anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Box - opóźnienia w dostawie

kszychol
#9 Pomysłodawca#

Zakup z dnia 18.12. 

Info: Przewidywany czas dostawy

wt. 21 gru. w punkcie.

Mail z 24.12. - Prawdopodobnie Twoje zamówienie zostanie doręczone dopiero po świętach, za co serdecznie przepraszamy.

Czy ktokolwiek jest w stanie określić termin dostawy? 

PS. A miał to być wigilijno - imieninowy prezent...

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

xyz96
#21 Demiurg#

@kszychol Jeżeli nie chcesz już tego przedmiotu, możesz wysłać sprzedawcy swoją rezygnację mailem lub zrobić zwrot w zakładce Moje zakupy. Nie musisz wtedy odbierać paczki, która wróci bezpłatnie do sprzedawcy, a on odda Ci całą wpłatę. 

oznacz moderatorów

kszychol
#9 Pomysłodawca#

W dalszym ciągu oczekuje na zakup. Powiedzcie mi tylko, kiedy on do mnie dotrze! I proszę nie o przekupywanie monetami.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kszychol, bardzo mi przykro z powodu opóźnienia Twojej przesyłki. Weryfikuję tę sprawę. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

kszychol
#9 Pomysłodawca#

Przesyłka dotarła. Z tygodniowym opóźnieniem, ale w końcu jest. Dochodzę do wniosku, że trwająca od jakiegoś czasu promocja na darmowe wysyłki do saloników Kolportera oraz do One Box (do końca roku?) jest nikłą reklamą na przyszłość. Chyba, że zacznie to to normalnie działać w momencie, gdy przestaną być za free. Jednak głęboko się zastanowię, czy wybierać te formy dostarczania przesyłek.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kszychol, cieszę się, że Twoja przesyłka dotarła - bardzo przepraszam Cię za to opóźnienie. Zbieramy od Was informacje zwrotne i bierzemy je pod uwagę przy usprawnianiu tej formy dostawy. Mam nadzieję, że podobna sytuacja się nie powtórzy. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Defenestra
#7 Wielbiciel#

 U mnie dokładnie ten sam problem.

Stanowczo odradzam wybierania tej formy wysyłki.

Produkt  miał być dostarczony wczoraj a nawet nie został zabrany z automatu nadawczego. Śledzenie przesyłki wariuje a mnie prawdopodobnie nie będzie już w mieście, do którego zamówiłem, kiedy paczka w końcu dotrze.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Defenestra, czy chodzi o zamówienie numer a85c9ba1-7e8e-11ec-a91b-613211c10167? Widzę, że przesyłka została przed chwilą odebrana. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Defenestra
#7 Wielbiciel#

Zamawiałem tylko jeden przedmiot metodą dostawy allegro one (b2137c41-7e8e-11ec-81b4-d32d1e8b9f0e) i rzeczywiście, został "odebrany". Tylko tutaj sprostowanie, że dopiero odebrany przez kuriera z automatu nadawczego. Dwa dni od nadania. Do tej pory czekam i właśnie dlatego zdecydowałem się podpiąć pod ten wpis - żeby społeczność kupujących miała wgląd w potencjalne problemy związane z wyborem tej metody wysyłki. Szczególnie, kiedy posiadając allegro smart mają do wyboru (także darmową) wysyłkę za pośrednictwem firmy InPost.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Defenestra Bardzo mi przykro, że spotkała Cię taka sytuacja. Przewidywany termin doręczenia Twojej paczki to poniedziałek 31 stycznia. Numer do śledzenia przesyłki: 1Z83354F6828395741 (https://www.ups.com/track?loc=pl_PL&requester=ST/trackdetails

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Mój synek również ciągle powtarza że jest mu bardzo przykro pomimo tego ciągle psoci. Co do  ZIELONEGO paczkomatu, u mnie w okolicy nikt do niego nie zamawia, stoi samotny, ostatnio widziałem jak pies oddawał na niego mocz jak koło niego przechodziłem. Zajmuje tylko miejsce, zwykły niepotrzebny klamot.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie ma się co dziwić że mało kto do takiego punktu zagląda ,sprzedawcy tej formy nie chętnie udostępniają z obawy na subiektywne oceny czasu dostawy a klienci też wolą otrzymać towar zanim się popsuje przez wydłużony czas dostarczenia. 

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

tak, pieski mają radochę, co śmielsze walą tam kloca. Zielony, natura więc mają prawo 🙂

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@ko_alka Możesz mi wyjaśnić jaki ma cel nie pokazywanie bezpośrednio linku dośledzenia UPS dla przesyłek Allegro One. 

Za każdy razem gdy jest opóźnienie w dostawie (teraz po promocji to jest to co druga wysyłka) muszę przesyłać klientowi link z numerem 1Z... tak jak ty zrobiłaś powyżej.

Jest to wynik bardzo nieczytelnej treści komunikatów publikowanych przez system Allegro.

oznacz moderatorów