anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[22.03] Brak wygranej licytacji na liście zakupów.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Aquarius702
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

Wzięłam udział w licytacji telefonu i moja oferta okazała się najwyższa, ale do tej pory ta transakcja nie pojawiła się na liście zakupów. W dalszym ciągu widnieje natomiast na liście licytacji, choć aukcja skończyła się już kilka godzin temu. Jak temu zaradzić, aby móc opłacić wygrany zakup?

Z góry dziękuję za pomoc,
Anna

Zrzutekranu_2024-03-22-13-25-08-150.jpeg

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Oferta mogła być z ceną minimalną a twoja oferta była od niej niższa i sprzedaży nie było a sprzedawca wystawił ponownie. 

oznacz moderatorów
Aquarius702
#7 Wielbiciel#

Tyle tylko, że to była licytacja od 1 zł. 

oznacz moderatorów
sasino
#1 Nowicjusz#

Mam to samo, dodatkowo czas licytacji przedmiotu odlicza ale w drugą stronę liczy od zakończenia. Coś system się skopał .

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sasino czy możesz podać mi numer tej oferty, w której u Ciebie występuje ten problem? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
skrubxgt
#7 Wielbiciel#

Tak jak w tytule, wygrałem licytacje ale nie moge zapłacić a licytacja tak jakby dalej jest. Czas do końca pokazuje na minusie. Czy to sprzedawca musi potwierdzić czy jak to wygląda? Wcześniej licytowałem na Allegro i nic takiego mi się nie zdarzyło.

22.png

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Jeśli to Lokalne to aukcja sie przedłuża o 5 minut po kazdym przebiciu. Więc jeszcze nie wygrałeś.

Wygrasz gdy dostaniesz powiadomienie od Allegro i zobaczysz wygraną w Moje Zakupy.

oznacz moderatorów
skrubxgt
#7 Wielbiciel#

To jest zwykłe Allegro, nie Lokalnie

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Jeśli zwykłe Allegro to chyba twój internet szwankuje, odśwież stronę (klawisz F5 na komputerach)

oznacz moderatorów
skrubxgt
#7 Wielbiciel#

Już próbowałem odświeżać parę razy, zresetowałem przeglądarke, sprawdziłem w aplikacji Allegro na telefonie, wylogowałem i zalogowałem się ponownie i nic.

oznacz moderatorów
userconfig2
#1 Nowicjusz#

Dzis mam taki sam problem,po wygranej oferta niby zawieszona,czas do konca na minusie,brak mozliwosci dokonczenia zakupu - oferta nie pojawila sie w wkladce "moje zakupy".

Problem raczej po stronie allegro

oznacz moderatorów
pooher
#8 Zapaleniec#

Problem na pewno po stronie allegro, u mnie i z tego co wiem nie tylko u mnie pokazuje zakończone aukcje w zakładce aktywne. W każdym razie jeśli wygrałeś aukcje to powinieneś dostać maila od allegro o wygranej aukcji.

oznacz moderatorów
andrew_parys
#7 Wielbiciel#

Nie mogę też zapłacić za 3 oddzielne oferty od jednego sprzedawcy. Po wygrywaniu lecytacji aplikacja zaczyna się zawieszać, a licznik czasu idzie w przeciwnym kierunku. Dlatego nie ma możliwości złożenia zamówienia

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Aquarius702 @skrubxgt @pooher @userconfig2 dostałam już potwierdzenie, że problem z licytacjami leży po naszej stronie, dlatego już pracujemy nad jego rozwiązaniem. Przepraszam Was za te utrudnienia. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
RadzoFM
#1 Nowicjusz#

Tak jak w temacie. Dodatkowo, nie dostaje powiadomień o wygranej licytacji, pomocy.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
sylvia83
#2 Obserwator#

Czyli to ogólny błąd allegro? Bo jak próbuję wyświetlić ofertę, w której podobno wygrałam, to mi cały czas ekran miga, a czas odlicza wstecz - tak jak tu poprzednicy wspomnieli. Rozumiem, że trzeba czekać?

oznacz moderatorów
ITdawid
#8 Zapaleniec#

mam to samo sprzedałem przedmioty na licytacji a nie mam ich w sprzedanych klijenci też nie mogą za nie zapłacić co jest grane ? 

oznacz moderatorów
awantii
#2 Obserwator#

Mam podobny problem po wygranej aukcji , brak potwierdzenia  email , brak aukcji w zakończonych i obserwowanych

oznacz moderatorów