anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Kultura i rozrywka Muzyka Płyty kompaktowe - brak podkategorii

MAMY ROZWIĄZANIE!
allecd
#10 Popularyzator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  @Allegro_One

 

od dziś w kategorii płyty kompaktowe zniknęły podkategorie i wszystko wrzucone jest do jednego wora

podkategorie istnieją nadal w płyty winylowe, kasety audio itp. 

oznacz moderatorów
54 ODPOWIEDZI 54
Agent555
#17 Koryfeusz#

Zgadza się nie ma tych podkategorii korzystałem z nich 

Ale tam są tęgie głowy i jak zawsze  usuwają to co  jest pomocne i wielu z tego korzysta Ten portal schodzi na psy powoli   

Przecież allegro wie co jest dla ciebie najlepsze, aby tylko wszystko utrudniać 

oznacz moderatorów
Caught
#8 Zapaleniec#

Dlaczego podkategorie zniknęły? Proszę o odpowiedź jaki to ma cel.

Proszę o informację w jaki sposób kupujący ma teraz wyszukiwać płyty wg zainteresowań. Na pewno  macie jakiś pomysł, Allegro, skoro usuwacie tak elementarne narzędzie.

 

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   

Prosimy o wyjaśnienie dlaczego usuneliscie te podkategorie.  

Wielu użytkowników z nich korzystało , i prosimy napisać jak to napisał przedmówca w jaki sposób kupujący ma teraz wyszukiwać płyty według zainteresowań .

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@allecd @Agent555 @Caught w tej kategorii można skorzystać z filtra "gatunek" i wyszukać oferty płyt kompaktowych w gatunku jaki Was interesuje. 

la_nika_0-1709635914330.png

Dowiaduję się, dlaczego podkategorie zostały usunięte, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Caught
#8 Zapaleniec#

Przepraszam, ale w jaki sposób Pani wybrała jakikolwiek gatunek?

Na "płyty kompaktowe" kończy się u mnie jakiekolwiek uszczegółowienie wyszukiwania.

Nie ma żadnych gatunków, a tym bardziej - równie potrzebnych, o czym wczesniej nie wspomniałęm - podkategorii, np. w rocku.

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

@la_nika  prosimy żeby te podkategorie były przywrócone ponownie 

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Caught tutaj, w filtrach:

la_nika_0-1709638369625.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Caught
#8 Zapaleniec#

Pani Moniko, nie ma takich filtrów. Jak napisałem - na płyty kompaktowe wszystko się kończy.

Z resztą jak miałyby być te filtry, skoro, ja jako również sprzedawca, nie mogę aktualnie wybrać żadnej podkategorii w obrębie płyty kompaktowe. Mało tego, w aktualnych aukcjach te podkategorie zwyczajnie zniknęły. 

Proszę zwrócić uwagę, że jak wchodzę na aukcje to po kategorii płyty kompatowe od razu pojawia się tytuł płyty. Nie ma, że jazz, jak było dotychczas.

Caught_2-1709638906315.png

 

Caught_1-1709638880900.png

 

Caught_0-1709638716476.png

 

oznacz moderatorów
Caught
#8 Zapaleniec#

Przy okazji - choć to inny temat - dlaczego pojawia się u mnie w wyszukiwaniach tylko 6 przy wynikach wyszukiwania, podczas gdy są tysiące ofert?

Czy może mnie Pani pokierować na temat w tej sprawie lub pomóc?

oznacz moderatorów
muzella
#9 Pomysłodawca#

Ponieważ zmiany objęły tylko Allegro.pl  (AllegroLokalnie już nie.) Wiec jak szukasz w muzyka to masz tam wszystko, ale po lewej na starym drzewie kategorii wyświetla Ci się płyty winylowe , jak to klikniesz masz już tylko Allegro Lokalnie - tak mi dziś na innym wątku odp moderator. PORAŻKA.

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

@la_nika   twój rzut przedstawia że wybrałaś płyty kompaktowe, nie pojawia się  u mnie napis żebym wybrał płyty kompaktowe.

W dalszym ciągu nie mogę wybrać podkategorii pop, rock 

oznacz moderatorów
allecd
#10 Popularyzator#

pewnie kwestia cookies, w oknie prywatnym przeglądarki już się kategorie pokazują

niemniej: 

- jaki był sens takiej zmiany, zwłaszcza że w pozostałych kategoriach (winyl, audio) pozostały stare kategorie

- co z dotychczas wystawionymi płytami - czy łapią się na nowe filtry czy będą w worze bez jakiejkolwiek kategorii

oznacz moderatorów
Caught
#8 Zapaleniec#

Teraz pojawiły się w filtrach kategorie. Gdzieś wśród mniej istotnych dla płyt innych filtrów, jak np. wytwórnia, nośnik, sposób dostawy czy (**piiip**yczne) ocena produktu (w przypadku muzyki to kwestia gustu przecież). Nie ma tak jak do niedawna, że kategorie muzyki są pod płytami kompaktowymi. Nie - tylko jako filtry. Nie ma podkategorii w ramach niektórych z gatunków, np. rock. Kiedyś było kilka podkategorii, bo jedni szukają hard rock, drudzy rock progresywny, inni soft czy klasyczny. Jest to neizmiernie istotny filtr w poszukiwaniach wśród setek tysięcy ofert. Nadal więc mamy misz-masz i masę innych filtrow, które spokojnie można by wyłączyć dla przejrzystości. Albo ukryć z opcją rozwijania. 

Kto to wymyśla w Allegro? czemu to ma służyć?

oznacz moderatorów
Caught
#8 Zapaleniec#

Gdy wystawiam płyty na sprzedaż, to mogę tylko wybrać kategorię "płyty kompaktowe" i to wszystko.

oznacz moderatorów
allecd
#10 Popularyzator#

Nie ma takiego filtra. Ostatnie zlikwidowaliście niezwykle przydatny filtr pochodzenie (polskie / zagraniczne), wcześniej bardzo przydatny filtr 1-5 godzin od chwili wystawienia.

Zlikwidowanie podgatunków muzycznych to tak, jakby skomasować karmę zwierzęcą bez rozbicia na papużki, psy, koty i świnie - totalny **piiip**yzm!

Zlikwidujmy również podkategorię w komputerach, wrzućmy do jednego wora laptopy, stacje robocze, komputery gejmingowe i serwery. Użytkownicy na pewno z radością przez 12 dni będą przerzucać miliony podstron w poszukiwaniu tego, co potrzebne.

Dla uświadomienia - w kategorii płyty kompaktowe CODZIENNIE dodawanych jest KILKANAŚCIE TYSIĘCY nowych aukcji. KILKANAŚCIE TYSIĘCY! Jak odnaleźć coś nowego i ciekawego bez podgatunków? 

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

@la_nika  w jaki sposób mam wybrać gatunek muzyki, usuneliscie bardzo ważna opcję 

Screenshot_20240305-121807.png

oznacz moderatorów
g_rajnert
#12 Orędownik#

Filtr jest ale nieintuicyjnie niewidoczny, na samym dole, trzeba przewinąć...

oznacz moderatorów
szuwarek_25
#10 Popularyzator#

co mam zrobić z tysiącami aukcji, jakie próbuję przedłużyć? zmieniać każdą z nich ręcznie co zajmie mi parę tygodni? Czy jest jakiś opiekun tej kategorii który ma choć krztynę rozsądku?

 

sc1.jpg

ostatnio nie mogłem wystawić dotychczasowych ofert z powodu całkowicie niezrozumiałej likwidacji podkategorii polskie / zagraniczne, teraz ponownie wszystko do edycji, za 2 dni znów coś wymyślicie a za pięć wejdzie kolejna zmiana?

 

oznacz moderatorów
yunior01
#1 Nowicjusz#

Co za g...o? Na winylach jest to samo. I nie ma żadnej opcji gatunek. Wszelkie zmiany jakie wprowadzacie od kilku lat działają tylko i wyłącznie na niekorzyść w wyszukiwaniu, tak również beznadziejnie działa łączenie produktów i wasz pseudo katalog produktów, dzięki któremu nie wyskakują oferty nawet po wprowadzeniu dokładnej nazwy wasz pseudo system nie znajduje produktu, a wiem że jest. To teraz jeszcze to DNO DNA.

oznacz moderatorów