anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Kultura i rozrywka Muzyka Płyty kompaktowe - brak podkategorii

MAMY ROZWIĄZANIE!
allecd
#10 Popularyzator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  @Allegro_One

 

od dziś w kategorii płyty kompaktowe zniknęły podkategorie i wszystko wrzucone jest do jednego wora

podkategorie istnieją nadal w płyty winylowe, kasety audio itp. 

oznacz moderatorów
61 ODPOWIEDZI 61
prettytommy
#8 Zapaleniec#

gatunki wrocily w fiiltrach....jak dla mnie spoko. Aczkolwiek dalej brakuje filtra PL i zagraniczne....serio ktoś mógły to ogarnąc....

oznacz moderatorów
prettytommy
#8 Zapaleniec#

Jezu ludzie....tak ciezko u was jest z logicznym mysleniem ze kategorie i filtry powinny zawierac wydania polskie, zagraniczne....albumy, single i epki....

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Podkategorie zostały zastąpione przez filtr gatunku. W ten sposób kupujący może wybrać kilka interesujących go gatunków, sprzedający podczas wystawiania oferty również może wybrać kilka gatunków muzycznych jeśli tego wymaga wystawiana oferta. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
szuwarek_25
#10 Popularyzator#

Świetnie że informujecie o tym zawczasu! Niech żyje sprawna komunikacja, no przecież sprzedawcy mogliby poczuć się wściekli z powodu takich zmian.

 

p.s. do edycji prawie 10 tysięcy aukcji, kto zrekompensuje mi ten czas? Czemu nie mogliście odpowiednio wcześniej powiadomić o zmianach które jak zwykle jako narzucone zaskakują sprzedawców i kupujących?

oznacz moderatorów
Caught
#8 Zapaleniec#

No nie. Temat nie jest w żaden sposób rozwiązany.

Kto ogląda kilka kategorii na raz, gdzie w każdej są setki tysięcy ofert? Np. rock i pop razem. Jaki to ma sens, kosztem usunięcia podkategorii w ramach gatunku, jak. np. rock?

Chyba ktoś, kto caly dzień siedzi na allegro i nie ma co robić.

W ten sposób allegro załatwia sobie inne ustawienia, kosztem pożytecznych kategorii. Notabene każdy szanujący się sklep internetowy i portal aukcyjny (**piiip**, **piiip**, discogs, emiki i setki innych sklepów) daje możliwość szukania po kategoriach w obrębie gatunków, czyli w rocku, jazzie itd. a nie po samym rocku (ok, jazz był u Was pod jedną kategorią, co można byłoby usprawnić i stworzyć podkategorie, ale to byłoby za dobre dla waszych klientów) Sprzedawcy i kupujący na allegro przyzwyczaili się do tych podziałów i są one podstawą wyszukiwań na allegro przy tak wielkiej liczbie ofert.

Czy możecie wrócić z tym rozwiązaniem, które było intuicyjne, łatwe w obsłudze i efektywne. Aktualnie aby znaleźć interesujące płyty z podgatunku rock progresywny muszę szukać po całym rocku, czyli przekopać się przez około 10 razy więcej ofert. Takie przeglądanie no nie ma żadnego sensu. Zniechęci kupujących i sprawi spadek sprzedaży płyt.

oznacz moderatorów
Caught
#8 Zapaleniec#

nie żadne piiiip tylko    a m a z o n,     e b a y

oznacz moderatorów
szuwarek_25
#10 Popularyzator#

no i koniecznie jak dla mnie przywrócenie pochodzenia artysty na polski / zagraniczny!

oznacz moderatorów
prettytommy
#8 Zapaleniec#

no jasne ....teraz to nawet nie ma sensu przegladac ofert nawet....nie dosc ze zlikwidowali pl zagraniczne to teraz to....ktoś tam nie ma mózgu...

oznacz moderatorów
xMicholx
#7 Wielbiciel#

Po ostatnich zmianach i usunieciu filtra pochodzenia artysty polski / zagraniczny przestalem regularnie przeszukiwac allegro (interesuja mnie glownie polskie zespoly) bo po prostu jest to utrudnione. Przestalem kupowac muzyke bo nie moge w latwy sposob znalezc tego co mnie interesuje.

Teraz jeszcze usuwane sa podkategorie. W zasadzie tylko tych filtrow uzywalem xD. No coz. Strzal w kolano.

oznacz moderatorów
losmaolos
#7 Wielbiciel#

Witam Panią ,a gdzie jest fitr gatunku bo ja go nie mam i po co zmieniać coś co funkcjonowało przez wiele lat bardzo dobrze i zdawało to egzamin .teraz delikatnie mówić jest chaos,kupuje wiele płyt winylowych i pewnie ominie mnie wiele transakcji bo ich nie znajdę.Jaki jest zamysł wprowadzenia takiego chaosu.Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów
losmaolos
#7 Wielbiciel#

Dodam jeszcze że przeglądając płyty miałem schemat ogładania w danym gatunku ,co było bardzo pomocne /gatunek.najmniej ,najnowsze/i to było super  a przegladam co dziennie.Więc proszę aby powrócić do tego bo my kupujemy a wy zarabiacie tak wygląda business

oznacz moderatorów
prettytommy
#8 Zapaleniec#

Czy wy jestescie normalni?? Jesli chce kupic od jednego sprzedawcy kilka plyt z tego samego gatunku jak mam teraz to zrobic? Przeciez nie bede przegladal tysiecy ofert ktore mnie nie interesuja...

oznacz moderatorów
Agent555
#18 Luminarz#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   

A proszę napisać jak wybrać gatunek muzyki w aplikacji, nie będę przeglądał tysiące ofert, .  

Była możliwość też w aplikacji , czy wy jesteście normalni usuwacie przydatna opcję ,  

 

Nie każdy korzysta z przeglądarki, niektórzy wolą aplikacje 

oznacz moderatorów
zawpio797
#7 Wielbiciel#

CO TO ZA **piiip**O!!!!??? CZYJ TO POMYSŁ?????

oznacz moderatorów
deMaskator
#8 Zapaleniec#

Kiedy wroca podkategorie plyty, kasety?? Teraz moja codzienne subskrypcje nie maja zadnego sensu, zbieram tylko kasety a przychodza mi plyty i wszystko wymieszane

oznacz moderatorów
iwogracz
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Przychylam się do opinii użytkowników portalu że likwidacja podkategorii wpłynęła bardzo negatywnie na komfort wyszukiwania właściwych produktów - dostałem już kilkanaście maili od niezadowolonych klientów że rewolucja bardzo utrudnia życie. W moim przypadku (sprzedającego) również utrudnia mi życie np. szukając kaset w archiwum allegro muszę przekopywać się przez setki ogłoszeń z winylami i płytami cd aby znalezć to czego szukam. Czy jest szansa że portal przychyli się do wniosków użytkowników i przywróci poprzednie podkategorie?

Pozdrawiam

Jacek Graczyk

oznacz moderatorów
deMaskator
#8 Zapaleniec#

Popieram, co komu przeszkadzalo archiwum? Teraz wchodzenie tam mija sie z celem

oznacz moderatorów
allecd
#10 Popularyzator#

Dziś zniknęły nawet wspomniane filtry

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_    - ktoś coś ?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@allecd Obecnie prowadzimy test, który polega na wyświetlaniu widoku produktowego. Wyczyszczenie danych podręcznych przeglądarki powinno przywrócić poprzedni widok. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
vonNogay
#17 Koryfeusz#

Ja to widzę, że jest jeszcze "lepiej", a mianowicie jest tylko jedna kategoria "Muzyka" z prawie 4 mln produktów, do której wrzucone są płyty CD, razem z winylami i kasetami i wszystkimi innymi nośnikami.

Uważam, że to bardzo dobra zmiana i szedłbym w tym kierunku, mianowicie zlikwidowałbym w ogóle jakiekolwiek kategorie, zostawił jedną kategorię "Produkty" i poszukiwany towar można by było wybierać w parametrach po przewinięciu na dół.

oznacz moderatorów