anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
msniezek
Menedżer Społeczności
Menedżer Społeczności
6 9 2,481

Witajcie,

Dużo dzieje się na Gadane. Poniżej znajdziecie krótkie podsumowanie najważniejszych zmian, jakie w ostatnim czasie miały miejsce.

  1. Tydzień temu wdrożyliśmy Zgłoś swój pomysł!, nowy moduł na Gadane, umożliwiający Wam dzielenie się z innymi uczestnikami swoimi pomysłami na usprawnienie lub zmianę w Allegro. Pomysły z największą liczbą głosów zostaną przeanalizowane przez osoby odpowiedzialne w Allegro za dany obszar, a Wy otrzymacie na ten temat informację zwrotną. Więcej o Zgłoś swój pomysł! przeczytacie tutaj. Zachęcam Was do poddania Waszych pomysłów ocenie społeczności!
  2. Na Gadane zadebiutowały dwa nowe fora tematyczne, poświęcone usłudze Smart! - dla kupujących oraz dla sprzedających. Tematyka Smart! jest dla nas istotna, chcemy też, aby wszyscy użytkownicy Smart! mieli pełną wiedzę o tej usłudze. Przy okazji prośba: jeżeli (jako pytający lub jako odpowiadający) widzicie potrzebę wyłonienia kolejnych forów tematycznych, dawajcie znać.
  3. Wiemy, że wielu stałych uczestników dyskusji dobrze wspomina pierwszy edytor postów na Gadane. Zdecydowaliśmy o jego przywróceniu i jest już ponownie dostępny (zarówno podczas pisania postów, jak i ich edycji). Wiem, że szczególnie cieszy Was o wiele większy wybór emotikonek 😎 🎆 ✂️ Lepiej działa też oznaczanie loginów, wklejanie obrazków itp.
  4. Wprowadziliśmy dodatkową nagrodę dla najaktywniejszych z Was - od 15 rangi możecie wgrać na Gadane swój własny, unikalny awatar: grafikę lub zdjęcie. Aktualnie z tej możliwości może skorzystać 9 osób, ale jestem przekonany, że już wkrótce dołączą kolejne!

---

To dobry moment również na innego rodzaju podsumowanie. Od startu Gadane minęło już 8 dość szczególnych, pandemicznych miesięcy (mam nadzieję, że wszyscy przetrwaliście je w dobrym zdrowiu). Społeczność rozwija się w tempie kilkuset osób na tydzień. To efekt między innymi Waszego zaangażowania! Chcieliśmy w tym miejscu złożyć wielkie podziękowania tym z Was, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Od samego startu Gadane poświęcaliście i nadal poświęcacie swój prywatny czas na pomoc tym, którzy nie znają Allegro tak dobrze. Bierzecie udział w tworzeniu, kształtowaniu tego miejsca. Jak to w społeczności - nie obyło się bez drobnych scysji 🥊 - nie zmienia to jednak faktu, że bardzo cenimy sobie Waszą obecność. Oto 10 osób, które mają szczególne zasługi na Gadane (kolejność alfabetyczna). Każdą z tych osób proszę o kontakt pod adresem spolecznosc@allegro.pl z adresu, na który Wasze konto jest zarejestrowane na Allegro 🎁

@Kaliope_Brzeg 
@Knowhere 
@kostas11 
@konto zamknięte 
@pinsplash 
@pogotowie-it 
@RED 
@Vryko 
@WREDZIA-W1 
@xyz96 

Powyższa lista z pewnością nie jest kompletna. Dziękujemy również wszystkim pozostałym, którzy zostawili tu swój ślad. Bądźmy razem! 💪

9 Komentarze
pinsplash
#21 Demiurg#

@msniezek   3 osoby na K, 3 osoby na P, po jednej na R,V.W.X ...nikogo z początku alfabetu... podejrzane..🤔

i jak się takie cuś wygrywa? (awatar)

msniezek
Menedżer Społeczności
Menedżer Społeczności

@pinsplash o tutaj klikasz "Załaduj awatar" 🙂

konto zamknięte
Nie dotyczy

tadaam 😄

Adekpol
#13 Ambasador#

@konto zamknięte

W Twoim przypadku w avatarze widział bym patyk 😎🤣

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Adekpol, paaaatyyyyczaaak 😄

br.
#16 Inspirator#

Gratuluję  wyróżnionym ... ale...

Hmmm...  widziałem że mamy już dwóch demiurgów. No i co,   ten drugi  młodszy  demiurg nie jest  godzien  orderu ?

 

konto zamknięte
Nie dotyczy

@br., patrzyłem kto jest drugim, ale przy okazji coś ten lew stracił łapki 😮

Vryko
#18 Luminarz#

@msniezek co kombinujesz? Będzie zaproszenie na uroczysty obiadek z Adminem, czy jak? 😛 

 

pogotowie-it
#13 Ambasador#

Dzięki @msniezek za wyróżnienie.

Muszę zacząć tu częściej zaglądać. Ostatnio dużo pracy było i brak czasu 😉

oznacz moderatorów