anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Polecam, mimo zakupu brak naliczania

jenekaa
#8 Zapaleniec#

Witam, zastanawia mnie jedno dlaczego spełniając wszystkie wymogi allegro polecam nie nalicza wszystkich zakupów, mimo że zostało wszystko poprawnie zrobione to nawet nie nalicza przez tygodnie nawet a miesiące. 

Kategorie wykluczone zapoznane i nie widzę powodu by nie naliczać. Bez sens całkowity. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jenekaa Cześć. 🙂 Prześlij mi proszę link afiliacyjny, a także numer zamówienia, które nie zostało naliczone. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@jenekaa konsultuję Twoje złoszenie. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@jenekaa wracam do Ciebie z odpowiedzią:
tylko zamówienia 2935a4c3-ea53-11ed-b1fe-c907826f853f i 2935a4c6-ea53-11ed-b1fe-c907826f853f poprawnie zaliczyły się do linka polecającego i została za nie przyznana nagroda.
Przypadek to 5ea3ef33-f3dc-11ed-a06b-01ba903a1465 - kategoria kupionego przedmiotu nie zgadza się z kategorią poleconego przedmiotu, więc nie przyznaliśmy nagrody.
Pozostałe zakupy mają niepoprawne źródła np. google, facebook, opera, co oznacza, że kupujący po kliknięciu w link polecający kliknął jakąś reklamę lub użył wtyczki przeglądarkowej. W programie polecającym  przyznajemy nagrodę za ostatnie kliknięcie, dlatego nie zostały naliczone nagrody za resztę zamówień. Zachęcam Cię do zapoznania się z tym artykułem

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

jenekaa
#8 Zapaleniec#

1-Nie zgodzę się z panią opinią, po pierwsze zawsze i wiem jak się kupuje, żadnych reklam i innych cudaków nie ma na stronie. 

2-Kupione rzeczy są kupowane z kosza i zazwyczaj po 6-10rzeczy i płacone za 1 machem a z pośród tych 10rzeczy są zaliczane z 3-4rzeczy. 

3-Podałem linki i nr zamówień poprawnie  ehh szkoda słów.

4-Wczoraj kupowałem 8rzeczy zapłaciłem z kosza za wszystko 1 płatnością dziś zerkam że nie wszystkie rzeczy zostały policzone. 

5-Przedstawione przez panią nr zamówienia że niby powinno być zaliczone do dziś widzę 0zł 

6-Zawsze i wszędzie każde warunki zakupowe i kroki są poprawnie zrealizowane, znam na tyle warunki ze nie ma bata żeby nie zaliczało.  

Umiem i wiem jak się kupuje jeśli spośród 10rzeczy i płatnością jedną liczone są rzeczy 3-4z 10 to coś u was na 100% jest nie tak i prose nie pisać bajek więcej bez urazy, działacie jak inne podobne strony czasem policzymy czasem nie, bo co nam zróbcie.

Dziś ponownie robię zakupu 9rzeczy jutro mogę spodziewać się że cześć nie zostanie policzona.  

 

Tyle w temacie.

oznacz moderatorów

kedzik4
#9 Pomysłodawca#

i jak wygląda sprawa? Naliczyło?

oznacz moderatorów

kedzik4
#9 Pomysłodawca#

Tak działa Allegro Polecam, przez kilka tygodni w roku dają zarobić, a jak się linki rozkręcą to ucinają wszystkim prowizję i z dnia na dzień prowizję spadają do zera. Oczywiście palą głupa i piszą, że to wina kupującego. Dużo znajomych osób kupuje z moich linków, często instruuję ich jak prawidłowo to zrobić, żebym dostał prowizję i często się zdarza tak jak u Ciebie mimo poprawnego procesu zakupu. A jak publikujesz na blogu bądź forach to już w ogóle zapomnij, że uda ci się dostać potwierdzenie zakupu od osoby kupującej i Allegro o tym wie, dlatego sobie na to pozwala.

oznacz moderatorów

jenekaa
#8 Zapaleniec#

Niestety, kolejne nie naliczone rzeczy a szkoda....ehh 

oznacz moderatorów