anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Kultura i rozrywka Muzyka Płyty kompaktowe - brak podkategorii

MAMY ROZWIĄZANIE!
allecd
#10 Popularyzator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  @Allegro_One

 

od dziś w kategorii płyty kompaktowe zniknęły podkategorie i wszystko wrzucone jest do jednego wora

podkategorie istnieją nadal w płyty winylowe, kasety audio itp. 

oznacz moderatorów
54 ODPOWIEDZI 54
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@vonNogay nośniki i gatunki są w tej chwili do zaznaczenia jako filtry: 

Zrzut ekranu 2024-03-6 o 19.54.18.png

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Caught
#8 Zapaleniec#

Ale jest to nieintuicyjne, bardzo nisko. Poza tym zlikwidowaliście podgatunki w niektórych gatunkach muzyki jak np. rock, gdzie płyt jest setki tysięcy a gatunków wiele i każdy sobie słucha czegoś innego.

Ograniczacie możliwości wyboru, utrudniacie wyszukiwanie, sprawiacie, że względem serwisu sprzed 2-3 lat jego jakość obniżyliście potwornie!

oznacz moderatorów
cossack1978
#7 Wielbiciel#

A jak, jeśli można spytać, rozwiązaliście kwestię ulubionych wyszukiwań? Na przykładzie moich ustawień zdradzę, że codziennie dostaję mailem info o przynajmniej kilkuset nowych ofertach, które mogą mnie potencjalnie zainteresować. Dziś przyszedł mail z propozycjami - uwaga - 29 ofert (sic!). Wszystkie oferty z podkategorii, np. "płyty winylowe" zostały pominięte. Czy to oznacza, że muszę teraz ręcznie 300 ustawień wprowadzić od nowa, cofając się do kategorii "Muzyka", żeby wszystko wróciło do jako takiej normy? 

oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

@_HolaOla_ wiem, ale obawiam się, a nawet jestem pewien, że wielu kupujących mniej biegłych w allegro, tych opcji nie zauważy.

oznacz moderatorów
webanach
#8 Zapaleniec#

Takiego syfu jeszcze nie było. Temu kto to opracował, nie dałbym wykładać warzyw i owoców na straganie. Przeglądanie ofert bezsensowne. Co rano subskrypcja o kilkudziesięciu nowych ofertach cd, mimo że dodane tam mam wyłącznie winyle. Za chwilę zacznie się fala zwrotów bo ktoś, kto kupił winyl, oczekiwał cd i na odwrót. Widziałem już na przykład winyle z Blu-ray w opisie. Pomijając już, że zabija to sprzedaż. Sam widzę, jak u ulubionych sprzedawców oferty wiszą, a przedtem sprzedawali kilkanaście dziennie. Dno dna. Jeszcze nie spotkałem się u Allegro ze zmianą na lepsze.

oznacz moderatorów
deMaskator
#8 Zapaleniec#

Przeciez nie ma juz w ogole kategorii "kasety audio", no tragedia, kto to wymyslil??

oznacz moderatorów
muzella
#9 Pomysłodawca#

W filtrach po lewej stronie (na dole) jest teraz filtr NOŚNIK  i tam zaznaczasz kaseta. Tak to teraz działa.

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

Widzę że użytkownicy są bardzo zadowoleni ze zmian które wprowadzacie  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Za te zmiany które ktoś tam wprowadza łapka w dól  

👎

 

oznacz moderatorów
deMaskator
#8 Zapaleniec#

i Teraz od nowa musze sobie ustawic 300 wyszukiwan, bo komus sie tak zamarzylo? Super, nie marzylem o niczym innym jak spedzeniu dnia przed komputerem, bo sobie ktos tak wymyslil

oznacz moderatorów
Rafiusz
#9 Pomysłodawca#

Mam to samo, muszę ponownie ustawiać ponad 100 wyszukiwań w ulubionych? Czy tam kogoś pogięło??? Już myślałem, że to jakaś awaria a tu nie "KOLEJNE USPRAWNIENIE!?"

oznacz moderatorów
pirapiotrek123
#9 Pomysłodawca#

diametralny spadek sprzedaży przez ten brak podkategorii, kto mądry likwiduje podkategorie z lewej strony menu i przesuwa je na dół. Klient ma szybko wyszukiwać tytuł czy to cd czy winyl a nie zaznaczać bezsensownie kwadraciki. Mózg jest po to żeby go używać. Ten kto to wymyślił wielki szacun. Proponuję wizytę u lekarza specjalisty bo tam w głowie naprawdę coś dziać się musi.

oznacz moderatorów
Rafiusz
#9 Pomysłodawca#

Tak się teraz zastanawiam, czy w tych durnych komunikatach rozsyłanych do użytkowników, które nic nie wnoszą dla przeciętnego "Kowalskiego" rozesłaliście informację o zmianach, które naprawdę mają wpływ na funkcjonowanie waszego systemu tj. likwidację kluczowych podkategorii np. w dziale muzyka? Pewnie nie. Jak tak to co chwila wyskakują durne ankiety na stronie allegro, gdzie prosicie o opinię dotyczącą kupowania czy wyszukiwania itp itd. Zrobiliście teraz OGROMNĄ zmianę dla zwykłego użytkownika i cisza.  Czy tam nie ma u was naprawdę kogoś kto ma choć odrobinę empatii i nie przyszło nikomu do głowy, że to jest OGROMNA i KLUCZOWA zmiana w funkcjonowaniu wyszukiwania? Gdyby tam był ktoś w miarę ogarnięty to wpadłby na pomysł, że może trzeba rozesłać wszystkim użytkownikom wiadomość o nowych filtrach i likwidacji niektórych podkategorii. Gdyby tam był tez ktoś kumaty to przecież skojarzyłby fakty, że taka duża zmiana będzie miała wpływ na wasze codzienne emaile z powiadomieniami o nowych akcjach z ulubionych wyszukiwań to znaczy, że trzeba będzie na nowo je zapisywać/polubić. Nie można było dać opcji w zapisywanych wyszukiwaniach (a przepraszam to teraz "ulubione") żeby możne je było edytować? Oczywiście to za trudne bo to pewnie kolejne linijki kodu, które mogłyby rozwalić system. Lepiej zrobić to po cichaczu a nich się gawiedź przyzwyczaja i uczy na nowo. Tak tez można. 

oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

Petycja w sprawie przywrócenia podkategorii dotarła już do Allegro:

1eb3fea0c562390e3c6be9734d8e95ccc667e4945cfa16587ce87617471a1104.gif

oznacz moderatorów
Janklowoda
#1 Nowicjusz#

Co się dzieje z kategorią: "płyty cd" jest tylko "muzyka" a tam wszystko w jednym wymieszane i mało czytelne? Kilka dni temu zniknęła ta kategoria na Allegro i Lokalnie myślałem, że to chwilowa usterka a tu parę dni upłynęło i nic. Czy ktoś z Was coś wie na ten temat? Pozdrawiam. Janklowoda

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Janklowoda teraz masz to w filtrach 🙂

Zrzut ekranu 2024-03-14 232350.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów