anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
msniezek
Administrator
Administrator
2 33 4,901

Witajcie,

Gadane rośnie i rozwija się. W 2023 roku napisaliście ponad 150 tysięcy postów (!), a liczba wizyt w społeczności była o 57% wyższa niż w 2022. Tegoroczne wskaźniki zapowiadają się jeszcze lepiej. Dlatego miło mi poinformować Was, że do ekipy Gadane dołączają trzy nowe moderatorki.

 

20240611_185109.jpg

Basia@RaBarbar_ka ) - gdyby opisać jej życie w 3 czynnościach, to można by powiedzieć, że trenuje, pracuje i pije kawę. Lubi sprawdzać granice swoich możliwości na zmianę z szukaniem w życiu mitycznego balansu.

 

 

 

 

 

20240410_131646(1).jpg

Marysia ( @MiMary ) w psychologii ewolucyjnej poszukuje odpowiedzi na fundamentalne pytania: Skąd przyszliśmy? Dokąd zmierzamy? Jak powstało Allegro? Średnio pięć razy dziennie sprawdza repertuar kin i teatrów, a w międzyczasie wypełnia swój szkicownik pomysłami na nowe tatuaże i obrazy.

 

 

 

 

 

IMAGE 2024-06-13 09_28_14.jpg

Paula ( @ayo80 ) jest z pokolenia millenialsów. Historia przeglądarki to historia jej życia. Dla pracy w Allegro rzuciła wszystko i niczego nie żałuje. Poza pracą próbuje wyrazić siebie w jakiejś formie sztuki. Najbardziej na świecie kocha konie i to z nimi spędza każdą wolną chwilę.

 

 

 

 

------

Nowa ekipa się szkoli pod okiem ekspertek, więc wybaczcie, że jeszcze przez jakiś czas nowe moderatorki nie będą zbyt aktywne.

Pamiętajcie też, że rola moderatorek jest pomocnicza, a Gadane jest dla Was - to Wasze opinie, Wasza ekspercka wiedza na temat Allegro jest najcenniejsza dla szukających tu pomocy. Dlatego niezmiennie zachęcam do aktywności 🙂

33 Komentarze
oznacz moderatorów