anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro samo zakończyło dyskusję, nie odpowiadają na emaile.

clegg
#8 Zapaleniec#

Witam serdeczie

Prowadziłem dyskusję z 

Dyskusja z ELEKTRO-MAR, viptools
rozwiązana
 
i złożyłem tam drugą reklamację w związku z tym,że sprzedawca nie naprawił zgłoszonych wad w pile  Bavaria
Doradca Allegro poradził mi tam, aby poczekać na reakcję sprzedawcy dwa tygodnie. Czekałem, a w  tym czasie automat zamknął dyskusję i oznaczył jako rozwiązana.  W żadnym razie nie jest ona rozwiązana. Sprzedawca nie odpowiedział  na reklamację.
Napisałem nawet 4 emaile do Doradcy Allegro i nie doczekałem się żadnej odpowiedzi.
Co mam zrobić ?  Jak można skorzystać  z Allegro Protect?  Poroszę o pomoc.
 
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przy drugiej reklamacji masz prawo odstąpienia od umowy zakupu, jak tu napiszesz to także pomogą: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=2c798b65-a629-4d86-8fde-ab93de1c4166

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@clegg poprosiłam o ponownie otwarcie dyskusji, poczekaj proszę na wiadomość od nas w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

clegg
#8 Zapaleniec#

Dziękuję  serdecznie za porady.  Albo znowu będę musiał  opisywać sprawę i wysłać pod wskazany powyżej adres albo  mam nadzieję dyskusja zostanie wznowiona . Pozdrawiam serdecznie 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@clegg dyskusja nie może zostać wznowiona, ale skontaktowaliśmy się z Tobą e-mailowo oraz przesłaliśmy upomnienie do sprzedającego. Jeśli nie skontaktował się z Tobą, odpisz proszę na wiadomość e-mail od nas (nr sprawy 44089209). 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

clegg
#8 Zapaleniec#

Sprzedawca  nie kontaktował się   ze   mną  w  żaden  sposób .  Czekam w takim razie na email  od  Allegro 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@clegg od nas otrzymałeś już wiadomość 15 sierpnia o 21:39. Odpisz proszę na tę wiadomość (numer sprawy to 44089209). 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

clegg
#8 Zapaleniec#

Już odpowiedziałem na wiadomość e-mail od Allegro. Okazało się ,że mój  Gmail miał awarię  i przestał pobierać pocztę z zewnętrznych  serwerów  Teraz już działa poprawnie   Dziękuję za info, że email był wysłany dawno temu, dlatego zacząłem  przyczyn braku wiadomości.  Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów