anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Moderator
Moderator
2 2 500

W okresie przedświątecznym dużo chętniej otwieramy serca i... portfele, by dzielić się dobrem z tymi, którzy w mijającym roku mieli mniej szczęścia. Już od 15 lat symbolem świątecznego pomagania jest pluszowy miś.

Podaruj misia komuś, kogo kochasz

“Podaruj misia” to akcja charytatywna, którą co roku organizujemy z Fundacją TVN “Nie jesteś sam” oraz siecią drogerii Rossmann. Obdarowując bliską osobę modnie odzianą maskotką, włączacie się w łańcuch ludzi niosących pomoc potrzebującym dzieciom. Podopieczni fundacji czekają na wsparcie bardziej niż na gwiazdkowe prezenty. A miś, który będzie przypominał o okazanym sercu, na pewno ucieszy Waszych bliskich.

Sprawdźcie kogo w tym roku możecie zaprosić do swoich domów

Miś Małgosia zaprojektowany przez Małgorzatę Rozenek-Majdan i duet Paprocki&Brzozowski. Ten miś ma wielkie serce i potrafi dzielić się miłością. 

grafika_srodtekstowa_1500x1500_malgo_01.jpg

Miś Magda - wspólne dzieło Magdaleny Boczarskiej i Gosi Baczyńskiej, którego specjalnością jest przytulanie.

grafika_srodtekstowa_1500x1500_magda_01.jpg

Miś Gosia od Małgorzaty Sochy i Łukasza Jemioła. Dzięki magicznym gwiazdkom ten pluszak odpędzi każdy zły sen.

grafika_srodtekstowa_1500x1500_gosia_01.jpg

Miś Mateusz według pomysłu Mateusza Gesslera i Tomasza Ossolińskiego. Stworzony by leczyć wszelkie smutki.

grafika_srodtekstowa_1500x1500_mateusz_01.jpg

Sprzedaż rozpoczyna się 1 grudnia i potrwa do 31 grudnia 2020 r.

Tych, którym trudno się zdecydować, zachęcamy do zakupu więcej niż jednego misia. Jednocześnie zaznaczamy, że dbamy o ich komfort, więc każdy pluszak będzie nadany w osobnej paczce. 

Oprócz maskotek w standardowym rozmiarze (wysokość ok. 50 cm, szerokość ok. 30 cm), macie możliwość wzięcia udziału w licytacji dużych misiów. Potrwa ona 10 dni - od 1 do 10 grudnia. Naprawdę warto!

Czy miś zdąży pod choinkę?

Jeśli Wasza wpłata zostanie zaksięgowana do 22 grudnia 2020 r., dołożymy wszelkich starań by dostarczyć misia do świąt Bożego Narodzenia. Przecież każdy z nich jest wprost stworzony do roli gwiazdkowego prezentu!

Wysyłka pluszaków w ramach akcji “Podaruj misia” jest darmowa. Będziemy ją realizować w dni powszednie oraz weekendy przy współpracy kuriera DPD. Gwarantujemy nadanie przesyłki maksymalnie 7 dni po zaksięgowaniu wpłaty. 

Pamiętajcie, że dostawa jest możliwa jedynie na terenie Polski. Jeśli więc chcielibyście wysłać misia w dalszą podróż, musicie to zrobić we własnym zakresie, kiedy pluszak już dotrze pod polski adres.

Aby poczytać więcej o misiach z tegorocznej akcji, zajrzyjcie na stronę podarujmisia.allegro.pl.

Z każdym rokiem gromadka naszych pluszowych przyjaciół się powiększa. Jeżeli żadnego jeszcze nie macie w swojej kolekcji, teraz nadszedł czas, by to zmienić. A może jest tu ktoś, komu udało się zgromadzić wszystkie? 

aukcje_belka-dolna-1920x278.jpg

2 Komentarze
#21 Demiurg#

Mój misio już dotarł 💪 Dziękuje 😉

20201203_161522.jpg

Moderator
Moderator

@kostas11 Super 😊