anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro one dlaczego nie wyświetlają mi się punkty?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:56788806
#8 Zapaleniec#

Witam chce skorzystać z dostawy allegro one punkt, już raz tak zamawiałam i był jeden punkt kolpoltera w mojej miejscowości. Teraz,gdy chciałam zamówić z taką dostawą najbliższy punkt wyświetla mi się w Grudziądzu. Nawet w Gdańsku nie pokazuje żadnego punktu a było ich tam dużo. 

oznacz moderatorów
85 ODPOWIEDZI 85
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@bigcomp Wciąż pracujemy nad Allegro One Box i Allegro One Punkt - zależy nam na tym, żeby kupujący byli zadowoleni z Zielonych Automatów Paczkowych dlatego zbieramy opinie i doświadczenia użytkowników. Kolejne Automaty będą uruchamiane tak szybko, jak będzie to możliwe. Oczywiście rozumiem Twoje pytanie - ja też czekam na włączenie Automatu w pobliżu mojego domu. Wiem też, że warto na nie poczekać 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
paulina-maria-k
#2 Obserwator#

Dzień dobry. Chciałam poinformować, że zniknął z mapy punkt Kolporter we Włocławku, ul. Cmentarna 10. Kilka dni temu z pewnością jeszcze normalnie działał, gdyż odbierałam w nim paczkę. Żaden inny punkt Kolporter również się nie wyświetla. Odświeżam stronę od dwóch godzin i nic się  nie zmienia. Sprzedawca oferuje dostawę przez punkty Allegro, ale w tej sytuacji nie mam możliwości skorzystania z niej. Widzę, że miesiąc temu był podobny problem, ale miał zostać rozwiązany do 16 listopada. Tymczasem jest miesiąc później, a sytuacja się powtarza. Czy jest szansa na naprawę tej usterki w najbliższej przyszłości czy muszę wybrać inną formę dostawy? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@paulina-maria-k Cześć. Jeśli Punkt Kolporter nie wyświetla się na mapie, to oznacza, że jest przepełniony i nie może przyjąć więcej paczek. Kolejne przesyłki po prostu nie zmieszczą do saloniku i dlatego punkt został tymczasowo wyłączony. Trudno przewidzieć, kiedy Punkt zostanie ponownie włączony. 

Wszystkie aktywne Punkty Allegro One znajdziesz na tej mapie: https://allegro.pl/kampania/one/znajdz-nas 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
paulina-maria-k
#2 Obserwator#

OK, rozumiem, bardzo dziękuję za wyjaśnienie i odpowiedź.

oznacz moderatorów
profile
#9 Pomysłodawca#

"problemy techniczne" z "chwilowo wyłączonymi punktami" wciąż trwają. Rano, w południe, wieczór, w mocy... żaden punkt w kilkusettysięcznym mieście, gdzie takich punktów jest na pęczki, nadal u mnie nie działa. Może to opcja dostępna nie dla wszystkich? A ci, którzy korzystają z oczywistych powodów się nie odzywają - nie muszą.

oznacz moderatorów
BACY
#7 Wielbiciel#

To i tak nie jest źle, dzisiaj nie jest dostępny żaden punkt odbioru we Wrocławiu:( Rozumiem święta itd. ale chciałem coś zamówić co może iść dla mnie 2 tygodnie:)

oznacz moderatorów