w allegro Pay 

oznacz moderatorów
Lordv1975
#7 Wielbiciel#

Witam , mam problem chciałem kupić gitarę przez allegro Pay niestety ale odrzucono płatnoś w ten sposób czego nie rozumiem bo mam środki i spłacałem wszystko regularnie czasami przed terminem spłat i teraz mam w kupionych rzecz do zapłaty przelewem co jest problemem bo chciałem zapłacić za miesiąc . Czekam na informacje co jest powodem braku możliwości płatności przez allegro pay

oznacz moderatorów
mikamaj78
#1 Nowicjusz#
  • Nie mogę uruchomic allegro pay w aplikacji, pojawia mi się komunikat o błędzie,reszta allegro dział beż zmian,nie mogę dokonać spłaty raty 
oznacz moderatorów
ARTURGT2
#8 Zapaleniec#

Witam.

Mnie tez proszę zgłosić - płatność zabrana z konta a w Allegro Pay nie ma.

oznacz moderatorów
Skillz91
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, czy Allegro Pay ma jakieś problemy techniczne? Dokonałem spłaty, pieniądze z konta zniknęły ale nie zaksięgowały się w Allegro Pay, przynajmniej tego nie widać, cały czas widnieją do spłaty. Płatność blikiem. Ma ktoś podobny problem? Czy ktoś z Allegro może się wypowiedzieć w tej sprawie? Co robić? Czekać czy przesłać gdzieś potwierdzenie przelewu?

oznacz moderatorów
fiszka_2005
#8 Zapaleniec#

Tak, ja mam ten sam problem, płatność mTransferem. Napisałam na Messengera i przez formularz kontaktowy, załączając potwierdzenie przelewu. Mijają już prawie dwie godziny i zero odzewu, oczywiście.

oznacz moderatorów
Skillz91
#7 Wielbiciel#

Okej, czytam na forum, widzę, że więcej osób ma ten sam problem, więc pewnie mają jakieś problemy techniczne.

oznacz moderatorów