anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro.pl zmieniło zapis w ofercie po zakupie?

Pawel_P12345
#8 Zapaleniec#

Spółka Allegro.pl dokonała oszustwa komputerowego zmieniając zapis ofert z momentu zakupu.

https://allegro.pl/oferta/finish-ultimate-50-tabletki-zmywarki-plyn-zestaw-12537267644?snapshot=MjAy...

 

 

 

Na dowód oszustwa posiadam:

- zapis oferty z momentu zakupu

- zeznania świadków

-zapewnienia sprzedającego co do treści umowy

- Dyskusję ze sprzedającym wskazującą, że treść oferty został zmieniona po zakupie.

 

 

 

Oszukanych przez Allegro proszę o kontakt

oznacz moderatorów
69 ODPOWIEDZI 69

komis-bell
#21 Demiurg#

 

@Pawel_P12345 aby mieć 100% pewność co do tego czy w momencie zakupu ograniczenie zwrotu było czy nie było zerknij do maila pt. „Kupiłeś i zapłaciłeś: …… „

W tym mailu są załączniki - ,warunki reklamacji’ oraz ,warunki zwrotów’. 
Zerknij i zobacz co jest napisane w załączniku o zwrotach - tego nie da się zmienić po zakupie. 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Kurde @Pawel_P12345 zasiał ziarno wątpliwości. OSA mają jeszcze zestaw Somat i tam nie ma ograniczenia zwrotu 🤔 ale jak ma mocne dowody to sprawę ma już wygraną. Może zgodzą się na ugodę 

oznacz moderatorów

Pawel_P12345
#8 Zapaleniec#

Piszesz o stanie z obecnej chwili. W momencie zakupu produkt nie miał wyłączeń odstąpienia od umowy. Opublikowałem na forum też warunki zwrotu. Jest jasne, że Allegro dokonało tu oszustwa komputerowego.

oznacz moderatorów

Pawel_P12345
#8 Zapaleniec#

FireShot Capture 186 - Warunki zwrotów.png

oznacz moderatorów

Pawel_P12345
#8 Zapaleniec#

komis-bell Dziękuję za podpowiedz. Nie ma tu informacji w ograniczeniach w odstąpieniu. Oszustwo Allegro.pl jest ewidentne. Sprawa dotyczy zakupu we własnym sklepie Allegro.

 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Pawel_P12345 Obrazki są dla nas niewidoczne. Masz za niską rangę. 

oznacz moderatorów

Pawel_P12345
#8 Zapaleniec#

oniżej znajdziesz informacje od sprzedającego, które były widoczne na stronie oferty w momencie zakupu.
Są one integralną częścią umowy kupna-sprzedaży zawartej między Tobą a sprzedającym i mogą stanowić podstawę ewentualnych przyszłych
roszczeń.
Zwroty
Czas na odstąpienie od umowy: 30 dni
Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący
Adres do zwrotu:
Allegro.pl, A2 Warsaw Park (Panattoni Park Grodzisk IV)
Adamów 50
05-825 Adamów
PL
Dodatkowe informacje:
Nie przyjmuję zwrotów nadanych za pobraniem
Otrzymujesz gratis? – w przypadku zwrotu towaru odeślij go również do nas
Masz rabat na kolejną sztukę? – w przypadku zwrotu towaru pomniejszymy zwrot wpłaty o wartość
udzielonego rabatu
Nie przyjmuję zwrotów od firm (nie dotyczy jednoosobowych działalności gospodarczych w
przypadku, o którym mowa w art. 7aa Ustawy o prawach konsumenta w zw. z art. 385(5) kodeksu
cywilnego – )tylko allegro.pl
Kontakt:
E-mail: zwroty-sklep@allegro.pl

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Pawel_P12345 W takim razie racja jest jak najbardziej po Twojej stronie 🙂

oznacz moderatorów

Pawel_P12345
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za dobre słowo:).

 


Oszustwo komputerowe (art. 287)

Art. 287

§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub wyrządzenia innej osobie szkody, bez upoważnienia, wpływa na automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przekazywanie danych informatycznych lub zmienia, usuwa albo wprowadza n

oznacz moderatorów

Pawel_P12345
#8 Zapaleniec#

.

Skopiowałem i wkleiłem jako tekst. Jeszcze raz dziękuję za podpowiedz. Moja lista dowodów na oszustwo Allegro się wydłuża 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli tak robią to nisko upadli, przecież wystarczyło przyjąć ten zwrot i zmienić, czy ktoś tam nad tym panuje?😡

oznacz moderatorów

Pawel_P12345
#8 Zapaleniec#

Zwracając liczyłem się z pomniejszeniem zwrotu środków. Wskazywałem zarówno sklepowi jak i portalowi jakie jest zgodne z prawem rozwiązanie. Allegro upadło bardzo nisko. Jest parodią siebie z przed lat :(.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro upadło bardzo nisko. Jest parodią siebie z przed lat :(.   i to jest przykre.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Pawel_P12345 otwierałeś ten towar czy odsyłałeś jak przyszło tak odesłałeś?

oznacz moderatorów

Pawel_P12345
#8 Zapaleniec#

To nie ma nic do rzeczy. Jeżeli sprzedający uznałby, że produkt jest w stanie pogorszonym miał prawo pomniejszyć zwracaną kwotę. Liczyłem się z pomniejszeniem zwrotu. Informowałem sklep i portal, że jest to właściwe rozwiązanie sprawy. Portal wolał się posunąć do oszustwa niż postąpić zgodnie z prawem.

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#13 Ambasador#

Mega słabe. Swoją drogą ciekawa interpretacja produktu higienicznego…

oznacz moderatorów

Pawel_P12345
#8 Zapaleniec#

Takie oszustwo podważa wiarę w bezpieczeństwo transakcji zawieranych na portalu i bezpieczeństwo finansów i kupujących i sprzedających. Nie wspominam już o zakupach we własnym sklepie Allegro.

oznacz moderatorów

Pawel_P12345
#8 Zapaleniec#

Ofertę sklepu własnego należałoby uznać za niezgodną z regulaminem ze względu na bezprawne wyłączenia. Portal faworyzuje własny sklep i pozwala sklepowi Allegro działać na innych zasadach niż pozostałym sprzedającym.

 

 

oznacz moderatorów

Pawel_P12345
#8 Zapaleniec#

Health___Beauty Ofertę sklepu własnego należałoby uznać za niezgodną z regulaminem ze względu na bezprawne wyłączenia. Portal faworyzuje własny sklep i pozwala sklepowi Allegro działać na innych zasadach niż pozostałym sprzedającym.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Pawel_P12345 pytałem czy odesłałeś ten towar tak jak przyszedł? czy odpakowałeś zużyłeś cokolwiek?

oznacz moderatorów