anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z Allegro Pay [10.12.2021 r.]

MAMY ROZWIĄZANIE!
crysteck
#7 Wielbiciel#

Witam. Kika razy kupowałem przez Allegro Pay, wszystkie spłaty spłacone, środki na zakupy 4200. Ikona Allegro Pay na stronie głównej jest, lecz podczas zamówienia nie mam możliwości wyboru Allegro Pay.

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
178 ODPOWIEDZI 178
nowakowski1983
#7 Wielbiciel#

Witam, dlaczego po dokonaniu dzisiaj zakupów przez Allegro Pay płatność jest dalej w toku. Środki mam, wcześniejsze płatności realizuję w terminie, a jednak jest jakiś problem

oznacz moderatorów
Scorpionqa
#1 Nowicjusz#

Problem nadal występuje, może i środki Allegro Pay widać, ale dalej nie mogę skorzystać z tej opcji zapłaty, w ogóle jej nie widać wśród metod płatności - środki na koncie mam, żadnej zaległości...

oznacz moderatorów
magdalenka13-07
#2 Obserwator#

mam to samo, ewidentnie to błąd po stronie allregro. musimy cierpliwie czekać na pozwiazanie problemu,. to samo dotyczy spłat w allegro pay

oznacz moderatorów
RobWaw75
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Witam.  Kiedy zostanie naprawiona możliwość kupowania za pomocą Allegro pay  ? 

Wszystko jest ok do momentu samego kupna . Po wyborze kupna prze Allegro pay nie następuje opłata . 

Pozdrawiam 

Robert 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@RobWaw75 Dokładnie nie wiadomo. Allegro prosi o cierpliwość. 

oznacz moderatorów
nielegal995
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Mam problem z zaakceptowaniem płatności przez allegro pay. Mam środki do dyspozycji, niestety płatność nie przechodzi. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

oznacz moderatorów
Downhill-XT
#1 Nowicjusz#

Mam dokładnie ten sam problem. Wszystkie zgody zaakceptowane, środki w wysokości 4200pln przyznane. Błąd taki sam jak u kolegi wyżej.

oznacz moderatorów
Gustaff_
#8 Zapaleniec#

U mnie ta sama sytuacja. Chyba allegro niespecjalnie przygotowało się do obsługi tego systemu płatności bo przed świętami klęka. Ciekawe kiedy, jak to modne, wstanie z kolan.

oznacz moderatorów
plsuchy19
#7 Wielbiciel#

U mnie tez to samo

oznacz moderatorów
StuartMalutki
#2 Obserwator#

Dokonałem zakupu dysku, jako opcję płatności wybrałem płatność przez allegro pay w trzech ratach. dokonałem autoryzacji kodem sms i wszystko utknęło na płatność w toku. W panelu allegro pay nie widnieje żaden zakup. Jak długo trwa weryfikacja zakupu? 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Allegro Pay ma dziś problemy techniczne, dlatego prosi o cierpliwość. 

oznacz moderatorów
StuartMalutki
#2 Obserwator#

Ok, dzięki za info. Kupuję tak pierwszy raz, myślałem że coś skopałem.

 

oznacz moderatorów
Client:33380790
#7 Wielbiciel#

Nie mogę dokonać zakupu na allegro pay u mnie też cały czas oczekuje na zrealizowanie płatności w . Czy ktoś wie kiedy Allegro rozwiąże ten problem?

oznacz moderatorów
michasx998
#9 Pomysłodawca#

Ja również czekam aż Allegro ogarnie ten problem... Zawsze jak coś pilnie potrzeba to jest jakiś problem z zakupem 

oznacz moderatorów
Anielica811
#8 Zapaleniec#

U mnie to samo mimo tego ze otrzymalam @ od alegro ze jest juz wszyatko ok a wisi płatnosc w toku !!! W dodatku sprzedajacy przysylaja @ ze nie widzą płatnosci !!!

oznacz moderatorów
krzyskg
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  witam.. ostatnio niemoge zakupuc przez allegro pay.. wystepuje platnosc w toku i na tum sie konczy

oznacz moderatorów
Anielica811
#8 Zapaleniec#

Mam podobny problem ?

oznacz moderatorów
rashood
#7 Wielbiciel#

Nie jesteście sami, ten sam problem. 

oznacz moderatorów
krzyskg
#8 Zapaleniec#

No jak widac 🙂

oznacz moderatorów
Anielica811
#8 Zapaleniec#

Od rana są problemy z allegro pay ale otrzymałam meila ze wszystko.jest juz ok promblem firmy zewnetrznej niestety dokonalam zakupu otrzymuje juz @ od sprzedawcow ze płatnosc nie przechodzi Prosze o pilne wyjasnienie ???

oznacz moderatorów