anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro zamyka dyskusje z OSA !

iwona6264
#8 Zapaleniec#

Witam! 
co mam zrobic, kiedy Allegro zamyka mi dyskusje z OSA, nie zdazylam sie wypowiedziec. Zablokowali mi formularz POK! nie moge znaleźć zakupu w ich formularzach! 

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

kostas11
#21 Demiurg#

@iwona6264 dziwisz się sami sobie pomagają, w takich sytuacjach powinno być wsparcie kogoś z zewnątrz 😄 a z czym masz problem, bo jako konsument masz do dyspozycji Rzecznika Konsumenta 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

iwona6264
#8 Zapaleniec#

jestem złamana 😩😩😩😩

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak widzisz na pana ręki podnosić nie nada. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  na dywanik ..proszę

oznacz moderatorów

iwona6264
#8 Zapaleniec#

Co to

za

osoby? 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@iwona6264 a to są takie Dziewczyny co dostają zrypki za cały bajzel na allegro , przyszykuj stosowną wiązankę i zaczekaj aż się odezwą .

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Kupuj w sprawdzonych i zaufanych sklepach ,osa to nawet nie brzmi bezpiecznie.

oznacz moderatorów

iwona6264
#8 Zapaleniec#

Oficjalny sklep Allegro 😔😔😔😔

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Podwojne standardy w allegro to norma bo normalny sprzedawca zostalby juz ukrzyzowany i dokopano by mu ap negatywem i blokada konta i szarpalby sie z dzialem bezpieczenstwa niemowa

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@iwona6264 przeważnie jeżeli problem został rozwiązany to zamykają lub po 30 dniach. Co to za problem i ile trwa dyskusja?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@iwona6264 Sprzedający wypowiedział się w dyskusji i przesłał niezbędne dokumenty. Otrzymałaś od naszego pracownika wyjaśnienie dlaczego zamykamy dyskusję:

Widzę, że Sprzedawca wydał decyzję reklamacyjną oraz ją uargumentował. Jako serwis nie możemy podważyć decyzji reklamacyjnej Sprzedawcy. W związku z tym dyskusję oznaczyliśmy jako rozwiązana.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

iwona6264
#8 Zapaleniec#

Reklamuje pęknięta szczotkę, a serwis napisał, ze mam brudne filtry. Swietnie! Tak, sa brudne bo odkurzacz uzywa sie do odkurzania. Na biezaco każdy filtr czyscilam, a przed wysyłka jedynie wysyłałam wszystko ze zbiornika odkurzacza. Jak dla mnie problem nie jest rozwiązany! 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@nat_not jeszcze nigdy nam allegro nie zamknęło dyskusji z tego powodu

nawet wtedy gdy przyznaliśmy rację kupującemu

obecnie mamy kilka otwartych dyskusji, gdzie wypowiedzieliśmy sie merytorycznie

i też nie są zamknięte

jako firma nie mamy też możliwości zamknięcia otwartej nam dyskusji

takie działania mogą naruszać zasady wolnej konkurencji w której działa sklep osa

i być czynem nieuczciwej konkurencji

serwis allegro jak widać stosuje podwójne standardy

@iwona6264 zgłoś do allegro skargę innymi metodami wraz z odpowiednim żądaniem

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

@RED allegro jawnie stosuje podwójne standardy, np. ich konto outletowe ma 96,4% pozytywów i SMARTa.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@vonNogay Ciekawe.


"utrzymuj średnią ocen sprzedaży na poziomie co najmniej 98% (lub status Super Sprzedawcy)"

Konto Allegro Outlet nie ma ani jednego ani drugiego.

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Jak to jest możliwe? Jak dostanę negatywa i mi % spadnie poniżej 98 to też mogę utrzymać SMART?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@iwona6264  Poprosimy moderację o wypowiedzenie się w tej sprawie, że to OSA nie oznacza że będziecie milczeli, proszę o wyjaśnienie, powód zamknięcia dyskusji. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#


Ja uważam że allegro słusznie postąpiło zamykając dyskusję. Bo odkurzacz powinien być czysty.

oznacz moderatorów