anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Menedżer Społeczności
Menedżer Społeczności
0 14 2,286

Cały świat zmaga się z wyjątkową sytuacją związaną z zagrożeniem epidemicznym. Wpływa ona na wszystkie obszary gospodarki, w tym również na branżę ecommerce. W Allegro świetnie zdajemy sobie z tego sprawę. Tak jak wszyscy, wdrożyliśmy zalecenia służb sanitarnych - pracujemy w nieco innym trybie, ale nadal pełną parą! Szczególnie zależy nam teraz, aby zminimalizować efekty ograniczeń, jakie Was dotykają. Zdecydowaliśmy się wspierać tych, którzy stosują się do zaleceń, a także rodziny, które chcą zrobić zakupy dla swoich najbliższych.

Od teraz do 18 kwietnia wszyscy klienci będą mogli skorzystać z bezpłatnych dostaw zakupów z Allegro za pomocą Allegro Smart!. Klienci mogą aktywować pakiet miesięczny Allegro Smart! przez specjalną stronę  lub po prostu w trakcie zakupów. Bezpłatna dostawa obejmuje zakupy od jednego sprzedawcy za minimum 40 PLN za wysyłkę do paczkomatów i punktów odbioru oraz od 100 PLN za dostawę kurierską na terenie całej Polski.

Aktualni klienci Allegro Smart! będą również korzystać z darmowych dostaw w tym okresie - ich subskrypcja zostanie automatycznie przedłużona o jeden miesiąc. Wszystkie oferty objęte programem bezpłatnych dostaw Allegro Smart! są odpowiednio oznaczone. Limit adresów wysyłkowych obowiązujący w usłudze został zniesiony na czas trwania akcji. Po upływie bezpłatnego okresu miesięczna usługa wygaśnie dla nowych klientów automatycznie bez żadnych dodatkowych opłat czy zachęt do jej wykupienia.

Bardzo dziękujemy Wam za dotychczasową otwartość, zaangażowanie i życzliwe podejście. Trzymajcie się w tych trudnych czasach!

14 Komentarze
#8 Zapaleniec#

Na pewno nie będzie trzeba płacić? Rzekome darmowe wyróżnienie samo mi się odnowiło, na pytanie dlaczego otrzymałem odpowiedź "bo tak jest w regulaminie" - więc czy i tu nie ma takiego haczyka? UOKiK już od dawna stoi na stanowisku, że podobne praktyki nie mogą mieć miejsca a zgoda nie może być dorozumiana (jak casus Pobieraczka), a jednak nadal jak widać mają miejsce. Pytam, bo jakoś zupełnie już straciłem zaufanie. 

Menedżer Społeczności
Menedżer Społeczności

@Woythaler nie ma żadnego haczyka, aktywowany Smart! wyłączy się samoczynnie po miesiącu, a jeżeli już wcześniej miałeś Smarta, abonament po prostu przedłuży się o miesiąc.

#7 Wielbiciel#

A jak w przypadku aukcji z licytacją ? Mam upatrzone dwie aukcje u tego samego sprzedawcy, które kończą się tego samego dnia - wolę skorzystać z aukcji niż opcji Kup Teraz, ponieważ jest korzystniej. Czy po wygraniu dwóch licytacji (razem przekroczy 40zł) Allegro "powiąże" dwie osobne aukcje oferując jedną dostawę ? i umożliwi skorzystanie z darmowej ?

#2 Obserwator#

Totalna bzdura z tym smart , kupuje towar od jednego sprzedawcy ze smart a wysyłka wyskakuje mi prawie 100 zł mimo ,że zakupuje mały gabaryt towar w cenie 150 zł.  wysyłka do paczkomatu 117 zł, czyli co czaicie sie na naiwnośc kupujecych, 117 zł do paczkomatu taka wyskakuje cena mimo ,że podobno od 100 zł jast darmowa dostawa kurierska. cos wam na g...... u.....

#16 Inspirator#

@crease  A co to za oferta? Kupujesz tylko jedną sztukę czy kilka przedmiotów? Może któryś nie ma smart albo nagle stracił oznaczenie lub ma max 1 przedmiot na paczkę

#2 Obserwator#

mam wykupione smart , jeden klient towar ze sprzedażą smart cena za towar 150 zł a kosz do paczkomatu 117 zł  co to za **piiip**a wprowdził w system , banda debili

#2 Obserwator#

podobno kurier za darmo od 100 zł, zakupu ????? no napewno nie u mnie bo wyskakuje mi cena za kuriera 220 zł, walnijcie sie w głowę a pózniej zmieniajcie byle jaki system bo nawet nie wiadomo gdzie i jak do was napisać email. krecicie w kóło klientów aby jak naj mniej pisali do was z problemami.

 

#2 Obserwator#

cena za szt 7,5 potrzebuje 18 szt ale i tak nie ma znaczenia bo zawsze jest do zaplaty za wysyłkę

#2 Obserwator#

przy zakupie 3 szt jest za darmo ale tylko w przypadku gdy kupuje coś jesze do kwoty około 55 zł , powyżej wyskakuje cena za paczkomat 117 zł, jeśli kupuje ten sam przedmiot w różnej ilości to w zadnym przypadku nie ma przesyłki darmowej no chyba że kurier za 220 zł, 

 

#2 Obserwator#

jesli by ktoś miał głupie pytania to ja mam smart pzresyłke oraz sprzedawca.

#2 Obserwator#

przy zakupie wyskakuje w cenniku info ,że przekroczyłeś kwote 40 zł, dlatego mam płatna przesyłkę 117 do pzczkomatu, to co żerujecie na głupocie ludzkiej czy informatyk to **piiip**a ??

Moderator
Moderator

@crease Jeśli Twoja sprawa jest nadal aktualna, prześlij nam proszę numery ofert, których dotyczy ta sytuacja. Bez nich nie będziemy w stanie Ci pomóc. 

#7 Wielbiciel#

Witam rozumiem że ci ,którzy wykupili abonament roczny będą mieli przedłużone smard o te dwa miesiące 

Były Moderator
Były Moderator

@kobra_37 tak.