anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro zwrot towaru

MAMY ROZWIĄZANIE!
KAMILDOT
#7 Wielbiciel#

Chciałabym zwrócić towar sprzedającemu. Mam smarta, więc zwrot mam darmowy. Wybrałem sposób dostawy jako paczkomat inpost i tak też chcę zwrócić towar, lecz sprzedający zastrzegł, że zwrotów z paczkomatów nie przyjmuje. Cytat z opisu 

Zwroty i wymiany proszę zawsze wysyłać  PACZKĄ,  pocztową lub kurierską!

 

 

NIE MAMY MOŻLIWOŚCI ODBIORU PACZEK Z PACZKOMATÓW/ PUNKTÓW ODBIORU. PROSIMY O WYSYŁANIE PRZESYŁEK BEZPOŚREDNIO DO NASZEJ SIEDZIBY (ADRES NA PARAGONIE)

Wtedy możemy mieć pewność, że państwa produkt na pewno zostanie do nas dostarczony, i będziemy mogli zająć się państwa sprawą bez żadnych utrudnień.

 

I teraz pytanie do Was, czy mogę tak jak zawsze dokonać zwrotu przez paczkomat i nie przejmować się potem problemami ze sprzedającym? 

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

To jest napisane w zakładce "ZWROTY" u sprzedającego? Zakup ze Smartem podlega darmowemu zwrotowi więc jeżeli istnieje możliwość zwrotu kurierem a Ci nie przeszkadza to tak zrób. Natomiast jeżeli nie, to problem sprzedającego musi udostępniać zwrot Smart.

oznacz moderatorów
KAMILDOT
#7 Wielbiciel#

to jest napisane w "o sprzedającym" w zakładce zwroty nic takiego nie ma

oznacz moderatorów
ReSolid
#9 Pomysłodawca#

Sprzedający musi się w tym przypadku dostosować. Jednak nie sądzę, żebyś miał zwrot do Paczkomatu. Nadanie w paczkomacie jak najbardziej. Ale sprzedający raczej otrzyma przesyłkę do firmy.

oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@KAMILDOT 
Zwrot z paczkomatu jest dostarczony pod wskazany przez sprzedawcę adres. Nie widzę więc tu żadnego problemu.

oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@KAMILDOT 
Zwrot w ramach SMART! nadany w paczkomacie jest przesyłką kurierską (nadaną w paczkomacie) doręczaną pod wskazany adres do zwrotów.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów