anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro zero pomocy

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:107333749
#7 Wielbiciel#

Hej nie mogę trzeci tydzień odzyskać pieniedzy, produkt kupiony na Allegro lokalnie i nie wyświetla się w formularzu Allegro Protect. Co mam robić?

Dyskusja nie przyniosła zadnego rezultatu, Allegro tylko wysyła do sprzedawcy ponaglenia i nic.. 12.08 przelałem kasę blikiem

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:107333749 a minęło 14 dni od założenia dyskusji, wtedy zamkniesz jako nie rozwiązana i będzie wniosek do protect 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak nie otrzymałeś produktu to wniosek do Allegro Protect powinieneś dostać możliwość złożenia po 7dniach dyskusji. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:107333749 Cześć! Zapoznałam się z dyskusją i widzę, że nasz doradca przywołał sprzedawcę do zwrotu pieniędzy i zamieszczenia w dyskusji potwierdzenia przelewu. Co prawda, nie zrobił tego, ale w takim wypadku konieczne jest kontynuowanie dyskusji. Widzę, że dziś chwilę po zgłoszeniu prośby o kolejną wypowiedź doradcy, zakończyłeś dyskusję. Zakładam, że stało się to przez przypadek. Skierowałam już prośbę o ponowne otwarcie dyskusji. Proszę Cię o chwileczkę cierpliwości. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Client:107333749
#7 Wielbiciel#

Dziękuję Ci za to wszystko, w końcu ktoś kompetentny. Dziękuję raz jeszcze..

Btw. Ważne ten sprzedawca miał tego produktu 999sztuk.. 12 osób kupiło i pewnie buja się tak samo jak ja. 

Jesteś mega Wiktoria 😉

oznacz moderatorów