anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro.pl zmieniło zapis w ofercie po zakupie?

Pawel_P12345
#8 Zapaleniec#

Spółka Allegro.pl dokonała oszustwa komputerowego zmieniając zapis ofert z momentu zakupu.

https://allegro.pl/oferta/finish-ultimate-50-tabletki-zmywarki-plyn-zestaw-12537267644?snapshot=MjAy...

 

 

 

Na dowód oszustwa posiadam:

- zapis oferty z momentu zakupu

- zeznania świadków

-zapewnienia sprzedającego co do treści umowy

- Dyskusję ze sprzedającym wskazującą, że treść oferty został zmieniona po zakupie.

 

 

 

Oszukanych przez Allegro proszę o kontakt

oznacz moderatorów
69 ODPOWIEDZI 69

az1rael
#21 Demiurg#

@Pawel_P12345 a dokładnie co zmienili?

 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Obstawiam, że katalog.

oznacz moderatorów

Pawel_P12345
#8 Zapaleniec#

Dokonałem zakupu we własnym sklepie Allegro. W momencie zakupu w ofercie nie było ograniczenia w prawie do zwrotu. Produkt zwróciłem. Odstąpienie od umowy nie zostało uznane.

Złożyłem reklamację do Allegro. Allegro zmieniło w zapisie ofert z momentu zakupu warunki zwrotu.

oznacz moderatorów

Pawel_P12345
#8 Zapaleniec#

W toku korespondencji ze sprzedającym i portalem Allegro.pl nikt się nie powoływał na ograniczenia w umowie. Były podnoszone różne absurdalne argumenty ale nie ograniczenie. Ewidentne oszustwo ze strony sklepu i portalu.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Pawel_P12345 bardzo mocne oskarżenia

oznacz moderatorów

Pawel_P12345
#8 Zapaleniec#

Jestem wstanie obronić swoje twierdzenia na drodze postępowania sądowego. Z drugiej strony powiedziałbym bardzo mocne oszustwo ze strony Allegro.pl.

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#13 Ambasador#

Daj linka do oferty z momentu zakupu. 

oznacz moderatorów

Pawel_P12345
#8 Zapaleniec#

Jest w pierwszej wiadomości.

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#13 Ambasador#

W tym linku jest ograniczone prawo do zwrotu, daj screena z informacjami pozakupowymi z zakładki „moje zakupy”

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Co było w ofercie a zmienili na to co w linku?

oznacz moderatorów

Pawel_P12345
#8 Zapaleniec#

Dokonałem zakupu we własnym sklepie Allegro. W momencie zakupu w ofercie nie było ograniczenia w prawie do zwrotu. Produkt zwróciłem. Odstąpienie od umowy nie zostało uznane.

Złożyłem reklamację do Allegro. Allegro zmieniło w zapisie ofert z momentu zakupu warunki zwrotu.

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#13 Ambasador#

Sprzedawca może 50 razy zmienić ofertę, stan z momentu zakupu zawsze masz w zakładce moje zakupy. Wiec ostrożnie z oskarżaniem kogokolwiek o oszustwo, bo to bardzo łatwe do sprawdzenia. Swoją droga w jakim stanie odesłałeś tabletki do zmywarki ze odmówili przyjęcia zwrotu? 

oznacz moderatorów

Pawel_P12345
#8 Zapaleniec#

Stan produktu nie ma nic do rzeczy. Sprzedający jest zobligowany do uznania prawa do odstąpienia od umowy niezależnie od stanu produktu. Może pomniejszyć kwotę zwrotu. Sklep Allegro zapewniał mnie przed zakupem, że mogę odstąpić od umowy. Zapisałem obraz oferty. Jestem pewien swojej racji. Obraza z momentu z momentu zakupu prezentowany na stronie www nie zgadza się z tym co był w rzeczywistości w momencie zakupu. Publicznie oskarżam Allegro o oszustwo. Nie robie tego anonimowo. Jestem gotowy do konfrontacji sądowej z Allegro.pl.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Pawel_P12345 po sprawie możesz wrócić i zamieścić wyrok.

oznacz moderatorów

Pawel_P12345
#8 Zapaleniec#

W tej sprawie oszustem jest Allegro.pl. Jeżeli Allegro.pl wystąpi z oskarżeniem wobec mnie, chętnie będę bronił swoich racji w sądzie. W obecnym stanie rzeczy mogę wobec spółki Allegro.pl używać śmiało miana OSZUST.

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#13 Ambasador#

Póki co nie przedstawiłeś żadnego dowodu na swoją tezę wiec może ochłoń. I poczytaj sobie jakie są konsekwencje za nazywanie kogoś oszustem ot tak. 

oznacz moderatorów

Pawel_P12345
#8 Zapaleniec#

Przedstawiłem warunki zwrotu otrzymane w mailu oraz link do obrazu z momentu zakupu. Widać rozbieżność na pierwszy rzut oka. Nie publikuję anonimowo i jestem gotowy bronić swojego zdania w sądzie.

oznacz moderatorów

Pawel_P12345
#8 Zapaleniec#

Nie nazwałbym nikogo oszustem jeżeli nie miałbym dowodów. Ten kto oszukuje powinien liczyć się z takim mianem. Nie publikuję anonimowo. Allegro.pl może bronić swojego imienia.

 

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@Pawel_P12345 Jeśli kogokolwiek nazywasz oszustem, to proszę o zamieszczenie wyroku sądowego, bo tylko taki daje ci prawo do używania stwierdzenia "oszust". W przeciwnym wypadku popełniasz przestępstwo i możesz za to nieźle beknąć. Sądem nie jesteś, a przepisy są jasne.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów