anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Pay

pontiak_2005
#9 Pomysłodawca#

Witam!

Próbował ktoś aktywować allegro pay...??? U mnie pomimo aktywacji brak jakiegokolwiek potwierdzenia! Jestem też abonentem allegro smart! Pytałem się kumpa to u niego bez problemu poszło a zakupów w porównaniu do mnie robi znikomo po przez tą platformę

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@pontiak_2005 

Allegro Pay to nowa opcja płatności na Allegro, która na początek nie jest dostępna dla wszystkich klientów. Aktualnie pracujemy nad tym, aby każdy mógł z niej skorzystać i cieszyć się swobodą zakupów. Jedno jest pewne - warto poczekać!

Smart nie ma tu nic do tego, tu masz instrukcję https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/jak-aktywowac-allegro-pay-bEoD02GdGij

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Zapytaj o powód na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc Sprawa szybko się wyjaśni.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@kostas11 W punkt daj 🙂

oznacz moderatorów

pontiak_2005
#9 Pomysłodawca#

Jak to działa to czytałem.... i nic mi to nie powiedziało spełniam wszystkie warunki a usługi nie mam

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@pontiak_2005 Pracujemy nad tym, żeby z usugi mogło skorzystać jak najwięcej klientów. W tej chwili nie jest ona dostępna na Twoim koncie. Jeśli zostanie uruchomiona, po zalogowaniu zobaczysz logo Allegro Pay i będziesz mógł wypełnić wniosek z prośbą o przyznanie dodatkowego budżetu na zakupy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

jswitnie
#9 Pomysłodawca#

Nie działa. Ja popełniłem błąd w danych i odrzucili mi wniosek. Próba przywrócenia nic nie dała. To jest ściema. Robią sobie żarty z ludzi. Zrezygnowali ze świetnej funkcji zapłać później i uruchomili usługę która ma za zadanie OGRANICZYĆ odroczone płatności. To jest celowe działanie żeby utrudnić nam dokonywanie zakupów. 

oznacz moderatorów