anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Kultura i rozrywka Muzyka Płyty kompaktowe - brak podkategorii

MAMY ROZWIĄZANIE!
allecd
#10 Popularyzator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  @Allegro_One

 

od dziś w kategorii płyty kompaktowe zniknęły podkategorie i wszystko wrzucone jest do jednego wora

podkategorie istnieją nadal w płyty winylowe, kasety audio itp. 

oznacz moderatorów
54 ODPOWIEDZI 54
prettytommy
#8 Zapaleniec#

gatunki wrocily w fiiltrach....jak dla mnie spoko. Aczkolwiek dalej brakuje filtra PL i zagraniczne....serio ktoś mógły to ogarnąc....

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Podkategorie zostały zastąpione przez filtr gatunku. W ten sposób kupujący może wybrać kilka interesujących go gatunków, sprzedający podczas wystawiania oferty również może wybrać kilka gatunków muzycznych jeśli tego wymaga wystawiana oferta. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
szuwarek_25
#10 Popularyzator#

Świetnie że informujecie o tym zawczasu! Niech żyje sprawna komunikacja, no przecież sprzedawcy mogliby poczuć się wściekli z powodu takich zmian.

 

p.s. do edycji prawie 10 tysięcy aukcji, kto zrekompensuje mi ten czas? Czemu nie mogliście odpowiednio wcześniej powiadomić o zmianach które jak zwykle jako narzucone zaskakują sprzedawców i kupujących?

oznacz moderatorów
Caught
#8 Zapaleniec#

No nie. Temat nie jest w żaden sposób rozwiązany.

Kto ogląda kilka kategorii na raz, gdzie w każdej są setki tysięcy ofert? Np. rock i pop razem. Jaki to ma sens, kosztem usunięcia podkategorii w ramach gatunku, jak. np. rock?

Chyba ktoś, kto caly dzień siedzi na allegro i nie ma co robić.

W ten sposób allegro załatwia sobie inne ustawienia, kosztem pożytecznych kategorii. Notabene każdy szanujący się sklep internetowy i portal aukcyjny (**piiip**, **piiip**, discogs, emiki i setki innych sklepów) daje możliwość szukania po kategoriach w obrębie gatunków, czyli w rocku, jazzie itd. a nie po samym rocku (ok, jazz był u Was pod jedną kategorią, co można byłoby usprawnić i stworzyć podkategorie, ale to byłoby za dobre dla waszych klientów) Sprzedawcy i kupujący na allegro przyzwyczaili się do tych podziałów i są one podstawą wyszukiwań na allegro przy tak wielkiej liczbie ofert.

Czy możecie wrócić z tym rozwiązaniem, które było intuicyjne, łatwe w obsłudze i efektywne. Aktualnie aby znaleźć interesujące płyty z podgatunku rock progresywny muszę szukać po całym rocku, czyli przekopać się przez około 10 razy więcej ofert. Takie przeglądanie no nie ma żadnego sensu. Zniechęci kupujących i sprawi spadek sprzedaży płyt.

oznacz moderatorów
Caught
#8 Zapaleniec#

nie żadne piiiip tylko    a m a z o n,     e b a y

oznacz moderatorów
szuwarek_25
#10 Popularyzator#

no i koniecznie jak dla mnie przywrócenie pochodzenia artysty na polski / zagraniczny!

oznacz moderatorów
prettytommy
#8 Zapaleniec#

no jasne ....teraz to nawet nie ma sensu przegladac ofert nawet....nie dosc ze zlikwidowali pl zagraniczne to teraz to....ktoś tam nie ma mózgu...

oznacz moderatorów
xMicholx
#7 Wielbiciel#

Po ostatnich zmianach i usunieciu filtra pochodzenia artysty polski / zagraniczny przestalem regularnie przeszukiwac allegro (interesuja mnie glownie polskie zespoly) bo po prostu jest to utrudnione. Przestalem kupowac muzyke bo nie moge w latwy sposob znalezc tego co mnie interesuje.

Teraz jeszcze usuwane sa podkategorie. W zasadzie tylko tych filtrow uzywalem xD. No coz. Strzal w kolano.

oznacz moderatorów
losmaolos
#7 Wielbiciel#

Witam Panią ,a gdzie jest fitr gatunku bo ja go nie mam i po co zmieniać coś co funkcjonowało przez wiele lat bardzo dobrze i zdawało to egzamin .teraz delikatnie mówić jest chaos,kupuje wiele płyt winylowych i pewnie ominie mnie wiele transakcji bo ich nie znajdę.Jaki jest zamysł wprowadzenia takiego chaosu.Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów
losmaolos
#7 Wielbiciel#

Dodam jeszcze że przeglądając płyty miałem schemat ogładania w danym gatunku ,co było bardzo pomocne /gatunek.najmniej ,najnowsze/i to było super  a przegladam co dziennie.Więc proszę aby powrócić do tego bo my kupujemy a wy zarabiacie tak wygląda business

oznacz moderatorów
prettytommy
#8 Zapaleniec#

Czy wy jestescie normalni?? Jesli chce kupic od jednego sprzedawcy kilka plyt z tego samego gatunku jak mam teraz to zrobic? Przeciez nie bede przegladal tysiecy ofert ktore mnie nie interesuja...

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   

A proszę napisać jak wybrać gatunek muzyki w aplikacji, nie będę przeglądał tysiące ofert, .  

Była możliwość też w aplikacji , czy wy jesteście normalni usuwacie przydatna opcję ,  

 

Nie każdy korzysta z przeglądarki, niektórzy wolą aplikacje 

oznacz moderatorów
zawpio797
#7 Wielbiciel#

CO TO ZA **piiip**O!!!!??? CZYJ TO POMYSŁ?????

oznacz moderatorów
deMaskator
#8 Zapaleniec#

Kiedy wroca podkategorie plyty, kasety?? Teraz moja codzienne subskrypcje nie maja zadnego sensu, zbieram tylko kasety a przychodza mi plyty i wszystko wymieszane

oznacz moderatorów
iwogracz
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Przychylam się do opinii użytkowników portalu że likwidacja podkategorii wpłynęła bardzo negatywnie na komfort wyszukiwania właściwych produktów - dostałem już kilkanaście maili od niezadowolonych klientów że rewolucja bardzo utrudnia życie. W moim przypadku (sprzedającego) również utrudnia mi życie np. szukając kaset w archiwum allegro muszę przekopywać się przez setki ogłoszeń z winylami i płytami cd aby znalezć to czego szukam. Czy jest szansa że portal przychyli się do wniosków użytkowników i przywróci poprzednie podkategorie?

Pozdrawiam

Jacek Graczyk

oznacz moderatorów
deMaskator
#8 Zapaleniec#

Popieram, co komu przeszkadzalo archiwum? Teraz wchodzenie tam mija sie z celem

oznacz moderatorów
allecd
#10 Popularyzator#

Dziś zniknęły nawet wspomniane filtry

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_    - ktoś coś ?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@allecd Obecnie prowadzimy test, który polega na wyświetlaniu widoku produktowego. Wyczyszczenie danych podręcznych przeglądarki powinno przywrócić poprzedni widok. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

Ja to widzę, że jest jeszcze "lepiej", a mianowicie jest tylko jedna kategoria "Muzyka" z prawie 4 mln produktów, do której wrzucone są płyty CD, razem z winylami i kasetami i wszystkimi innymi nośnikami.

Uważam, że to bardzo dobra zmiana i szedłbym w tym kierunku, mianowicie zlikwidowałbym w ogóle jakiekolwiek kategorie, zostawił jedną kategorię "Produkty" i poszukiwany towar można by było wybierać w parametrach po przewinięciu na dół.

oznacz moderatorów
szuwarek_25
#10 Popularyzator#

Faktycznie u sprzedawców może powodować to problemy - kupiec wrzuci w wyszukiwarkę tytuł, kupi płytę, ale zamiast winyla otrzyma CD - będzie zwrot i - być może słuszna uwaga - że nie widział kategorii, która przed zmianami była w pełni widoczna

oznacz moderatorów