anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
msniezek
Administrator
Administrator
7 25 11.1K

Witajcie,

Kilka dni temu minęły dwa miesiące od otwarcia Allegro Gadane. Z jednej strony to bardzo niewiele - w końcu Cafe Allegro istniało kilkanaście lat. Z drugiej jednak strony bardzo mnie cieszy, że już teraz widać zalążki tworzącej się społeczności: osób, które nie tylko regularnie tu wracają, ale też chcą dzielić się swoją wiedzą z innymi. Bardzo doceniam Wasze zaangażowanie! Oto pierwsza szesnastka posiadaczy 10 rangi - Popularyzatorów:

@-orbitkownia- @a_brod @AptekaNatolinska @atarog @BURZYNSKID @dawal50 @dzielo05 @ejczbi @fonex_pl @Kaliope_Brzeg @misia_la @pinsplash @pogotowie-it @Vryko @WREDZIA-W1 @xyz96

Naprawdę wymiatacie. Kilka statystyk:

 • 1115 - łączna liczba przyznanych przez Popularyzatorów oznaczeń "W punkt!"
 • 1852 - łączna liczba otrzymanych przez nich oznaczeń "W punkt!"
 • 2788 - tyle postów napisali nasi Popularyzatorzy
 • 7587 - tyle minut spędził średnio na Gadane jeden Popularyzator
 • 8.01.2020, 9:18 - data rejestracji najstarszego stażem Popularyzatora
 • 21.01.2020, 17:11 - data rejestracji najmłodszego stażem Popularyzatora
 • 9 z 16 Popularyzatorów logowało się na Gadane w ciągu ostatnich 24 godzin
 • 13 z 16 Popularyzatorów logowało się na Gadane w ciągu ostatnich 3 dni

Serdecznie Wam gratuluję, jednak wirtualne stuknięcie łokciami to nie wszystko. Popularyzatorzy zyskują nowe możliwości:

 1. w ich postach mogą pojawiać się niektóre tagi html,
 2. mogą mieć własną sygnaturę, automatycznie doklejaną do każdej ich wypowiedzi,
 3. wreszcie dołączane przez nich do postów zdjęcia/obrazki nie podlegają premoderacji (od razu wszyscy je widzą).

Mam nadzieję, że ucieszą Was te drobiazgi - dowody naszego zaufania. Przypominam, że pozostało Wam jeszcze 11 kolejnych rang do zdobycia, wraz z nimi kolejne niespodzianki - nie wszystkie będą miały charakter wyłącznie wirtualny. Zostańcie z nami!

A wszystkich pozostałych zachęcam do dołączenia do grona najaktywniejszych członków społeczności Allegro Gadane 🙂 🙂 Wystarczy do nas często wracać i uczestniczyć w dyskusjach na forach.

25 Komentarze
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@msniezek  Pierwsza!

Miło mi, Maćku, że nas doceniasz. Nie zawsze piszę to, co chcecie usłyszeć, ale staram się oceniać zawsze sprawiedliwie. Będę Was zarówno chwalić, jak i czasem mieszać z błotem 🙂 Jak zawsze, od początku świata, po wredziowemu (nick zobowiązuje). Trzymaj się:)

pinsplash
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1Drugiejszy

pinsplash
#21 Demiurg#

@msniezekMaciej dziękuję za gratulacje.

I w tym wątku mogę wstawić emotki..🎅 ( w innych nie)

ps . Jak wstawić własny awatar?

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@msniezek  Ja też nie wiem 😞

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@msniezek  Trzecia !

  Również dziękuję . Polubiłam społeczność Gadanego, faktycznie tworzy się tu całkiem fajna ekipa 😎  Miło czasem pomóc, ale sama również dowiedziałam się paru przydatnych rzeczy . Pozdrawiam 🙂

dawal50
#14 Krzewiciel#

@msniezek Dziękuję za wyróżnienie. Można gdzieś zobaczyć listę rang?

Vryko
#18 Luminarz#

@pinsplash  Własny avatar od 27lvl 😛

 

Vryko
#18 Luminarz#

@msniezek jestem, kurde, wzruszony. Szczególnie tymi dowodami zaufania...chlip 😛

atarog
#12 Orędownik#

@msniezekale ja to chyba za ten wątek dostałam:-)
Miłego dnia słońce:-)
A pamiętasz, jak mi bana dałeś kiedyś? 😂
Maciek Śnieżek dał mi bana:-DMaciek Śnieżek dał mi bana:-D

 

 

atarog
#12 Orędownik#

Maciek, @msniezek  - ale Ty powiedz lepiej, od kiedy jest własny awatar:-)

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

@msniezek Dzieki, fajnie jak moje spostrzeżenia będą pomocne i przysłużą się dla dobra Allegro , Sprzedawców i Kupujących.😁

msniezek
Administrator
Administrator

Nie możemy za szybko wyprztykać się z wszystkich benefitów... @pinsplash @WREDZIA-W1 @Vryko @atarog własny awatar na pewno wcześniej niż przy 21 randze 🙂 @dawal50 nie, niech to będzie zawsze niespodzianka - natomiast jest ich 21.

 

Remedios2
#9 Pomysłodawca#

hmmmm, a jakoś coś się na lepsze zanosi? 🙂

pogotowie-it
#13 Ambasador#

Trochę mnie tu ostatnio mało, ale nadrobię zaleglości 😉

-cmoki-
#9 Pomysłodawca#

Teraz macie najlepszy czas na wprowadzenie Starej, albo Mydła i mnożnik masz razy 6 w statystyce przy tej  #Koronaszajbie

AptekaNatolinska
#13 Ambasador#

Ja Cie krece, fajnie, szkoda że teraz sobie trochę odpuściłam, ale w aptekach był tajfun, co ja mówię, dziesięć tajfunów, meksyk i sajgon razem wzięte. Teraz już się trochę uspokaja, ale nadal nie jest lekko, a zapach chloraminy czuję już wszędzie.zabezpieczenia niczym przed remontemzabezpieczenia niczym przed remontem

Vryko
#18 Luminarz#

@AptekaNatolinska Ty mi powiedz lepiej, czego mam użyć zamiast sulfarinolu. Bo mam tragedię odkąd go nie ma 😕 Wsio, co kupuję, albo nie działa, albo strasznie podrażnia mi śluzówkę. 😞

AptekaNatolinska
#13 Ambasador#

Jak mogę odpowiedziec Ci na priv? Musiałabym podac nazwy handlowe, a podając to nie chciałabym byc narazona na kryptoreklamę, Ale jasne mogę podpowiedziec.

Takie przypadki dośc często się zdarzają a i sama miałam coś takiego ze 20 lat temu i dzieki róznym kombinacjom udało się z tego wyjść.

Vryko
#18 Luminarz#

@AptekaNatolinska Już piszę. Niestety, przez "zadaj pytanie sprzedajacemu", jako że nasi włodarze "zapomnieli" o takim szczególe, jak privy na Gadane 😉

AptekaNatolinska
#13 Ambasador#

ale znalazłeś 🙂

lidiaszulc3
#9 Pomysłodawca#

Chciałabym zgłosić sugestię , ale nie bardzo wiem gdzie . Czy jest możliwość wprowadzenia w aplikacji allegro możliwości przechodzenia między kontami , bez wylogowania ? Mam konto firmowe i konto prywatne i by cokolwiek przejrzeć to muszę się logować , a że robię to dosyć często to jest to dosyć upierdliwe.. Miło by było 🙃

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

@msniezek Pozdrawiam, życzmy sobie ,aby nasze sugestie były brane pod uwagę przez decydentów.

ELMIX-SHOP
#12 Orędownik#

A ja całkowicie nie rozumiem tego Allegro-gadane.

Przecież to już było.... Caffe Allegro.

I zostało zamknięte - powód (oficjalny): spadek/brak zainteresowania.

W czym to się różni od starego forum?

Odpowiedzi takie same, trochę bardziej jest zagmatwane, tak samo są osoby stale udzielające odpowiedzi.

Tutaj też są osoby, udzielające rzeczowych, lecz czasem błędnych odpowiedzi, ponoć nie są pracownikami Allegro. Na starym forum też tak było, ciężko mi uwierzyć, że ktoś siedzi przez kilka godzin dziennie, bardzo szybko udziela wyjaśnień, podsuwając natychmiast linki do regulaminu czy postów z rozwiązaniem problemu, a na zapytanie czy jest pracownikiem Allegro - odpowiedź od pracownika Allegro - że nie jest. Więc może by upomnieć takiego użytkownika? - przykładowa informacja, że przy przesyłce Allegro SMART sprzedający nie jest stroną transakcji, przy tym dodane linki niby do rozwiązania problemu, pod którymi oczywiście tego nie było.

 

Client:79179573
#16 Inspirator#

@ELMIX-SHOP 

Potrzebujesz jakiejś pomocy? Chętnie udzielę. A tu masz regulamin Allegro Smart!

Jeśli potrzebujesz szczegółowych wyjaśnień kwestii regulaminowych spytaj pracownika Allegro.

msniezek
Administrator
Administrator

@ELMIX-SHOP Cafe Allegro zostało zamknięte bynajmniej nie z powodu braku zainteresowania - mówiąc w skrócie, to raczej my (Allegro) nie byliśmy w danym momencie w stanie obsłużyć tego zainteresowania. A teraz? Od zamknięcia Cafe minęło, jeżeli dobrze pamiętam, 5 lat, czyli w latach internetowych jakieś 50. Mamy nie tylko inną skalę i innego właściciela, ale też nieco zmienione priorytety. A także samo Allegro Gadane ma w założeniach inną funkcję.

Na Allegro Gadane na stałe jest czworo pracowników Allegro: Natalia, Klaudia, Ola i ja. Pojawiają się też nasi eksperci, jest to jednak obecność czasowa lub miejscowa (w określonych wątkach), a ich konta zawsze są stosownie oznaczone. Wszystkie inne osoby wypowiadające się tu ani nie są pracownikami Allegro, ani nie wypowiadają się w imieniu czy z upoważnienia Allegro. Bo na tym to miejsce polega: na samopomocy, na docenianiu tych, którzy na dany temat wiedzą więcej od innych.

Jeżeli widzisz czyjąkolwiek błędną lub w inny sposób nieprawidłową odpowiedź, zgłaszaj ją nam (trzy kropki po prawej stronie od wpisu, a potem Zgłoś nieodpowiednią zawartość) - będziemy prostować.

oznacz moderatorów