anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z Allegro Pay [10.12.2021 r.]

MAMY ROZWIĄZANIE!
crysteck
#7 Wielbiciel#

Witam. Kika razy kupowałem przez Allegro Pay, wszystkie spłaty spłacone, środki na zakupy 4200. Ikona Allegro Pay na stronie głównej jest, lecz podczas zamówienia nie mam możliwości wyboru Allegro Pay.

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
178 ODPOWIEDZI 178
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Anielica811 @krzyskg @rashood @StuartMalutki @RobWaw75 @nielegal995 @michasx998  problem nie powinien już występować. Sprawdziliśmy Wasze płatności i zakończyły się pomyślnie w okolicach godziny 18:00. Przepraszamy za problemy i dziękujemy za Waszą cierpliwość!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:46662308
#7 Wielbiciel#

Nie mogę zapłacić, czekam czekam i wyskakuje że nie opłacony żeby sprawdzić później .. poczekałem chwilę i nadal nic

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:46662308 w zamówieniu nr. 01a63201-59e3-11ec-9900-05bb72656170 płatność z Allegro Pay ma już status zakończona. Mieliśmy dzisiaj problemy to może powodować opóźnienia w księgowaniu płatności. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
DJEpizod
#8 Zapaleniec#

Witam dokonałem zakupu kilku przedmiotów od 3 sprzedających za pośrednictwem Allegro Pay. Jest to juz mój chyba z 8 raz jak wybiera ta formę płatności i dzisiaj zaliczyłem zonka zawsze wszystko w kilka sekund i było zapłacone dzisiaj strasznie długo mielilo po czym wyskoczył komunikat o problemie z zapłatą. W aplikacji ciągle wisi Status płatność w toku na maila info ze kupiłem co jest grane ?? Mam anulować zakup każdy czy czekać bo to jakiś blad

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Cały czas dzisiaj piszą o problemach z Pay.

oznacz moderatorów
malgoszcz71
#7 Wielbiciel#

Mam to samo i nie wiem co robić 

oznacz moderatorów
DJEpizod
#8 Zapaleniec#

Cale szczęście juz mi rozliczyło jak pisałem posta. Widać system nie wyrabia tyle transakcji wszyscy siedzą i kupują xd zaraz serwery allegro padną  

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@DJEpizod Allegro Pay ma dziś problemy techniczne, więc prosi o cierpliwość. 

oznacz moderatorów
DJEpizod
#8 Zapaleniec#

Szkoda ze takie info nie pojawia sie przy płatności ze maja problemy i wszystko idzie wolniej

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DJEpizod @malgoszcz71 dziekuję za Wasze zgłoszenia! Wcześniejsze problemy z Allegro Pay mogą powodować opóźnienia w księgowaniu płatności, dlatego prosimy nie ponawiać płatności tylko poczekać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
malgoszcz71
#7 Wielbiciel#

Dokonalam dzis zakupu za ponad 300 zl na allegro pay i jak nigdy platnosc w toku. Czy ktos tak mial? 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@malgoszcz71 Wiele osób tak ma. Allegro Pay się zawiesiło 🙂 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@malgoszcz71 płatność ma już status "zakończona" 🙂
Przepraszamy za problemy, mieliśmy dziś awarię i dlatego mogą jeszcze występować opóźnienia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
krajczy
#7 Wielbiciel#

Pieniądze po zaznaczeniu płatności przez Allegro Pay nie trafiają do sprzedawcy. Zakup widnieje jako nieopłacony.

Myślałem, że to jednorazowy przypadek ale dokonałem kilku płatności i z żadnej nie trafił przelew na konto sprzedawcy. Z puli Allegro Pay także nie ubyło pieniędzy. Co się dziś dzieje?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@krajczy mieliśmy problemy z płatnością Allegro Pay, które mogą powodować opóźnienia w księgowaniu płatności. Przepraszam za problemy! Twoja płatność do zamówienia nr. ef21bc21-59de-11ec-8b88-59068a4c88a6 ma już status "zakończona".

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kkkcelyna
#1 Nowicjusz#

Hej. Od dwóch tygodni conajmniej nie mam możliwości płacenia allegro Pay. Wszystko dawno spłaciłam, zawsze w terminie. Dostałam nawet opcje zwiększenia limitu a płacić dalej nie mogę. 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kkkcelyna, czy Twój problem pojawia się po wyczyszczeniu ciasteczek i zmianie przeglądarki? Na czym dokładnie polega brak możliwości zapłaty metodą Allegro Pay? Nie widzisz tej opcji? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Rekin_85
#7 Wielbiciel#
  • Mam ten sam problem. Nie widzę wyboru allegro pay. Dorzucam screeny.
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Rekin_85 nie widzisz tej metody płatności, ponieważ na Twoje konto zostały nałożone ograniczenia. Aby to wyjaśnić, skontaktuj się proszę z naszym Działem bezpieczeństwa pisząć przez ten formularz

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów