anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z Allegro Pay

MAMY ROZWIĄZANIE!
cypherius
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, już drugi raz Płatność przez Allegro Pay nie przeszła - cały czas mieli i jest w "toku". Anulowałem dwa razy płatność, jednak widzę że chyba w panelu Allegro Pay będę miał tą kwotę do zapłaty ? 
Proszę o informację, potrzebuję części na jutro a zakup miał być wykonany do godz. 12.00. 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
greg801
#1 Nowicjusz#

Zrobiłem zakup wybrałem opcję PayU pobrały środki z limitu kwotowego ale mam status "nie opłacony" i zeby sprobowac ponownie

 

Prosze o pomoc

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@cypherius @greg801 Wyjaśniamy tę sprawę w dziale technicznym. Proszę o cierpliwość.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
cypherius
#7 Wielbiciel#

Dobrze by było, mam na grafice Allegro Pay o wiele więcej do zapłaty niż w rzeczywistości, moglibyście zdjąć te środki z automatu. 

oznacz moderatorów
Norbi4U
#7 Wielbiciel#

U mnie jest to samo, 2 płatności allegro pay i w dalszym ciągu pokazuje się W toku.

oznacz moderatorów
NataliaKrzys
#7 Wielbiciel#

Potwierdzam allegro pay nie dziala

oznacz moderatorów
moniruda
#2 Obserwator#

Hej, zrobiłam zakupy i płaciłam Allegro pay. Z powodów technicznych  płatności nie zostały dokończone a zakupy zostały anulowane. Natomiast zmniejszyło to limit, jakby środki zostały zablokowane lub wydane

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@NataliaKrzys @cypherius @moniruda @Norbi4U @greg801 Nasz zespół techniczny pracuje nad usunięciem problemu. Przepraszamy za nieprawidłowości.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Artik_85
#2 Obserwator#

Witam, u mnie ten sam problem, pieniądze z konta allegro Pay pobrane a transakcja dalej w toku, a zależało mi by była opłacona do godziny 13 że względu na wysyłkę, proszę o info, kiedy będzie wszystko ok. 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
Artik_85
#2 Obserwator#

Poprawka, płatność udana ale z konta ściągnięto kwotę podwójnie.

Kupiłem przedmiot anulowałem płatność ponieważ była transakcja w toku, anulowałem ponieważ takie były wskazówki allegro i spróbowałem opłacić ponownie, teraz jest towar opłacony a na allegro Pay mam 2 razy więcej do spłaty, proszę o informację w tej sprawie pozdrawiam

oznacz moderatorów
Modzik
#2 Obserwator#

U mnie również stan dostępnych środków wskazuje, że płatność została naliczona podwójnie.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@cypherius @Modzik @Artik_85 @moniruda @NataliaKrzys Problem został już opanowany. Wkrótce informacje dotyczące wykorzytsanych środków powinny się wyświetlać poprawnie. Prosimy o cierpliwość.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
cypherius
#7 Wielbiciel#

Czyli mogę już wykonać zakupy za pomocą A.Pay?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@cypherius Tak, problem nie powinien się już powtarzać.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów